logo

İsmail Saymaz’a Perinçek şoku! “Özür diliyorsun!”

İsmail Saymaz’a Perinçek şoku! “Özür diliyorsun!”

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, CHP’ye yakınlığıyla bilinen İsmail Saymaz’ın katıldıkları televizyon programlarından sonra kendisini arayıp özür dilediğini açıkladı.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ile gazeteci İsmail Saymaz arasında CNN Türk canlı yayından büyük tartışma çıktı.

YİNE TARTIŞTILAR

Tartışma programlarında muhalefet kanadının önde gelen isimlerinden biri olan İsmail Saymaz’ın canlı yayınlardan sonra geri vites yapıp atışma içerisinde olduğu isimlerden özür dilediği ortaya çıktı.

CNN Türk’te yayımlanan “Türkiye’nin Gündemi” programının konukları olan Doğu Perinçek ve İsmail Saymaz arasında “Kürt Devleti” tartışması yaşandı.

“BENDEN SÜREKLİ ÖZÜR DİLİYOR”

Saymaz’ın provokatörlük yaptığını söyleyen Perinçek, “Saymaz gibi isimlerin televizyonlara çıkarılmaması gerektiğini ve bir daha Saymaz ile aynı ortamda olmayacağını” söyledi.

Perinçek açıklamasının devamında, Saymaz’ı kastederek “Bilmeden konuşuıyorsun. Seninle artık hiçbir programa katılmayacağım. Senin özürlerini de kabul etmiyorum. Arayıp üç kere özür diliyorsun. Özürlerinin hiçbirini kabul etmiyorum” dedi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ