Günlük Gazeteler

Hava Durumu

İSTANBUL

Bülten

GÜCÜNÜ DOĞADAN ALAN BABALAR İÇİN:

NUXE MEN

Bu sefer şımarma vakti babalarda! Doğal içeriklere sahip NUXE Men erkeklerin cildi için tüm ihtiyaçlarını kapsayacak birçok ürün sunuyor. Tıraş jelinden nemlendiriciye, deodoranttan duş jeline bütün bir bakım setiyle doğanın gücünü babalara armağan edin!

6 ağaç özünün mucizevi etkisiyle zenginleşen NUXE Men serisi, içeriğindeki meşe, gürgen, sandal ağacı, mantar ağacı, araucaria ve babobab özleri ile erkeklerin cildini yumuşatıyor, onarıyor, koruyor ve nemlendiriyor.

Özellikle tıraştan ötürü daha hassaslaşan, dış̧ etkenlerin olumsuz etkilerine daha fazla maruz kalan yüz için NUXE Men benzersiz bir tıraş̧ rutini önerisi sunuyor: NUXE Men Tıraş Jeli ile tıraşın ardından uygulanan Tıraş Sonrası Balsamı cildi rahatlatıyor. Çok Amaçlı Nemlendirici Jel ise tahrişi engelleyerek yüz bakımını tamamlıyor.

NUXE Men Serisinin Tüm Ürünleri

ÇOK AMAÇLI DUŞ JELİ - Yüz, Vücut, Saçlar - 40 TL

Erkeklerin hayatını kolaylaştıracak çok amaçlı duş̧ jeli, meşe ve gürgen özleri ile cilt bariyerini onarıyor, muhteşem kokusuyla enerji veriyor.

24 SAAT ETKILI DEODORANT - 40 TL

24 saat boyunca etkili, sandal ağacı ve mantar ağacı özleri ile cildi yatıştırıyor, irritasyonu önlüyor. Ayrıca, uzun süreli koruma sağlayan formülü, sağlığa zararlı alüminyum tuzu ve alkol içermiyor, leke bırakmıyor.

TIRAŞ JELİ - 55 TL

Sandal ağacı ve mantar ağacı ile tıraş̧ sırasında zarar gören cildi onarıyor, irritasyonu önlüyor.

Kullanım Önerisi: Uygulamadan önce Huile Prodigieuse® Kuru Yağ ile siz de cildinizi yumuşatabilirsiniz. Huile Prodigieuse® Kuru yağ, cildinizin tahriş olmasını önlemeye yardımcı olur.

TIRAŞ SONRASI BALSAMI – 100 TL

İçerdiği sandal ağacı ve mantar ağacı özleri ile cildi yatıştırıyor, irritasyonu önlüyor. Meşe ve gürgen özleri ile cilt bariyerini onarıyor. Aynı zamanda sakal uzamasını geciktirici özelliğe de sahiptir. Baobab yaprakları sayesinde 24 saat nemlendiriyor. Araucaria özü ile cilt stresini azaltıyor, anti-aging etkisi sağlıyor.

ÇOK AMAÇLI NEMLENDİRİCİ JEL – 100 TL

Sandal ağacı ve mantar ağacı ile cildi yatıştırıyor, irritasyonu önlüyor. Meşe ve gürgen özleri ile cilt bariyerini onarıyor. Cildi nemlendiriyor, enerji veriyor ve sebum fazlasını emerek matlaştırıcı etki yaratıyor.

GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ - 100 TL

Erkeklerin favorisi haline gelecek olan bu göz çevresi bakım kremi cildi yatıştırıyor, göz çevresindeki şişkinliği ve koyu halkaları gideriyor, anti-aging etki sağlıyor. Ayrıca kontakt lens ile kullanıma da uygundur.

NUXELLENCE MEN ÇOK AMAÇLI BAKIM KREMİ - 165TL

Anti-aging özelliğine sahip çok amaçlı bakım kremi Nuxellence Men, her yaş grubuna ve tüm cilt tiplerine hitap ediyor. Cildi pürüzsüzleştirip sıkılaştırıyor, böylece mat görünüm yerini tazelenmiş̧ ve canlı bir cilde bırakıyor. Çevresel etkenlerin hücrelerin enerji üretim merkezi olan mitokondri DNA’sında yol açtığı mutasyonları onarma özelliğine sahip Nuxellence Men’in içeriğinde çarkıfelek, sığır dili ve gelincik özleri bulunuyor.

Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

'Afrin harekatı 300 bin Suriyelinin dönüşünü sağladı'

İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy, "Zeytin Dalı Harekatı ve Afrin harekatı ile bölge halkına huzur sağladık. 300 bine yakın Suriyelinin ülkelerine dönüşlerini sağladık." dedi.

NEVŞEHİR (AA) - İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Suriye'nin Afrin kentinin terörden arındırılmasının, Türkiye'nin terörle mücadelesi konusundaki elde ettiği başarıya etkisini anlattı.

Afrin harekatının geride bırakıldığı bir yıllık süreçte hem bölge halkı hem de Türkiye'nin sınır güvenliği açısından önemli başarı elde edildiğine dikkati çeken Ersoy, Türkiye'deki huzur ve barış ortamının devamı için gerektiğinde sınır ötesi mücadelenin sürdürüleceğini kaydetti. 

Son yıllarda, Türkiye'nin birliğine ve bütünlüğüne musallat olan her türlü terör örgütüne karşı etkin bir mücadele yürütüldüğünü vurgulayan Ersoy, "İçeride huzurun sağlanmasında ve sınırlarımızın ötesinde meydana gelen gelişmeler çerçevesinde, oralarda da bu mücadeleyi yapmamız gerektiğini öngördüğümüz her ortamda, sınır ötesinde de mücadelemiz sürecektir." diye konuştu. 

Son yıllarda terörle mücadelede önemli başarılar elde edildiğini dile getiren Ersoy, Irak ve Suriye'nin kuzeyindeki otorite boşluğunun neden olduğu olumsuz gelişmelerin bertarafı için mücadele yürütüldüğünü ifade etti.

"Dünyanın en güvenli şehirleri Türkiye'de"

Zeytin Dalı Harekatı'nın, ülke içindeki terör unsurlarının etkisiz hale getirilmesine de katkı sunduğunu, bölge halkı ve tüm ülkenin destek vermesiyle morali yükselen güvenlik güçlerinin de tüm zorluklara rağmen etkin şekilde çalışma yürüttüğünü belirten Ersoy, şöyle konuştu:

"Afrin harekatı da bu ihtiyaçtan doğan bir harekattı. Irak ve Suriye'nin kuzeyindeki otorite boşluğunu biz doğru şekilde okumazsak ülkemizin güvenliğini sağlamamız mümkün değildi. 'Suriye'de niye savaşıyorsunuz?' diyenlere anlatmaya çalıştığımız hep buydu. Biz Suriye'nin iç işlerine karışmak için değil, ülkemizin güvenliğini sağlamak, oralardan meydana gelecek sızmalarla daha fazla acı yaşamamak için bu mücadeleyi yapmamız gerektiğine inandık. Son bir yıldır, Zeytin Dalı Harekatı ve Afrin harekatı ile bölge halkına huzur sağladık. 300 bine yakın Suriyelinin ülkelerine dönüşlerini sağladık. Orayı teröristlerin tampon olarak kullanmaları yerine Suriye halkı için güvenli bir hale gelmesini sağladık. Afrin harekatının, teröre karşı içeride sağladığımız başarıya da önemli katkısı oldu."

Ersoy, Türkiye'nin terörle mücadelede önemli başarı sağladığını dile getirerek, milletin desteğiyle terörle mücadeleyi sürdüren güvenlik güçlerinin moralinin yüksek olduğunu aktardı.

Bu başarılı operasyonlar sayesinde bölgede huzurun hakim olduğunu ifade eden Ersoy, "Coğrafyamızdaki bütün zorluğa rağmen dünyanın en güvenli ülkesiyiz. Dünyanın en güvenli şehirleri Türkiye'de. Özellikle 31 Mart'taki seçimlerden sonra kimsenin tekrar şımarma hakkı yakalamasına gönlümüz razı olmaz. Bu mücadele çok emek istiyor, bu mücadelenin altında binlerce şehidimizin vebali var. Zira bu topraklara barış, güven, huzur hakim olsun, devlet ilelebet payidar olsun diye bu uğurda şehit oldular." ifadelerini kullandı.

Haber tarihi: 20 / 03 / 2019
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: 'Adana'da ikinci bir kuyuda sondaja başladık'
Sonraki: Denizli Acıpayam'da 5,5 büyüklüğünde deprem
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: pluscreativeajans.com