logo

08 Ocak 2020

Çok Sayıda İsim Görevden Alındı

Çok Sayıda İsim Görevden Alındı
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı!

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama  kararlarına göre, Hazine ve Maliye Bakanlığı Personel Genel Müdürü Şinasi  Yurdakul, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürü Sadettin Parmaksız, Milli  Piyango İdaresi Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Çolak, Gelir  İdaresi Başkan Yardımcısı Mustafa Çolak ve Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcısı  Ergin İçenli görevlerinden alındı. 

 Ayrıca Hazine ve Maliye Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Ayşe  Berrin Dikmelik, Kamu Mali Yönetim ve Dönüşüm Genel Müdürlüğü Genel Müdür  Yardımcıları Murat Uğurlu, Ali Karatürk, Abdulkadir Bahadır Yıldız, Muhasebat  Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcıları Zeki Balta, Arif Yıldırım, Kamu  Sermayeli Kuruluş ve İşletmeler Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Edip  Yılmaz, Mülga Sigortacılık Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcıları Gökhan  Karasu, Murat Kayacı, Personel Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcıları Hasan  Kaymak, Mehmet Bahattin Akçay, Mehmet Murat, Atilla Mehmet Yardımcı ve Halit  Tutak, Finansal Piyasalar ve Kambiyo Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Ahmet  Müfit Arberk de görevlerinden alındı

Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Başmüfettişliklerine Hakan İnce,  Cemali Oktay ve Celal Şahin, Vergi Müfettişliklerine ise Abdulkerim Üçok ve Sinan  Aksu atandı. Adli Tıp Kurumu Altıncı Adli Tıp İhtisas Kurulu Çocuk ve Ergen Ruh  Sağlığı ve Hastalıkları Üyeliğine İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi  Dr. Öğretim Üyesi Alperen Bıkmazer görevlendirildi.

Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğünde açık bulunan Doğu Anadolu Bölge Müdürlüğüne Çetin Kartal, Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğüne Bülent Tosun,  Ege Bölge Müdürlüğüne Aytekin Türkel, Marmara  Bölge Müdürlüğüne Burhanettin Yüce,  Orta Anadolu 4. Bölge Müdürlüğüne ise Uğur Çakar’ın atamaları yapıldı.

Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığına Zafer Sümengen,  Türkiye Petrolleri A.O. Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine Alparslan  Bayraktar getirildi.  Artvin  İl Milli Eğitim  Müdürü Abdulcelil Kahveci ve Kars İl Milli  Eğitim Müdürü Gökhan Altun görevlerinden alındı. Ticaret Bakanlığında açık bulunan Ticaret Başmüfettişliğine Murat  Şanlı, Karayolları Genel Müdürlüğü I. Hukuk Müşavirliğine ise Dilek Karayol  atandı.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ