logo

HİNDİSTAN POLİSİ TECAVÜZCÜLERİ KURŞUNA DİZDİ.

HİNDİSTAN POLİSİ TECAVÜZCÜLERİ KURŞUNA DİZDİ.

Hindistan polisi, veteriner kadına tecavüz eden 4 erkeği tatbikat sırasında öldürdü!

Hindistan polisinin Haydarabad kentinde geçen hafta bir veteriner kadına tecavüz edip sonra yakarak öldürmekle suçlanan dört erkeği tatbikat sırasında ateş açarak öldürdü. 

Hindistan polisinin Haydarabad kentinde geçen hafta bir veteriner kadına tecavüz edip sonra yakarak öldürmekle suçlanan dört erkeği tatbikat sırasında ateş açarak öldürmesi, bir yandan sevinç gösterilerine yol açarken diğer yandan insan hakları örgütleri tarafından sorgulandı.

 

 

 

Karakolda gözaltında tutulan tecavüz ve cinayet zanlıları, Cuma sabahın erken saatlerinde cinayeti nasıl işlediklerini göstermeleri için polis tarafından olay yerine tatbikata götürülmüştü.

Polislerin zanlıları öldürdüğü haberi üzerine sokaklara çıkan kalabalıklar kutlamalar yapmaya başladı…

BBC’ye konuşan emniyet yetkilileri, zanlıların orada polislerin silahlarını alıp kaçmaya teşebbüs ettiklerini, polisin bunun üzerine ateş açtığını söyledi. Olayda iki polisin de yaralandığı açıklandı.

Tecavüze uğrayıp sonra öldürülen 27 yaşındaki kadının yakılmış cesedinin geçen hafta Perşembe günü bulunması, ülke genelinde, polisi de hedef alan öfkeli protesto gösterilerine yol açmıştı.

Bu sabah zanlıların vurulmasından sonra BBC’ye konuşan öldürülen kadının annesi, “Adalet yerini buldu. Kızımın ruhu şimdi huzur buldu. Adalet umudum yoktu. Hiç bir kadın benim kızımın başına gelenlerle karşılaşmamalı” dedi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

HİNDİSTAN POLİSİ TECAVÜZCÜLERİ KURŞUNA DİZDİ.” için 3 Yorum

  1. Mehmet : diyor ki:

    İnsan hakları örgütleri bıraksınlar o zaman insan hakları etiketini tecavüzcü katillerin avukatlığını yapsınlar

  2. Yüksel : diyor ki:

    Veteriner bayan vahşice tecavüze uğruyor ,sonrasında ise yakilarak öldürülüyor;Ey insan hakları savunucuları bayan tecavüz edilip öldürüldüğünde yoksunuz,(!)suçlular polis tarafından öldürülünce ortaya çıkıyorsunuz,demek ki sizde tecavuzcusunuz(!)

  3. Ali Doluca : diyor ki:

    Hindistan Polisini tebrik ederim, anında görüntü işte adalet budur.İşi uzatıp sulandırmayın bizimkiler, feyzalın. İbret olsun.