Günlük Gazeteler

Hava Durumu

İSTANBUL

Bülten

GÜCÜNÜ DOĞADAN ALAN BABALAR İÇİN:

NUXE MEN

Bu sefer şımarma vakti babalarda! Doğal içeriklere sahip NUXE Men erkeklerin cildi için tüm ihtiyaçlarını kapsayacak birçok ürün sunuyor. Tıraş jelinden nemlendiriciye, deodoranttan duş jeline bütün bir bakım setiyle doğanın gücünü babalara armağan edin!

6 ağaç özünün mucizevi etkisiyle zenginleşen NUXE Men serisi, içeriğindeki meşe, gürgen, sandal ağacı, mantar ağacı, araucaria ve babobab özleri ile erkeklerin cildini yumuşatıyor, onarıyor, koruyor ve nemlendiriyor.

Özellikle tıraştan ötürü daha hassaslaşan, dış̧ etkenlerin olumsuz etkilerine daha fazla maruz kalan yüz için NUXE Men benzersiz bir tıraş̧ rutini önerisi sunuyor: NUXE Men Tıraş Jeli ile tıraşın ardından uygulanan Tıraş Sonrası Balsamı cildi rahatlatıyor. Çok Amaçlı Nemlendirici Jel ise tahrişi engelleyerek yüz bakımını tamamlıyor.

NUXE Men Serisinin Tüm Ürünleri

ÇOK AMAÇLI DUŞ JELİ - Yüz, Vücut, Saçlar - 40 TL

Erkeklerin hayatını kolaylaştıracak çok amaçlı duş̧ jeli, meşe ve gürgen özleri ile cilt bariyerini onarıyor, muhteşem kokusuyla enerji veriyor.

24 SAAT ETKILI DEODORANT - 40 TL

24 saat boyunca etkili, sandal ağacı ve mantar ağacı özleri ile cildi yatıştırıyor, irritasyonu önlüyor. Ayrıca, uzun süreli koruma sağlayan formülü, sağlığa zararlı alüminyum tuzu ve alkol içermiyor, leke bırakmıyor.

TIRAŞ JELİ - 55 TL

Sandal ağacı ve mantar ağacı ile tıraş̧ sırasında zarar gören cildi onarıyor, irritasyonu önlüyor.

Kullanım Önerisi: Uygulamadan önce Huile Prodigieuse® Kuru Yağ ile siz de cildinizi yumuşatabilirsiniz. Huile Prodigieuse® Kuru yağ, cildinizin tahriş olmasını önlemeye yardımcı olur.

TIRAŞ SONRASI BALSAMI – 100 TL

İçerdiği sandal ağacı ve mantar ağacı özleri ile cildi yatıştırıyor, irritasyonu önlüyor. Meşe ve gürgen özleri ile cilt bariyerini onarıyor. Aynı zamanda sakal uzamasını geciktirici özelliğe de sahiptir. Baobab yaprakları sayesinde 24 saat nemlendiriyor. Araucaria özü ile cilt stresini azaltıyor, anti-aging etkisi sağlıyor.

ÇOK AMAÇLI NEMLENDİRİCİ JEL – 100 TL

Sandal ağacı ve mantar ağacı ile cildi yatıştırıyor, irritasyonu önlüyor. Meşe ve gürgen özleri ile cilt bariyerini onarıyor. Cildi nemlendiriyor, enerji veriyor ve sebum fazlasını emerek matlaştırıcı etki yaratıyor.

GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ - 100 TL

Erkeklerin favorisi haline gelecek olan bu göz çevresi bakım kremi cildi yatıştırıyor, göz çevresindeki şişkinliği ve koyu halkaları gideriyor, anti-aging etki sağlıyor. Ayrıca kontakt lens ile kullanıma da uygundur.

NUXELLENCE MEN ÇOK AMAÇLI BAKIM KREMİ - 165TL

Anti-aging özelliğine sahip çok amaçlı bakım kremi Nuxellence Men, her yaş grubuna ve tüm cilt tiplerine hitap ediyor. Cildi pürüzsüzleştirip sıkılaştırıyor, böylece mat görünüm yerini tazelenmiş̧ ve canlı bir cilde bırakıyor. Çevresel etkenlerin hücrelerin enerji üretim merkezi olan mitokondri DNA’sında yol açtığı mutasyonları onarma özelliğine sahip Nuxellence Men’in içeriğinde çarkıfelek, sığır dili ve gelincik özleri bulunuyor.

Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

AB liderleri Brexit gündemiyle toplanacak

AB üyesi ülkelerin liderleri ana gündem maddesi Brexit olacak zirve için Brüksel'de bir araya gelecek.

BRÜKSEL (AA) - Avrupa Birliği (AB) üyesi 28 ülkenin lideri, Brexit odaklı AB Liderler Zirvesi için yarın Brüksel'de bir araya gelecek.

Belçika'nın başkenti Brüksel'de 21-22 Mart'ta gerçekleşecek zirve, üye ülkelerin devlet ve hükümet başkanlarının katılımıyla yapılacak.

Zirve programına göre, AB liderleri ana gündemin Brexit olacağı görüşmelerde aynı zamanda Çin ile ilişkiler, ekonomik gelişmeler, iklim değişikliği ve yalan haberle mücadele gibi konuları ele alacak.

Ana gündem Brexit

Zirve, Avrupa Parlamentosu (AP) Başkanı Antonio Tajani'nin konuşmasının ardından perşembe günü öğleden sonra Brexit oturumuyla başlayacak.

İngiltere Başbakanı Theresa May'in de katılarak sunum yapacağı oturumda, Brexit'e ilişkin son gelişmeler ele alınacak. May'in ayrılmasının ardından 27 üye ülke liderinin Brexit'in ertelenme ihtimalini görüşmesi bekleniyor.

Liderler aynı zamanda anlaşmasız Brexit'e ilişkin birliğin hazırlık durumunu görüşecek.

AB-Çin ilişkileri

Liderler, perşembe günü akşamında ise dış ilişkiler oturumunda AB-Çin iş birliğini ele alacak.

Brüksel'de 9 Nisan'da düzenlenmesi planlanan AB-Çin Zirvesi'ne hazırlık çalışmalarının görüşüleceği oturumda, aynı zamanda Çin'le ticari ilişkiler, Dünya Ticaret Örgütü'nün reformu, sanayi politikası ve iklim değişikliği gibi çeşitli başlıklar değerlendirilecek.

Liderlerin aynı zamanda dış ilişkiler alanında Rusya'nın Kırım'ı yasa dışı ilhakının beşinci yılı vesilesiyle Ukrayna'ya destek mesajı göndermeleri bekleniyor.

Ekonomik gelişmeler

Zirvenin ikinci gününde, İzlanda, Lichtenstein ve Norveç'in başbakanlarıyla bir araya gelecek liderler, 1 Ocak 1994'te yürürlüğe giren Avrupa Ekonomik Alanı'nın 25'inci yılını kutlayacak.

Bunun ardından liderler AB'de istihdam, büyüme ve rekabet gibi ekonomik başlıklarda ortak kararlar alacak.

Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Mario Draghi, AB-ABD arasındaki ticari ilişkilerde son durumun da görüşüleceği toplantıya katılarak, birliğe ilişkin son ekonomik verileri ve görüşlerini paylaşacak.

İklim değişikliği ve yalan haber

Liderler zirvenin son oturumunda iklim değişikliği ve yalan haberle mücadele konularını ele alacak.

İklim değişikliği çerçevesinde liderlerin siyasi önceliklerini ve Paris İklim Anlaşması'na olan bağlılıklarını ifade etmeleri bekleniyor.

Liderler, AP seçimleri ve üye ülkelerde gerçekleşecek seçimler öncesinde yalan haber ve yanlış bilgilendirmeyle mücadeleyi de görüşecek.

Haber tarihi: 20 / 03 / 2019
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: AB'den Google'a 'milyarlık' reklam cezası
Sonraki: Propaganda serbestliği ve seçim yasakları yarın başlıyor
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: pluscreativeajans.com