logo

Anneleri özel hissettirecek hediyeler D&R’da

Anneleri özel hissettirecek hediyeler D&R’da

Özel hissettirme sırası bizde! Anneler Günü için programınızı yaptıysanız, bu keyifli günü küçük bir hediyeyle taçlandırmayı unutmayın. Kültür, sanat ve eğlence dünyası dr. com. tr, Anneler Günü’nde “Anneme ne hediye alabilirim?” diyenler için en güzel hediye seçeneklerini bir araya getirdi.

Eğlence sever annelere

Kim demiş anneler oyun oynamaz diye? dr. com. tr’de bulunan Sony Playstaiton 4 ve Nintendo Switch oyun konsollarından birini bu Anneler Günü’nde annenize hediye edebilir, en eğlenceli konsol oyunlarıyla birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Nostalji tutkunu annelere

Hatıralar geçidine ne dersiniz? Müzik dinlemekten hoşlanan bir anneniz varsa şanslısınız! Müziğin en naif halini sunan Lenco TT-28 Ion Premier LP pikap modellerinden birini bir plak koleksiyonu ile birlikte biricik annenize armağan edebilir, böylelikle annenizle nostaljik ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Müzik sever annelere

Annenize müzik keyfini daha teknolojik formda sunmak isterseniz, yüksek kalitede ve sınırsız müzik dinleme imkanı tanıyan speaker’lar tam size göre! Annenize hediye edeceğiniz JBL Go 2 speaker ile evde müthiş bir hava yakalayabilir, unutulmaz şarkıları birlikte dinleyebilirsiniz.

Sportif annelere

Evde spor yaparak dinç kalmak isteyen anneler için pek çok seçenek bulunuyor. Voit ve Fox markalı pilates bantları ve pilates toplarından birini annenize hediye edebilirsiniz. Voit’in kullanım kolaylığı sunan yoga minderleri ile Nike’tan Ttec’e, Ozaki’den Celly’e pek çok marka ve modeldeki kol bantlarından biri de iyi bir hediye alternatifi olabilir. Spor yaparken en çok ihtiyaç duyulan şeylerden biri de müzik dinlemek. Philips Taut 102, müziğin en kaliteli halini sunuyor. Annenizin spor sırasında su ihtiyacını giderebileceği mataralar da dr. com. tr’de sizi bekliyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ