Günlük Gazeteler

Hava Durumu

İSTANBUL

Bülten

FLORMAR’DAN MUTLULUK VEREN YEPYENİ BİR KOLEKSİYON: “HAPPY FILTER”

Flormar’ın baharın enerjisini taşıyan yeni koleksiyonu “Happy Filter” ışıltılı ve doğal dokuları bir arada sunan ürün seçkisi ile mutluluğunu fotoğraflarına yansıtmak isteyen kadınların yeni favorisi olacak!

Flormar’ın yeni koleksiyonu “Happy Filter” kendini sevmenin mutluluğun anahtarı olduğuna inanan kadınlar için güzelliklerini ortaya çıkaracak ışıltılı ve doğal dokulardan oluşan bir seçki sunuyor. Aydınlatıcıdan likit farlara, rengarek ojelerden parlaklık veren rujlara, allıklardan pudralara, göz kaleminden renk veren besleyici dudak parlatıcısına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip “Happy Filter” koleksiyonu ile  taptaze bir görünüme ve müthiş Instagram anlarına imza atabilirsin.

 “Strobing Palette” ile filtreye ihtiyacın yok!

“Mutluluğun aydınlatıcı ile bir ilgisi olmalı!” diyen kadınlar için farklı tonlardaki aydınlatıcılar tek bir palette toplandı. Cilde doğal bir parlaklık veren ve kadifemsi bir  dokuya sahip Strobing Palette, inci parlaklığındaki bitişi ile bu baharın vazgeçilmezlerinden olacak.  

“Flawless Baked Powder” ve “Flawless Baked Blush” ile pürüzsüz bir görünüm..

Dört renk seçeneği ve kadifemsi dokusuyla cildinde kusursuz bir görünüm yaratmak isteyenlerin ilk tercihi olacak Flawless Baked Powder, özel fırınlama teknolojisi sayesinde doğal bir görünüm sunuyor.  

Üç farklı renk seçeneği bulunan Flawless Baked Blush ise, ipeksi dokusu ile doğal parlaklık ve ışıltılı bir görünüm sunuyor. Kontür, allık ve aydınlatıcı renklerini birarada sunan 3’lü formuyla vazgeçilmeziniz olmaya aday!

 “Shimmer & Shine Liquid Shadow” ile uzun süre kalıcı ışıltılı göz makyajı hayal değil!

Dört farklı renk seçeneğine sahip, uzun süre kalıcılığı ile ışıltılı sonuç veren, metalik renklerdeki Shimmer & Shine Liquid Shadow tek bir uygulamayla göz alıcı sonuçlar sunuyor. Özel aplikatörü ile uygulama kolaylığı sağlarken şık tasarımı ile fark yaratıyor.

Daha büyük gözler için: “Eye Strobing Pencil”

Gözlerinin daha büyük görünmesini sağlarken aynı zamanda uzun süre kalıcı etki sunan Eye Strobing Pencil’in  üç farklı renk seçeneği bulunuyor. Özel formülü sayesinde kolaylıkla uygulanan bu kalemler ile gözlerde daha belirgin bir görünüm yaratmak mümkün.

  “Juicy Lacquer Lipstick” ile tek seferde mükemmel parlaklık ve yoğun renkler:   

Sezonun en trend tonlarından oluşan altı farklı renk seçeneğine sahip olan Juicy Lacquer Lipstick’in hafif dokusu ile parlaklık ve yoğun nem vererek dudağı pürüzsüzleştiren etki bir arada.

 “Juicy Color Lip Oil” ile dudaklarda nemli bir parlaklık...

Formülündeki yağlar ve hafif dokusu sayesinde dudaklara bakım yaparken renklendiren  Juicy Color Lip Oil dudaklara esneklik kazandırıyor ve yapışma yapmıyor.

Tırnaklarda jel parlaklığı ve uzun süre kalıcılık için: “Mix’n Match Top Coat & Nail Enamel”

Oje koleksiyonunu genişletmek isteyenler, bu fırsat kaçmaz! Işıltılı etkiye sahip üç farklı renkteki Mix’n Match Top Coat’lar ve sezonun en trend üç rengindeki Mix’n Match ojelerle oluşturacağınız farklı kombinasyonlarla tarzınızı tırnaklarınıza yansıtın.

 

Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

AB liderleri Brexit gündemiyle toplanacak

AB üyesi ülkelerin liderleri ana gündem maddesi Brexit olacak zirve için Brüksel'de bir araya gelecek.

BRÜKSEL (AA) - Avrupa Birliği (AB) üyesi 28 ülkenin lideri, Brexit odaklı AB Liderler Zirvesi için yarın Brüksel'de bir araya gelecek.

Belçika'nın başkenti Brüksel'de 21-22 Mart'ta gerçekleşecek zirve, üye ülkelerin devlet ve hükümet başkanlarının katılımıyla yapılacak.

Zirve programına göre, AB liderleri ana gündemin Brexit olacağı görüşmelerde aynı zamanda Çin ile ilişkiler, ekonomik gelişmeler, iklim değişikliği ve yalan haberle mücadele gibi konuları ele alacak.

Ana gündem Brexit

Zirve, Avrupa Parlamentosu (AP) Başkanı Antonio Tajani'nin konuşmasının ardından perşembe günü öğleden sonra Brexit oturumuyla başlayacak.

İngiltere Başbakanı Theresa May'in de katılarak sunum yapacağı oturumda, Brexit'e ilişkin son gelişmeler ele alınacak. May'in ayrılmasının ardından 27 üye ülke liderinin Brexit'in ertelenme ihtimalini görüşmesi bekleniyor.

Liderler aynı zamanda anlaşmasız Brexit'e ilişkin birliğin hazırlık durumunu görüşecek.

AB-Çin ilişkileri

Liderler, perşembe günü akşamında ise dış ilişkiler oturumunda AB-Çin iş birliğini ele alacak.

Brüksel'de 9 Nisan'da düzenlenmesi planlanan AB-Çin Zirvesi'ne hazırlık çalışmalarının görüşüleceği oturumda, aynı zamanda Çin'le ticari ilişkiler, Dünya Ticaret Örgütü'nün reformu, sanayi politikası ve iklim değişikliği gibi çeşitli başlıklar değerlendirilecek.

Liderlerin aynı zamanda dış ilişkiler alanında Rusya'nın Kırım'ı yasa dışı ilhakının beşinci yılı vesilesiyle Ukrayna'ya destek mesajı göndermeleri bekleniyor.

Ekonomik gelişmeler

Zirvenin ikinci gününde, İzlanda, Lichtenstein ve Norveç'in başbakanlarıyla bir araya gelecek liderler, 1 Ocak 1994'te yürürlüğe giren Avrupa Ekonomik Alanı'nın 25'inci yılını kutlayacak.

Bunun ardından liderler AB'de istihdam, büyüme ve rekabet gibi ekonomik başlıklarda ortak kararlar alacak.

Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Mario Draghi, AB-ABD arasındaki ticari ilişkilerde son durumun da görüşüleceği toplantıya katılarak, birliğe ilişkin son ekonomik verileri ve görüşlerini paylaşacak.

İklim değişikliği ve yalan haber

Liderler zirvenin son oturumunda iklim değişikliği ve yalan haberle mücadele konularını ele alacak.

İklim değişikliği çerçevesinde liderlerin siyasi önceliklerini ve Paris İklim Anlaşması'na olan bağlılıklarını ifade etmeleri bekleniyor.

Liderler, AP seçimleri ve üye ülkelerde gerçekleşecek seçimler öncesinde yalan haber ve yanlış bilgilendirmeyle mücadeleyi de görüşecek.

Haber tarihi: 20 / 03 / 2019
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: AB'den Google'a 'milyarlık' reklam cezası
Sonraki: Propaganda serbestliği ve seçim yasakları yarın başlıyor
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: pluscreativeajans.com