logo

KÜRESEL ELİTLERİN PLANLARINI YIKMAK ZORUNDAYIZ

ALİ BEKTAN

ALİ BEKTAN
ali.bektan@sonsaat.com.tr

Dünyayı yöneten elit bir kesim var. Bu insanlar kendi kanlarının tarihteki en asil kan olduğuna inanıyorlar ve dünya ekonomisini ele geçirdiler. Bu noktada planlarını da hazırlayıp uygulamaya başladılar. Devletleri perde arkasından yöneten bu elitlerin şeytana taptıklarını ve dinlerin onlar için her hangi bir şey ifade etmediğini söyleyelim. En son İslam’ı kontrol etmek istiyorlardı. Bunu da Mekke’ye diktikleri rezidanslar ve Kabe çevresine yapılan yüksek binalarla gösteriyorlar.

Çin Biyolojik Silah üretiyor, nerde mi? Wuhan da. Gizli Biyolojik Silah üzerine çalışıyorlardı ve bu da uzun zamandır sürüyordu. Bu kurumun başında olan Dr. Zhou 2018 yılında Nature Dergisine İngiltere de makale yolluyor. “Yarasalardan insanlara geçen virüsler” diye. Araştırmalar sürerken sonra buradan sızan veya bilinçli şekilde piyasaya verilen virüs dünyada girmedik ülke bırakmadı.                                                                         Bu apaçık bir “BİYOLOJİK SİLAH” dır.

 

Ne istiyor bu elitler

 

Bunlara göre dünya nüfusu çok fazla. Özellikle yoksulluk sınırında yaşayan 3 milyar nüfusun hiçbir değeri yok. Bunlar yeri geldiklerinde kendi ülkelerinde yaşayan halkları bile umursamazlar. O yüzden Avrupa ve ABD de ölümler hızla sürüyor. Amaç Kaos çıkartmaktı ve bunu başardılar. Dünya da her şey durdu ve insanlar ölüyor. Kendileri dışında olmayan hiç kimsenin bir değeri yok.

Salgın sonrasın da ise bunların planlarını ortaya çıkartmak ve engellemek için bilinçli bir şekilde çalışmamız gerekiyor.

 

Komplo Olduğu Açığa Çıkıyor 

 

Arjantin Kanalı C5N’den Tomás Méndez, COVID-19’u kimin yarattığını ortaya çıkarmak istediği için sansürlendi.

Tomás Méndez, çeşitli raporların video dosyalarını gösteren Coronavirüs’ün arkasında kimin olacağını açıkladı. DAIA’nın gazeteciyi sansürlemek için yakaladığı ifadelerinden biri, “Bunu finanse edenler Çin, ABD, İsrail diğerleri “, büyük bankacılar ve Rotschild gibi büyük güçlü aileler var. Finanse ettikleri dergi (The Economist) çarpıcı şeyleri açıkladı.

Ayrıca, Etkinlik 2019’daki toplantıları açıkladı.  COVID-19’un tamamen serbest bırakılmasından bir ay önce Ekim 2019’da, Bill Gates’in yardımıyla Brezilya’da başlayan ve tüm dünyaya yayılan Simüle edilmiş bir Pandemi gerçekleştirdiğinden bahsetti. Dünya bir Pandemi ile mücadele etmek için gerekli öncelikleri almakta geç kaldı.

Ayrıca, ABD fonu olan Çinli bilim adamlarının SARS virüsünü Coronavirüs ile nasıl değiştirdiğini sentezlediği 2015 RAI raporu da yayında gösterildi. Ve şimdi büyük Pnömoni üreterek insanları etkileyebilecek oldukça güçlü bir virüs yarattılar.

Son bir ek olarak, The Economist’in kapağının, bazıları “Oracle” olarak adlandırdığı bir analiz yaptı, çünkü bu derginin tahminleri her zaman gerçekleşiyor. Tomás Méndez, 2018’in sonunda “2019 Dünyası” olarak adlandırılan kapağı analiz etti. Bu merakla, Çin’e ve hatta bir pangolin’e atıflar gösterildi; Yarasadan sonra bu hastalığı ilettiği için suçlandığı için, çünkü Coronavirüs’ün sözde olduğu pazarda da satılıyordu. Ancak bu derginin kapaklarını analiz etmeye adanmış birçok kanal, bu küçük hayvanın o kapaktaki önemini anlamadı, hiçbir sebep yoktu.

Son olarak, hiçbir gazetecinin, yazarın veya TV Programcısının asla halka gerçeği anlatmamaları engelleniliyor. Eğer yaparlarsa, sistem her zaman onu pasifize etmenin bir yolunu bulacak, dünyadaki tüm araçları yönetiyorlar, bu gezegenin tüm zihinleri üzerinde güce sahipler ve onlara karşı çıkanları yoksun bırakıyorlar ve toplumun kelimesinin ağırlığı ya da değeri yoktur.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • ABBAD BİN BİŞR (R.A)

  06 Haziran 2020 Köşe Yazıları

  Onu abidler arasında arayan, gecesini ibadetle, Kur'ân'la geçiren bir muttaki olarak görür. Kahramanlar arasında arayan, Allah'ın (c.c.) adım yükseltmek için çarpışan cesur bir cihat eri olarak bulur. Valiler arasında arayan, Müslümanların malları konusunda güvenilir, emin bir kimse olarak görür. O nerede bulunmuşsa orada fazilet örneği olmuştur. Hazreti Aişe (r. anha) onun hakkında şöyle demiştir: "Ensar'dan üç kişi vardır ki, fazilette hiç kimse onların üstüne çıkamamıştır. Hepsi de Beni Abdil-eşhel'den olan bu şahıslar, Sa'd İbni Muaz,...
 • BİR KÜÇÜĞÜN HEVESİ , BİR BÜYÜĞÜN KALEMİ

  06 Haziran 2020 Köşe Yazıları

  Küçük bir çocuktum. Madagaskar filmini seyretmiş , belki de vahşi doğa ile ilk defa tanışmıştım. Masaüstü bilgisayarım için bir Madagaskar oyun CD’ si almış ve Alex ile maceralara atılıyordum. 90 ve 2000’li yılları çocuklarının çok severek izlediği bir film ; Madagaskar ! Hayvansever bir çocuk olarak en sevdiğim filmlerdendi kendisi. Yıllarca Madagaskar adasına gitme hayaliyle yanıp tutuşarak büyüdüm. Şimdi biraz araştırınca, hala gitmek ister miyim , ya da benim gibi Madagaskar adasına gitmek isteyerek büyüyen bir çocuk, hala filmlerdeki...
 • PANDEMİNİN “YENİ NORMAL” DÜZENDE DÜNYA EKONOMİSİNE ETKİLERİ

  05 Haziran 2020 Köşe Yazıları

  Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Küresel durgunluk ihtimali çok yüksek. Tam da Ticaret savaşlarının kızıştığı bir ortamda Çin’den dünyaya yayılan virüs aslında küresel durgunluğu bir bakıma hızlandırdı. Harvard Üniversitesi’nde Ekonomi ve Kamu Politikası Profesörü Kenneth Rogoff 2 Mart’ 2020 de Project Syndicate web sitesi için kaleme aldığı “1970’lerin Hissiyatı” başlıklı yazısında, yeni bir küresel durgunluğun eli kulağında olduğunu ve bunun, hem arz hem de talep tarafında yaşanacak şoklar nedeniyle 2001 ve 2008’deki durgunluklar...
 • AMERİKA TARİHİ IRKÇILIKLA YAZILMIŞTIR

  05 Haziran 2020 Köşe Yazıları

  Amerika Birleşik Devletleri tarihi, korkunç olaylarla doludur. Zengin ve bakir topraklarıyla Amerika, Avrupalıların iştahlarını kabartmıştır. Bu nedenle yeni kıtanın keşfinin ardından bölgeye akın akın göçler başlamıştır. Kıtanın gerçek sahipleri olan yerlilerin elinden, tarihte eşine az rastlanır bir vahşetle, hem altın, gümüş gibi yeraltı zenginlikleri, hem de toprakları alınmıştır. Burada ilk oluşturulan koloniler Avrupalıların birer şubesi durumuna getirildiler. 17.ci yüzyılın ikinci yarısına kadar Amerika’ya akın eden göçmenlerin büyük b...