logo

Fakir ile annelere çifte mutluluk

Fakir ile annelere çifte mutluluk

Mis gibi anne eli değen leziz yemekleri annem kolayca hazırlasın diyenlere, içtiğim en güzel kahve annemin kahvesi diyenlere, ailece doyasıya çay keyfinden vazgeçemeyenlere, Fakir Hausgeräte çifte ürün paketleri ile hem şık hem işlevsel hediye alternatifleri sunuyor.

Evde geçirilen sürenin arttığı bugünlerde, ister annesiyle yaşayanlar ister annesinden uzak kalanlar Anneler Günü’nde alacağı hediye ile onun yüzünü güldürecek. Özellikle evde kalma sürecinde mutfak işlerinin de çoğalması, küçük ev aletlerini annelerin en büyük yardımcısı haline getirdi. Elektrikli ev aletlerinin öncü ve yenilikçi markası Fakir Hausgeräte, mutfak grubu ürünlerinde yaptığı özel Anneler Günü indirim kampanyalarıyla, #AnneBirÖmürBirNefestir diyerek anneleri sevindiriyor.

Fakir Hausgeräte, oluşturduğu özel hediye paketlerinde iki ürünü bir arada %42’ye varan indirimlerle sunuyor. Bir ürün alana bir ürünün hediye olduğu paketlerde; Fakir Food Master Mutfak Robotu alana Kaave Mono Türk Kahvesi Makinesi hediye… Fakir Thorplex Mutfak Robotu Alana da Kaave Türk Kahvesi Makinesi hediye olarak veriliyor. Fakir mutfak robotları, annenizin yapacağı eşsiz lezzetlerde en büyük yardımcısı olurken, Türk kahvesi makineleri ile bol köpüklü anne kahvesi damaklarınızda iz bırakacak.

Annem her şeyin en güzeline layık diyenlere Muhteşem İkili paketler… İki ürünün özel indirimli fiyatla sunulduğu paketlerde yer alan; Fakir Valery Izgara&Tost Makinesi ile Temper Çay Makinesi, atıştırmalık çıtır anne tostu ve sıcacık çaylar hazırlamada annelerin işini kolaylaştırıyor. Kaave Dual Pro Türk Kahvesi Makinesi ile Cafe Prestige Kaave Makinesi’nin bir arada olduğu paket, Türk kahvesi ve filtre kahve tutkunu anneleri sevindirecek.

Aroma Master Kahve Makinesi ile Signature Kahve Öğütücü’nün birlikte olduğu paket dünyanın en ünlü kahvelerini, tam kıvamında mis gibi demleyerek içmeye olanak verirken kahve gurmesi annelerin damaklarına hitap ediyor. Evlerde en çok tüketilen içeceklerin başında yer alan çay ve kahve hazırlamayı pratik hale getirerek annelerin işini kolaylaştıran Chaizen Çay Makinesi ile Kaave Türk Kahvesi Makinesi’nin yer aldığı paket de yine özel indirimli fiyatıyla dikkat çekiyor.

Fakir’in özel renk pantoneleriyle tasarladığı Rouge, Violet, Turquoise ve Rosie serisi ürünler de ikili hediye paketlerinde yer alırken şık tasarımlarıyla annenizin mutfağına zarafet katacak.

Share
#

SENDE YORUM YAZ