logo

30 Nisan 2020

Müge Anlı Nalan Şimşek olayını çözdü mü Nalan Şimşek öldürüldü mü

Müge Anlı Nalan Şimşek olayını çözdü mü Nalan Şimşek öldürüldü mü

Birçok cinayeti çözmesiyle tanınan Müge Anlı, Nalan Şimşek olayına da el attı.. Programın tekrarlarının yayınlanmasıyla birlikte yeniden araştırılmaya başlandı. Almanya’ya gittiği iddia edilen ve uzun süre kendinden haber alınmayan Nalan Şimşek’in çocuklarının ifadesi kan dondurmuştu. Mustafa Şimşek’in herkese öldüğünü söylediği Nalan Şimşek’in küçük oğlu babasının annesini gömdüğünü ifade etmişti. Peki, Müge Anlı’daki Nalan Şimşek olayı çözüldü mü? Nalan Şimşek’e ne oldu?

Sırlarla dolu Nalan Şimşek olayı Müge Anlı programının tekrarlarıyla yeniden gündeme geldi. 4 Nisan 2017 tarihinde ortadan kaybolan ve bir daha da kendisinden hiçbir şekilde haber alınamayan 37 yaşındaki kadın uzun süredir bulunamıyordu. Programın daimi takipçileri olayı hatırlamaya çalışırken, ilk kez izleyenler Nalan Şimşek cinayetinin ayrıntılarını araştırıyor. Peki, Müge Anlı’daki Nalan Şimşek olayı çözüldü mü? Nalan Şimşek’e ne oldu?

Nilgün Şimşek’in annesi ve ablası Müge Anlı ekibinden yardım istemişti. 4 Nisan 2017’de esrarengiz bir şekilde kaybolan 5 çocuk annesi 37 yaşındaki Nilgün Şimşek’ten bugün de haber alınamadı.Kızlarının öldürüldüğünden şüphelenen Nilgün Şimşek’in eşini işaret etti. Nilgün Şimşek’in kaybolmasından 3 ay sonra, eşi Mustafa Şimşek tutuklandı ve 22 ay boyunca cezaevinde kaldı.

ESKİ EŞİ DE Mİ BİLİYOR?

Yakın çevresine Nilgün Hanım’ın Almanya’da öldüğünü Zonguldak’da toprağa verildiğini söyleyen Mustafa Şimşek’in ilk eşi Gülay Hanım ile yeniden barıştığı ve imam nikahı kıydığı öne sürülmüştü. Çiftin oğulları Selçuk Şimşek, annesinin doğruları söylemediğini ifade ederek bildiklerini anlatmıştı. Gülay Hanım, hakkındaki iddiaları yanıtlamak için stüdyoya geldi.

Nilgün Şimşek’in pedagog eşliğinde konuşan küçük oğlunun “Annem ve babam kavga etti, babam annemin kafasını yere vurdu, daha sonra lavaboya gitti. Annemin ağzından köpük geliyordu, hiç konuşmuyordu.” sözleri ise kan dondurdu.

ÜVEY OĞLUNUN İFADESİ

Mustafa Şimşek’in ilk evliliğinden olan oğlu Selçuk Şimşek, babasının kendisine itirafta bulunduğunu ifade etti. Nilgün Şimşek ve babasının ilişkisinin annesiyle evliyken başladığını belirten Selçuk Şimşek, “Babam öldürdü ama görmedim” şeklinde konuştu. Babasının “Nilgün’ü dayanamadım, öldürdüm” diye kendisine açıklama yaptığını söyledi.

Kayıp Nilgün Şimşek ve eşi Mustafa Şimşek 10 yıldır evliydiler. Bu evlilikten iki çocuk dünyaya getirdiler. Her ikisinin de ikinci evliliğiydi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ