logo

Konut ve arsaların değeri saniyeler içinde hesaplanacak

Konut ve arsaların değeri saniyeler içinde hesaplanacak

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa’nın mobil uygulaması tamamen yenilendi. Kullanıcılar artık Endeksa’nın hizmetlerine cep telefonlarından da kolayca ulaşabilecekler.

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa. com, mobil uygulamasını son teknolojilere uygun olarak yeniledi. Endeksa kullanıcıları artık mobil uygulama üzerinden bölge bazında tüm gayrimenkul piyasasının yanı sıra tüm stratejik verilere ulaşırken, Endeksa’nın sektör lideri Otomatik Değerleme Modeli ile konut veya arsalarının değerini saniyeler içinde hesaplayarak rapor alabilecekler. Ayrıca, Endeksa Alarm ile belirledikleri bölge ve kriterlerde gayrimenkulleri kolayca bulacaklar.

Emlak danışmanları için her şey daha da kolay

Mobil uygulama, Endeksa’nın emlak danışmanlarına özel olarak geliştirdiği yeni bir özelliği de içeriyor. Endeksa üyesi emlak danışmanları artık mobil uygulama üzerinden müşterilerini ilgilendikleri bölge ile birlikte kaydedebilecek ve Endeksa’nın bulduğu müşterilerinin taleplerine uygun portföyleri kendileri ile kolayca paylaşabilecekler.

Gayrimenkulde dijital hayatımızın bir parçası olacak

Endeksa.com Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Görkem Öğüt, önceliklerinin her zaman kullanıcılarının ihtiyaçlarını dinlemek ve Endeksa’yı bu doğrultuda geliştirmek olduğunu belirterek “İçinde bulunduğumuz süreç de gösteriyor ki, pek çok alanda olduğu gibi gayrimenkulde de dijital artık daha fazla hayatımızın parçası olacak. Biz de gayrimenkul sektörünün teknoloji odaklı gelişimine katkı sağlamak için çalışıyoruz ve kullanıcılarımızın değişen ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Yenilenen uygulamamız ile özellikle gayrimenkul profesyonelleri ve perakende sektöründe çalışan kullanıcılarımızın işlerini oldukça hızlandıracağız.” dedi.

Kullanıcılar uygulamayı Apple Store ve Google Play’den indirebilirler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ