Günlük Gazeteler

Hava Durumu

İSTANBUL

Bülten

FLORMAR OJELERİN YEPYENİ RENKLERİ İLE

“YAZIN ENERJİSİ TIRNAKLARDA”

Oje tutkunlarına müjde! Flormar’ın çok sevilen Full Color, Jelly Look ve Pearly, serilerine eklenen sezonun en trend renkleri ile yaz resmen başladı!

Flormar’ın “Full Color”, “Jelly Look” vePearly”, oje serilerine eklenen yeni sezon renkleri ile tırnaklar renklenecek.

 

Tek kat uygulama ile yoğun renk veren Flormar’ın “Full Color” ojelerinin yeni sezon renklerini birbiriyle kombinleyebilir, farklı nail art tasarımlarıyla neşeli tırnaklara sahip olabilirsin. Yoğun kalıcılığı ve renk çeşitliliğiyle herkesin favorisi olan “Full Color” serisi ile  uçlardan soyulma sorunu yaşamadan parlak bitişli ve rengarenk ojelerinin keyfini çıkaracaksın.


Flormar’ın en sevilen oje serilerinden olan “Jelly Look” kalın fırçası ve jel oje dokulu formülü ile tırnaklarında pürüzsüz ve kolay bir uygulama sağlıyor. Tek katta tırnaklarına istediğin parlaklık ve yoğunlukta renk veren serinin yepyeni renkleri oje koleksiyonundaki yerini almaya hazır.


Işıltılı ve parlak bitiş sunan “Pearly” serisi ise sahip olduğu sedefli pigmentlerle tırnaklarda inci güzelliği yaratıyor. Hızlu kuruma özelliğine sahip bu serinin yeni renkleri ile yaz boyunca güneşin ışıltısını tırnaklarında hissedeceksin.


Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

"Konuttan önce riskine bakın"

- Milliyetemlak.com:  "Ev almayı düşünenler, konuttan önce binanın bulunduğu bölgenin riskine bakmalı"
- "Milliyetemlak.com'da yer alan İstanbul'daki tüm kiralık ve satılık konut ilanlarının, ilan detaylarında yer alan bölge özelliklerinde, söz konusu yapının yer aldığı bölgenin deprem risk derecesi belirtiliyor"

İSTANBUL (AA) - Milliyetemlak.com'dan yapılan açıklamada, ev almayı düşünenlerin, konuttan önce binanın bulunduğu bölgenin riskine bakması uyarısında bulunuldu. 

Milliyetemlak.com'dan yapılan açıklamaya göre, bir bölümü 1. derecede deprem bölgesinde yer alan İstanbul'da yapılan son araştırmalar, 6 büyük ilçede on binlerce binanın yüksek risk barındırdığını gözler önüne serdi. 

İstanbul'un bir bölümü birinci derece deprem bölgesinde yer alırken geriye kalan kısmı ise ikinci, üçüncü ve dördüncü deprem bölgesine ayrılıyor. Ancak İstanbul’da yaşayanların çoğu, yaşadıkları bölgenin hangi derece deprem bölgesinde bulunduğunu bilmiyor. Bu gerçekten yola çıkan uzmanlara göre; deprem gerçeği göz ardı edildiği için insanlar yaşam alanlarını seçerken öncelikleri arasına bölgenin jeolojik yapısını koymuyor. Uzmanlar, "Konut alırken veya kiralarken o bölgenin deprem riskine de bakılmalı." uyarısında bulunuyor.

Milliyetemlak.com da deprem gerçeği bilinciyle hareket ederek ilanlarında başlattığı "deprem risk yönetmeliği" kavramı ile konuya dikkati çekiyor.

Milliyetemlak.com'da yer alan İstanbul'daki tüm kiralık ve satılık konut ilanlarının, ilan detaylarında yer alan bölge özelliklerinde, söz konusu yapının yer aldığı bölgenin deprem risk derecesi belirtiliyor. İlgili bölgenin hangi derecede deprem bölgesinde yer aldığı bilgisinin yanı sıra bölgenin demografik yapısı da kullanıcılarla paylaşılıyor.

Bu bilgi aracılığı ile Milliyetemlak.com üzerinden kiralık ya da satılık konut ilanlarını inceleyenler, inceledikleri bölgede kaç kişinin yaşadığı, nüfus yaş aralığının ne olduğu, eğitim düzeyi ve medeni durumu da görme şansını elde ediyor. Ayrıca ilana çıkan yapının bir kentsel dönüşüm alanına dahil olup olmadığı bilgisine de bu bölümden ulaşmak mümkün.

Milliyetemlak.com deprem risk derece bilgileriyle birlikte, emlak endeksi bilgisini sunarak kullanıcıların kendileri için en uygun konutu bulmasına katkı sağlıyor. Bu verileri Ankara, İzmir, Bursa, Muğla ve Mersin özelinde de sunan Milliyetemlak.com, kullanıcılara sunduğu bu özellik sayesinde depreme karşı duyarlılığın ve bilincin artacağına dikkati çekiyor.

Haber tarihi: 14 / 12 / 2017
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Sudamericana Kupası'nda şampiyon Independiente
Sonraki: Arakan'da bir ayda 6 bin 700 Müslüman öldürüldü
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: pluscreativeajans.com