logo

Anneler hep en iyisini hak eder

Anneler hep en iyisini hak eder

Annelerimiz bizim için her zaman en iyisini düşünür, en iyisini yapmaya çalışır. Gelin siz de bu Anneler Günü’nde annenizin cildi için en iyisini yapın ve onu FOREO LUNA serisi ile tanıştırın. Üstelik anneniz için seçeceğiniz bu güzel hediyeyi indirimli fiyatlarla satın alın.

Anneler Günü şüphesiz dünyanın en özel günlerinden biri… Annemize sevgimizi ifade ettiğimiz, bizim için yaptıklarına teşekkür ettiğimiz bu özel gün, bu yıl maalesef evlerde geçiyor. Bazılarımız annelerimizden uzak olsak da sevgimizden hiçbir şey kaybetmiyor ve onu bir armağanla mutlu etmek istiyoruz. İşte bu armağanı İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO’nun LUNA serisinde bulmanız mümkün. Anneler Günü’ne özel indirimlere sunulan LUNA serisi dünyanın en güzel kadını annenize daima sağlıklı, canlı ve taze görünen bir cilt vadediyor.

Evlerde geçirdiğimiz şu günlerde annelere daha fazla iş düşüyor. Yemek, temizlik, çocuklara ve eşe ayrılan vakit düşünüldüğünde gün sonunda anneler yorgun düşüyor ve kendine ayıracak vakit bulamıyor. Oysa güzel bir cilde sahip olmak her annenin hakkı… İşte LUNA serisi annelere, sadece birkaç dakika içinde hayal ettiği cildi sunuyor. LUNA serisindeki tüm ürünler T-Sonic™ titreşimler yardımıyla sadece iki dakika içinde ciltteki kir, yağ ve makyaj kalıntılarını %99.5 oranında gidererek derinlemesine bir temizlik sağlıyor. Cihazın arka yüzeyinde ağız, boyun, göz ve kontur için 4 farklı kategorideki anti-aging etkili sıkılaştırıcı masaj terapileri ise ince çizgi ve kırışıkların görünümünü yumuşatarak daha taze ve genç bir cilt sunuyor, kullandığınız bakım ürünlerinin cildin daha derinine güçlü bir şekilde nüfuz etmesini sağlıyor. Size özel kişiselleştirilmiş bir bakım rutini sunan LUNA serisi, tüm günün yorgunluğunu cildinizden kaldıracak masaj terapilerine de sahip.

Share
#

SENDE YORUM YAZ