logo

11 Mayıs 2020

Hasan Şaş istifa etti

Hasan Şaş istifa etti

Galatasaray’da son dakika istifa gelişmesi… Uzun yıllar sarı kırmızılılarda futbolcu olarak görev yapmasının ardından Fatih Terim yönetmindeki teknik heyette çalışmalarına devam eden Hasan Şaş, yaptığı yazılı açıklama ile Galatasaray’dan istifa ettiğini açıkladı.
Galatasaray’da Teknik Direktör Fatih Terim’in yardımcılığını üstlenen Hasan Şaş, sarı kırmızılılardan ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurdu.

İşte o açıklama;

“Bugünden itibaren çok sevdiğim Galatasaray’dan kendi isteğimle ayrılmış durumdayım,bugüne kadar en kötü günlerimde bana destek veren taraftarımıza teşekkür ederim hoşçakalın…”

İSTİFA, SOSYAL MEDYADA BÖYLE KARŞILANDI

Hasan Şaş muhtemelen hocadan helallik almıştır ama keşke istifasını belirttiği yazıda taraftara teşekkür ettiği gibi Fatih hocaya da teşekkür etseydi. Böyle şeyler önem arz eder, dikkat çeker, neyse yolun açık olsun, her şey için teşekkürler asi yürek.

Şampiyonluk için kaos ortamı yaratan Hasan Şaş adamlığı.. Yolun açık olsun, hocalığın tartışılır ama Galatasaray’lılığın asla Hasan Şaş‘ımm..

Hasan Şaş, bu zamana kadar Galatasaray’a bazı zamanlarda ne kadar zarar verse de daha çok katkı sağlamıştır. Hocalığı tartışılabilir ama Galatasaray’lılığı tartışılmaz. Seni her zaman Fenerbahçe’lileri kudurtman ile hatırlayacağız. Yolun açık olsun.

Performansı belki tartışılır ama Galatasaraylılığı asla Fenerbahçe’lileri kudurtan adam olarak kalacaksın aklımızda Hasan Şaş‘ım yolun açık olsun..

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ