logo

07 Mayıs 2020

Survivor SMS listesi, Survivor’da kim elendi?

Survivor SMS listesi, Survivor’da kim elendi?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgi gören Survivor 2020’de eleme gecesi gerçekleşen konseyde ünlüler ve gönüllüler takımından SMS oylamasına göre birinci ve ikinci olan yarışmacılar, eleme adaylarını belirledi. Berkan ve Mert’in eleme potasında olduğu gecede yarışmacılar birbirlerinin isimlerini söyledi. İletişim ödülü oyununda ünlüler takımından Survivor Mert peş peşe 2 sarı kart görerek oyundan atıldı.

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor’un 5 Mayıs tarihli bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımından SMS sıralamasına göre en çok oyu alan yarışmacılar, eleme potasına belirledikleri adaylarını gönderdi. Mert ve Merkan’ın daha önceden eleme potasında yer aldığı gecede ilginç anlar da yaşandı.

Gönüllüler takımında bu hafta SMS’te ilk 2’ye giren yarışmacılar, Barış Murat Yağcı ve Ardahan Uzkanbaş oldu.

Ünlüler takımında ise SMS sıralamasında en çok oyu alan isimler Mert Öcal, Ersin Korkut ve Aycan Yanaç oldu. Mert’in eleme adaylığı böylece düşmüş oldu.

Eleme gecesinin yaşandığı Survivor’da Berkan, Cemal Can, Yasin, Yunus Emre, Aşkım ve Elif eleme adayları olarak belirlendi.

Konseyde yapılan oylama sonucunda Survivor’dan elenen isim Aşkım oldu. 5 Mayıs Survivor’dan elenen Aşkım, “Takımımla gurur duyuyorum, hepsini çok seviyorum.” dedi. Eleme sonrası konseyde duygu dolu anlar yaşandı.

SURVİVOR ÜNLÜLER GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI

1) Barış
2) Ardahan
3) Berkan
4) Nisa
5) Yasin
6) Cemal Can
7) Evrim

Survivor 2020’de bu hafta SMS sıralaması yapılan oylama ile belli oldu. Survivor 2020 gönüllüler takımı SMS sıralaması şöyle gelişti;

Gönüllüler takımı SMS sıralaması

1) Barış
2) Ardahan
3) Berkan
4) Nisa
5) Yasin
6) Cemal Can
7) Evrim

Survivor Ünlüler Takımı SMS sıralaması ile oylamanın ardından aşağıdaki gibi şekillendi;

Ünlüler takımı SMS sıralaması ;

1) ERSİN
2) Mert
3) Aycan
4) Yunus Emre
5) Elif
6) Aşkım
7) Sercan

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ