logo

KÜRESEL ELİTLERİN PLANLARINI YIKMAK ZORUNDAYIZ

ALİ BEKTAN

ALİ BEKTAN
ali.bektan@sonsaat.com.tr

Dünyayı yöneten elit bir kesim var. Bu insanlar kendi kanlarının tarihteki en asil kan olduğuna inanıyorlar ve dünya ekonomisini ele geçirdiler. Bu noktada planlarını da hazırlayıp uygulamaya başladılar. Devletleri perde arkasından yöneten bu elitlerin şeytana taptıklarını ve dinlerin onlar için her hangi bir şey ifade etmediğini söyleyelim. En son İslam’ı kontrol etmek istiyorlardı. Bunu da Mekke’ye diktikleri rezidanslar ve Kabe çevresine yapılan yüksek binalarla gösteriyorlar.

Çin Biyolojik Silah üretiyor, nerde mi? Wuhan da. Gizli Biyolojik Silah üzerine çalışıyorlardı ve bu da uzun zamandır sürüyordu. Bu kurumun başında olan Dr. Zhou 2018 yılında Nature Dergisine İngiltere de makale yolluyor. “Yarasalardan insanlara geçen virüsler” diye. Araştırmalar sürerken sonra buradan sızan veya bilinçli şekilde piyasaya verilen virüs dünyada girmedik ülke bırakmadı.                                                                         Bu apaçık bir “BİYOLOJİK SİLAH” dır.

 

Ne istiyor bu elitler

 

Bunlara göre dünya nüfusu çok fazla. Özellikle yoksulluk sınırında yaşayan 3 milyar nüfusun hiçbir değeri yok. Bunlar yeri geldiklerinde kendi ülkelerinde yaşayan halkları bile umursamazlar. O yüzden Avrupa ve ABD de ölümler hızla sürüyor. Amaç Kaos çıkartmaktı ve bunu başardılar. Dünya da her şey durdu ve insanlar ölüyor. Kendileri dışında olmayan hiç kimsenin bir değeri yok.

Salgın sonrasın da ise bunların planlarını ortaya çıkartmak ve engellemek için bilinçli bir şekilde çalışmamız gerekiyor.

 

Komplo Olduğu Açığa Çıkıyor 

 

Arjantin Kanalı C5N’den Tomás Méndez, COVID-19’u kimin yarattığını ortaya çıkarmak istediği için sansürlendi.

Tomás Méndez, çeşitli raporların video dosyalarını gösteren Coronavirüs’ün arkasında kimin olacağını açıkladı. DAIA’nın gazeteciyi sansürlemek için yakaladığı ifadelerinden biri, “Bunu finanse edenler Çin, ABD, İsrail diğerleri “, büyük bankacılar ve Rotschild gibi büyük güçlü aileler var. Finanse ettikleri dergi (The Economist) çarpıcı şeyleri açıkladı.

Ayrıca, Etkinlik 2019’daki toplantıları açıkladı.  COVID-19’un tamamen serbest bırakılmasından bir ay önce Ekim 2019’da, Bill Gates’in yardımıyla Brezilya’da başlayan ve tüm dünyaya yayılan Simüle edilmiş bir Pandemi gerçekleştirdiğinden bahsetti. Dünya bir Pandemi ile mücadele etmek için gerekli öncelikleri almakta geç kaldı.

Ayrıca, ABD fonu olan Çinli bilim adamlarının SARS virüsünü Coronavirüs ile nasıl değiştirdiğini sentezlediği 2015 RAI raporu da yayında gösterildi. Ve şimdi büyük Pnömoni üreterek insanları etkileyebilecek oldukça güçlü bir virüs yarattılar.

Son bir ek olarak, The Economist’in kapağının, bazıları “Oracle” olarak adlandırdığı bir analiz yaptı, çünkü bu derginin tahminleri her zaman gerçekleşiyor. Tomás Méndez, 2018’in sonunda “2019 Dünyası” olarak adlandırılan kapağı analiz etti. Bu merakla, Çin’e ve hatta bir pangolin’e atıflar gösterildi; Yarasadan sonra bu hastalığı ilettiği için suçlandığı için, çünkü Coronavirüs’ün sözde olduğu pazarda da satılıyordu. Ancak bu derginin kapaklarını analiz etmeye adanmış birçok kanal, bu küçük hayvanın o kapaktaki önemini anlamadı, hiçbir sebep yoktu.

Son olarak, hiçbir gazetecinin, yazarın veya TV Programcısının asla halka gerçeği anlatmamaları engelleniliyor. Eğer yaparlarsa, sistem her zaman onu pasifize etmenin bir yolunu bulacak, dünyadaki tüm araçları yönetiyorlar, bu gezegenin tüm zihinleri üzerinde güce sahipler ve onlara karşı çıkanları yoksun bırakıyorlar ve toplumun kelimesinin ağırlığı ya da değeri yoktur.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • YENİ BAŞKAN VE YENİ DÖNEM GELİYOR

  20 Ocak 2021 Köşe Yazıları

  Dünyayı Yöneten Küreselci Şeytan Örgütü Amerikan Seçimlerini kazanarak destekledikleri adayları Joe Biden Başkan oldu. Yardımcısı Kamal Harris de geleceğin ilk Kadın Başkanı olarak 2024 seçimlerinde başkan seçilecektir. 2016 Seçimlerinde Trump’ın son 10 günde Kilise’nin desteği ile Hillary Clinton’u yüzde 10’luk farkı kapatıp, gelip geçti ve 800 Bin oy farkı ile Amerikan Başkanı oldu. Trump yüksek oy aldı ama onun seçimi kaybetmesi için Pandemi Çin’deki Wuhan da Biyolojik Silah deneyleri yapan laboratuar dan sızdırıldı. Hedef ABD idi çünkü ç...
 • HİPERAKTİF ÖĞRENCİLERDE DERS ÇALIŞMAYI KOLAYLAŞTIRICI TAKTİKLER

  20 Ocak 2021 Köşe Yazıları

  Enerjisini yenemeyen, kıpır kıpır, yerinde duramayan hiperaktif bir çocuğunuz ya da öğrenciniz mi var? Bir türlü masa başına oturup ders çalışamıyor mu? Siz zorlayıp oturtsanız bile hareketsiz kalamıyor ve sürekli bir şeyler mi yapıyor? Elini tutsanız kolunu oynatıyor, kolunu tutsanız, ayaklarıyla debeleniyor, bir türlü defter kitaba bakamıyor, konsantre olamıyor mu? Bu yüzden ne okulda ders dinliyor nede evde masa başında kalıyor değil mi? Genellikle böyle bir durumla karşılaşan anne babalar çocuklarını psikolog ya da psikiyatriste götü...
 • DERBİYİ BEŞİKTAŞ KAZANDI

  19 Ocak 2021 Köşe Yazıları

  Süper Ligin 19 Haftasında sahasında Galatasaray’ı ağırlayan Beşiktaş 58 dakikada Diagne’nin atılmasıyla 10 kişi kaldı. 10 dakika sonra Joseph De Souza Beşiktaş’ı 1-0 öne geçiren golü attı. 10 kişi kalan Galatasaray beraberlik için bastırırken, 90+1 de Nkoudu’nun golüyle 2-0 Beşiktaş öne geçti ve maç bitti. Beşiktaş 38 puana çıkarken, Galatasaray 35 Puanda kaldı. Beşiktaş - Galatasaray: 2-0 Süper Lig'in 19. haftasında Beşiktaş ile Galatasaray karşı karşıya geldi. Lider Beşiktaş sahadan 2-0 galip ayrılarak zirvedeki yerini korudu. Galatasar...
 • BİZ NEDEN BİRBİRİMİZE DÜŞMANIZ?

  19 Ocak 2021 Köşe Yazıları

  Düşünün aynı toprak parçası içerisinde yaşıyorsunuz, aynı kimliği taşıyorsunuz aynı inanç sisteminin kapsama alanı içerisindesiniz aynı havayı soluyup aynı yemekleri yiyor ve aynı milli duygulara sahipsiniz. Ancak birbirinize nefretle bakıyor, birbirinizin ayağını kaydırıyor, kötülüyor hatta düşman oluyorsunuz. Nefsani ve şeytani duygularınız tavan yapmış Yunan gavuru ve İsrail Jacobu bile bize onlardan daha sevimli gözüküyor. Azınlıklar ülkenin sahibi çoğunluk köle, laik olduğunu söyleyenler modern ve medeni muhafazar Müslümanlar geri...