logo

05 Mart 2020

Can Yaman’ın ifadesi ortaya çıktı!

Can Yaman’ın ifadesi ortaya çıktı!

Can Yaman 21 Kasım 2019 günü eğlendiği bir mekanda 52 yaşındaki hayranı Çiğdem Gökaşan isimli hayranını bardan attırmak istemiş, Gökaşan oyuncuya “Sizi biz ünlü yaptık, şimdi de mekandan mı attırıyorsun?’ demiş, bu sözlerinin ardından çok sinirlenen Yaman, kadının elini tutup kıvırmıştı. Gökaşan, bu iddialarla karakola gidip Yaman’dan şikayetçi olmuştu.

Günaydın’dan Dilek Yaman, ünlü oyuncunun karakolda verdiği ifadeye ulaştı. İşte Yaman’ın o iddialar karşısında söyledikleri: “Saat 02.00 sıralarında Ortaköy’de bulunan Ruby isimli işletmeye girdim. Ünlü olduğum için çok sayıda kişi benimle fotoğraf çektirmek istedi. Kimseyi kırmadım. Saat 03.15 civarı mekan güvenliği, polis merkezine gidip ifade vermeye gitmem gerektiğini söyledi. Ben de geldim. Bahsetmiş olduğunuz gibi bir olay yaşamadım. Bu kadını görmedim bile. Sanırım ünlü olduğumu bildiği için benden faydalanmaya çalışıyor. Konu hakkında söyleyeceklerim bunlardan ibaret. Benim kimseden herhangi bir şikayetim yoktur.”

‘RESMİ BİR TEBLİGAT GELMEDİ’

Yaman, dün yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Herhangi bir yoldan elimize ulaşan resmi bir tebligat yok. İçeriğine hakim olmadığımız durumla ilgili açıklama yapmak yanlış olur. Önümüzdeki günlerde durumu değerlendirir, gerekliyse açıklama yaparız.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ