logo

02 Ocak 2020

Yılbaşı talihlilerinden ikisi ikramiyesini aldı!

Yılbaşı talihlilerinden ikisi ikramiyesini aldı!
Yılbaşı talihlilerinden ikisi ikramiyesini aldı!

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde dörde bölünen büyük ikramiyeyi kazanan Gaziantep ve Bursa İnegöl’deki talihlileri 20’şer milyon TL’lik ikramiyelerini aldılar.

Milli Piyango büyük ikramiyesi hangi illere, ilçelere çıktı?

Tüm Türkiye’nin heyecanla beklediği 2020 Milli piyango,büyük ikramiyesi İstanbul,İzmir Gaziantep ve Bursa illerine çıktı.

 İŞTE 80 MİLYON TL KAZANAN NUMARA,

 1358490 31 Aralık yılbaşı özel çekilişinde 80 milyon TL’lik çeyrek bilete isabet etti. Talihlilerin İzmir, Gaziantep, Bursa, İstanbul’dan olduğu açıklandı. Yapılan çekiliş sonrasında amorti rakamları belli oldu. Amortiler 4 ve 8 olarak açıklandı. 

BÜYÜK İKRAMİYE 4’E BÖLÜNDÜ 

Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişinde 80 milyon liralık büyük ikramiye, “1358490” numaralı çeyrek bilete isabet etti – Büyük ikramiyeye ait numaraların bulunduğu biletin sevk merkezleri İzmir, Gaziantep, Bursa ve İstanbul olarak açıklandı.

 Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişinde 8 milyon liralık ikramiyeyi kazanan numara da belli oldu. Özel çekilişte 8 milyon liralık ikramiye “9976216” numaralı bilete isabet etti. Çekilişte amorti rakamları “4” ve “8” olarak belirlendi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ