Günlük Gazeteler

Hava Durumu

İSTANBUL

Bülten

Sonbahar renkleri gözleri ön plana çıkarıyor

essence ile yazın parıltısı sonbaharda da üzerinizde

Yaz mevsimi yerini yavaş yavaş sonbahara bırakırken, doğa ile birlikte ışık da değişiyor. Yaz güneşinin yüzümüzdeki ışıltısı hala devam ediyor ancak sonbahara özgü renk ve tonlar yüzde en başta gözlerde kendini gösteriyor. essence’nin “Good vibes good memories” koleksiyonu mevsim geçişine özel renk ve özellikleriyle göz makyajında ışıltılı vurgular yaratıyor.

Sonbaharla birlikte güneş ısıtmaya devam ederken, sıcak renklerin pırıltıları da gözlerde yansımaya devam ediyor. Mevsim geçişinde gün içinde değişen ışık ve hava durumu ruh halimizi biraz etkilese de essence’nin “Godd vibes good memories” koleksiyonunda yer alan aydınlatıcı, maskara, göz farları ve vücut spreyi ile mevsime hızla uyum sağlayarak, yazın ışıltısını gözlerinizde taşıyabilirsiniz.

 

Yüzünüz ışıldamaya devam etsin

Sonbahar makyajının kalıcılığını artırmak ve daha güzel görünmesini sağlamak için makyajınıza essence good vibes good memories vücut spreyi ile başlayabilirsiniz. Vücut spreyi tazelik veren çiçeksi ve meyvemsi kokusuyla yalnızca yüzünüze tazelik ve pembelik kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda genel görünümünüzü de tamamlar. Yüzünüze yazdan kalma hafif ışıltılı bir görünüm vermek için ise aydınlatıcıları kullanmanız doğru bir tercih olacak. essence’in good vibes good memories duo aydınlatıcısı iki renkten oluşan çiçek deseniyle cildinize göz alıcı bir parlaklık kazandırır. Duo aydınlatıcıyı yanaklara, kaş altına ve burun ucuna uygulayın ve sonbaharın coşkusunu yüzünüze yansıtın. 

 

Gözlerde çarpıcı tonlar ve parıltılar

Etkileyici sonbahar makyajının en önemli bölümünü gözler oluşturuyor. essence good vibes good memories göz paleti de sonbahar renklerini içiren göz makyajınız için güzel bir alternatif olacak. Pembe, bakır ve gold tonları arasında değişen dokuz parıltılı far ile sonbaharın renklerini gözlerinizde vurgulayabilirsiniz. Yumuşak bir dokuya sahip olan farları birbiriyle karıştırabilir ve kolayca dağıtarak yaratıcılığını gösterebilirsiniz. Göz makyajını tamamlamak için gereken essence good vibes good memories volume stylist 18H curl & hold mascara ise gözlerinize parlak ve etkileyici bir görünüm sağlayarak gün boyu gözlerinizin ışıltısını yansıtmanıza yardımcı olacak.


essence good vibes good memories vücut spreyi fiyatı: 26,98 TL

essence good vibes good memories duo aydınlatıcı fiyatı: 26,98 TL

essence good vibes good memories göz paleti fiyatı: 38,95 TL

essence good vibes good memories volume stylist 18H curl & hold mascara fiyatı: 23,25 TL

Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

Saçlarını Sonbahara Head&Shoulders ile Hazırla!

Sonbahara geçiş yaparken, yaz boyu güneş ve denizin yıpratıcı etkisi ile kuruyan ve matlaşan saçlar için şimdi bakım zamanı! Head&Shoulders Derma Pure formülü içeren şampuan ve saç kremleri ile yüzde 100’e kadar kepeksiz** saçlar sunuyor.

 

Yazın deniz, havuz, güneş ve sık yıkamanın yıpratıcı etkisine maruz kalan saçlar, sonbahar başlangıcı ile birlikte mevsim geçişi etkisine giriyor. Bu dönemde saçlarda oluşabilecek kepek, saç dökülmeleri ve saç derisinde hassasiyet büyük sorun yaratıyor. Sonbahar ile birlikte iyi bir bakıma ihtiyaç duyan saçlar için Head&Shoulders, kadın ve erkeklerin ihtiyaçlarına özel olarak ürettiği Derma Pure formüllü şampuan ve saç bakım kremleri ile tüm bu sorunlara çözüm bulunuyor.

 

Efsane saçlarla özgüvenin sonbaharda da devam etsin

 

Araştırmalar hem kadınların hem de erkeklerin iyi ve sağlıklı saç görünümüne sahip olduklarında kendilerini güvende hissettiklerini kanıtlıyor. Öte yandan kepekli ve kaşınan saç derisinin endişeye yol açtığı görülüyor. Saç derisi sorunları üzerine yaptığı araştırmalar sayesinde hayatta başarıya ulaşmak için her zaman kendinden emin, özgüvenli, cesur olmak ve önüne çıkan kalıpları kırmak gerektiğine inananların tercihi olmayı başaran Head&Shoulders, Derma Pure formüllü şampuan ve saç bakım kremleri ile özgüven sayesinde sonbaharda da fark yaratmaya yardımcı oluyor.

Mevsim geçişinin olumsuz etkilerine karşı Head&Shoulders, şampuan ve saç bakım kremleri saçlara ihtiyacı olan bakımı yapıyor, yıpranan saçları hızla onarıyor, henüz görülmeye başlamadan kepekle savaşıyor, yüzde 100’e kadar kepeği** önleyerek kadın ve erkeklerin sağlıklı saç derisine kavuşmasını sağlıyor. Mevsim değişiklikleriyle birlikte saçlarda ortaya çıkan tüm sorunlar Head&Shoulders ile önlenebiliyor.

 

Mevsim geçişlerinde de özgüveniyle fark yaratan kadınlar için;


Head&Shoulders Besleyi̇ci̇ Bakım Şampuan ve Saç Kremi, doğal yollarla elde edilmiş lavanta özleri ve uzman formülü ile deniz ve güneşten yıpranan saçları besleyip nemlendiriyor. Saçları ve saç derisini arındırarak, düzenli kullanımla %100’e kadar kepeksiz** saçlar sunuyor.

Head&Shoulders İpeksi Yumuşaklık Şampuan ve Saç Kremi, yaz aylarında kuruyan ve yıpranan saçları sadece bir yıkamayla ipeksi görünüme kavuşturuyor. Saçı arındırıyor, koruyor ve nemlendiriyor, böylece %100’e kadar kepeksiz**, sağlıklı görünüme sahip saçlar yaz akşamlarında özgüveni yansıtıyor.

 

Head&Shoulders Kadınlara Özel Dökülme*** Karşıtı Şampuan ve Saç Kremi, saçların daha uzun süreyle dolgun görünümünü koruması için kırılmalardan kaynaklanan saç dökülmelerini azaltıyor, saç derisini ve saçı temizliyor, koruyor ve nemlendiriyor. Yazın yorucu etkileri ile dökülen saçları güçlendiriyor. Ayrıca düzenli kullanımla %100’e kadar kepeksiz** saçlar sunuyor.

 

Erkeklere Özel Ferahlatıcı Etki


Head&Shoulders Mentol Ferahlığı Şampuan, yazın bunaltıcı sıcaklarını ferahlatıcı mentol etkisi ile hafifletiyor. 3’lü Etkili formülü ile saç derisi ile saçı arındırıyor, koruyor ve nemlendiriyor. %100’e kadar kepeksiz** ve sağlıklı görünüme sahip saçlar, yaz boyu sizinle oluyor.

 

Head&Shoulders Limon Ferahlığı Şampuan, limon ferahlığı ile özgüvenli saçlar yaz aylarından sonra da devam ediyor. Gelişmiş Derma&Pure formülü kepeğe bağlı kaşıntı, kuruluk ve yağlanma gibi kepeğin erken belirtilerini yok ediyor ve %100’e kadar kepeksiz** saçlar sunuyor.

 

Uzmanlar tarafından geliştirilmiş ve dermatolojik olarak test edilen, yüzde 100’e kadar kepeği** önleyerek, saç derisi sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olan Head&Shoulders şampuan ve saç kremleri, içeriğindeki pH dengeli antioksidanlar ile saçların kolayca taranmasına ve yumuşaklığını geri kazanmasına yardımcı oluyor.

 

Doğa Dostu Şampuan Şişesi


Avrupa genelinde yürütülen çalışma ile 100’den fazla STK ve 1000’den fazla gönüllünün yardımlarıyla denizlerden ve okyanuslardan toplanan plastik atıklar, dönüştürülerek ‘Dünyanın İlk Geri Dönüştürülmüş Şampuan Şişesini’**** üreten Head&Shoulders, %25’i geri dönüştürülmüş plastikle yapılmış yenilenen şişeleri ile suların kirliliğine dikkat çekerken, plastik atıkların geri dönüşümünü destekliyor.

 

*Temmuz 2017- Haziran 2018 arası Nielsen satış bilgilerine dayanan P&G hesaplamaları

** Düzenli şampuan kullanımı ile, gözle görülür kepekler.

***Kepek veya kopmaya bağlı saç dökülmesi.

****Kapak kısmı hariç, bu şişeyi yapmak için kullanılan plastiğin %25’i geri dönüştürülmüştür.

Haber tarihi: 12 / 09 / 2019
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Sonbahar geldi, migren arttı
Sonraki: İdlib'de 1 yılda 1 milyon kişi göç etti
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: pluscreativeajans.com