Günlük Gazeteler

Hava Durumu

İSTANBUL

Bülten

Sonbahar renkleri gözleri ön plana çıkarıyor

essence ile yazın parıltısı sonbaharda da üzerinizde

Yaz mevsimi yerini yavaş yavaş sonbahara bırakırken, doğa ile birlikte ışık da değişiyor. Yaz güneşinin yüzümüzdeki ışıltısı hala devam ediyor ancak sonbahara özgü renk ve tonlar yüzde en başta gözlerde kendini gösteriyor. essence’nin “Good vibes good memories” koleksiyonu mevsim geçişine özel renk ve özellikleriyle göz makyajında ışıltılı vurgular yaratıyor.

Sonbaharla birlikte güneş ısıtmaya devam ederken, sıcak renklerin pırıltıları da gözlerde yansımaya devam ediyor. Mevsim geçişinde gün içinde değişen ışık ve hava durumu ruh halimizi biraz etkilese de essence’nin “Godd vibes good memories” koleksiyonunda yer alan aydınlatıcı, maskara, göz farları ve vücut spreyi ile mevsime hızla uyum sağlayarak, yazın ışıltısını gözlerinizde taşıyabilirsiniz.

 

Yüzünüz ışıldamaya devam etsin

Sonbahar makyajının kalıcılığını artırmak ve daha güzel görünmesini sağlamak için makyajınıza essence good vibes good memories vücut spreyi ile başlayabilirsiniz. Vücut spreyi tazelik veren çiçeksi ve meyvemsi kokusuyla yalnızca yüzünüze tazelik ve pembelik kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda genel görünümünüzü de tamamlar. Yüzünüze yazdan kalma hafif ışıltılı bir görünüm vermek için ise aydınlatıcıları kullanmanız doğru bir tercih olacak. essence’in good vibes good memories duo aydınlatıcısı iki renkten oluşan çiçek deseniyle cildinize göz alıcı bir parlaklık kazandırır. Duo aydınlatıcıyı yanaklara, kaş altına ve burun ucuna uygulayın ve sonbaharın coşkusunu yüzünüze yansıtın. 

 

Gözlerde çarpıcı tonlar ve parıltılar

Etkileyici sonbahar makyajının en önemli bölümünü gözler oluşturuyor. essence good vibes good memories göz paleti de sonbahar renklerini içiren göz makyajınız için güzel bir alternatif olacak. Pembe, bakır ve gold tonları arasında değişen dokuz parıltılı far ile sonbaharın renklerini gözlerinizde vurgulayabilirsiniz. Yumuşak bir dokuya sahip olan farları birbiriyle karıştırabilir ve kolayca dağıtarak yaratıcılığını gösterebilirsiniz. Göz makyajını tamamlamak için gereken essence good vibes good memories volume stylist 18H curl & hold mascara ise gözlerinize parlak ve etkileyici bir görünüm sağlayarak gün boyu gözlerinizin ışıltısını yansıtmanıza yardımcı olacak.


essence good vibes good memories vücut spreyi fiyatı: 26,98 TL

essence good vibes good memories duo aydınlatıcı fiyatı: 26,98 TL

essence good vibes good memories göz paleti fiyatı: 38,95 TL

essence good vibes good memories volume stylist 18H curl & hold mascara fiyatı: 23,25 TL

Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

PANASONIC LIFE SOLUTIONS TÜRKİYE ÇALIŞANLARI, LIFE FEST’TE BULUŞTU

Panasonic Life Solutions Türkiye, çalışanlarına yönelik olarak her yıl geleneksel şekilde gerçekleştirdiği piknik organizasyonu kapsamında örnek bir programa imza attı. Life Fest 2019 piknik organizasyonuna, Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa, yönetim ve icra kurulu üyeleri, yöneticiler, çalışanlar ile aileleri katılım sağladı.

Panasonic Life Solutions Türkiye’nin Çalışma İlkesi “Tek Takım, Tek Hedef”

27 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştirilen Life Fest piknik organizasyonunda, Panasonic Life Solutions Türkiye’nin çalışanları ve aileleri gurur verici bir birlikteliğe imza attı. Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişimden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Mutlu KutluPanasonic Life Solutions Türkiye olarak, sektörümüzdeki lider pozisyonumuzu her geçen gün daha da güçlendirmek için çalışıyoruz. ‘Tek Takım, Tek Hedef’ ruhunun hakim olduğu bir kurum kültürü yaratabilmek ve vizyonumuzu gerçekleştirerek başarımızı yarınlara taşıyabilmek için, çalışan odaklılığı kurumsal değerlerimiz arasında ele alıyoruz. Çünkü sürdürülebilir başarının ancak tüm çalışanların katılımı, aynı vizyonu paylaşmaları ve içinde bulundukları ortamdan mutlu olarak pozitif iş sonuçlarına imza atmaları ile mümkün olacağına inanıyoruz. Bu doğrultuda birçok başarıyı siz çalışma arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştiriyoruz. Değerli çalışanlarımız, aileleri ve çocukları için planlanmış birçok aktivitenin yer aldığı Life Fest piknik organizasyonumuzda ayrıca, şirketimizde 5, 10, 15, 20, 25 yıl boyunca hizmet vermiş çalışanlarımıza kıdem teşvik ödüllerini takdim edeceğiz.” dedi.

 

Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa ise çalışanlara yönelik olarak yaptığı konuşmasını; “Tek Takım, Tek Hedef ilkemizi yansıtan Life Fest piknik organizasyonumuza katılan sizlere ve değerli ailelerinize çok teşekkür ediyorum. Sizlerden, bu büyük ve güçlü ailenin birer üyesi olarak göstermiş olduğunuz özveriyi ve örnek ekip ruhunu daima korumanızı rica ediyorum. Panasonic’in ‘Daha İyi Bir Yaşam, Daha İyi Bir Dünya’ hedefi çerçevesinde, yaşam alanları için müşterilerimize ‘yenilikçi ürün ve çözümler’ sunmaya odaklanalım. Bu konularda hepinizin elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza yürekten inanıyorum.” sözleri ile tamamladı.

Birlik ve Beraberliğin En Güzel Örnekleri Sunuldu, 106 Ödül Sahiplerini Buldu.

Life Fest piknik organizasyonu, açılış konuşmalarının ardından, kıdem teşvik ödüllerinin sunulması ile devam etti. Bu kapsamda 5, 10, 15, 20 ve 25. yılını dolduran 106 çalışana ve eşlerine, şirketin üst yönetimi tarafından birer plaket ve teşekkür sertifikası takdim edildi. Aileleri ile birlikte sahneye çıkan Panasonic Life Solutions Türkiye çalışanlarının yaşadığı gurur ve mutluluk ise görülmeye değerdi. Ödül töreninin ardından gerçekleştirilen piknik oyunları, takım çalışması adına örnek görüntüler oluştururken, konuklar gün boyu devam eden müzik, ikramlar, halk oyunları gösterisi, hediye çekilişleri, çeşitli animasyon ve aktiviteler eşliğinde doyasıya eğlenerek, unutulmaz bir hafta sonu yaşadı. 

Haber tarihi: 05 / 08 / 2019
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Açıkta satılan baharat, kuruyemiş ve bakliyatlara dikkat!
Sonraki: 1800'den bu yana kazılan kent: Assos
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: pluscreativeajans.com