logo

OPPO Reno3 serisi ile içinizdeki fotoğrafçıyı ortaya çıkarın

OPPO Reno3 serisi ile içinizdeki fotoğrafçıyı ortaya çıkarın
EMRE ALTINER
Oppo telefonların Türkiye’de satışa sunulduğu tarih diğer rakiplerine göre daha çok yeni olmasına rağmen fiyat performans yönünden üst seviye cihazlar ürettiği için Türk halkı tarafından yadırganmak yerine  çokça sevildi. Oppo Reno 3’deki 8GB’lık güçlü ram, günlük hayatınızda sizi fazlasıyla idare edecek  4025 mah pil, elinizde fotoğraf makinesi taşıyormuşcasına fotoğraflar çeken 48  MP kamerası  ve 4000 TL bandında ki, özelliklerine göre muhteşem olan fiyatıyla dikkat çekiyor.
4K çözünürlüğünde videolar çekin
Reno3 Pro modelinde arka kamera ile 4K çözünürlüğünde videolar çekebilirken ön kamera ile de Full HD video kaydı yapabilmeniz mümkün. Akıllı telefonda yer alan Ultra Video Sabitleyici özelliği, yapacağınız çekimlerde sarsıntının video kaydını bozması problemini ortadan kaldırıyor. Günlük kullanımdan yoğun sporlara kadar birinci sınıf video kalitesi sağlayan Reno3 Pro’da Hibrit Görüntü Sabitleme teknolojisi, kayıt sırasında titremeyi doğru bir şekilde algılamak ve karşı harekete geçmek için optik ve elektronik sarsıntıyı önlüyor. Ultra Video Sabitleyici Pro özelliği ise ultra geniş açılı lens ile yaptığı çekimlerde zorlu dış mekan video kaydı, off-road maceraları, kovalama sahneleri ve diğer değişken hareketlerde bile videoların sabit kalmasını sağlıyor.
Kaydın Ötesinde
Reno3 Pro, profesyonel düzeyde video çekimleri yapabilmeniz için bazı fark yaratan özellikler ile birlikte geliyor. Çekeceğiniz videolarda, tıpkı fotoğraflarda olduğu gibi Bokeh özelliğini kullanabilir, önde siz net olarak görünürken arka görüntüleri bulanıklaştırabilirsiniz. Video Hibrit Optik Yakınlaştırma ile yapacağınız yakın çekim videolarda üstün görüntü kalitesi elde edebilirsiniz. Video Güzelleştirme özelliğinde de kullanılan yapay zeka algoritmaları sayesinde fazladan ekipman olmadan profesyonel düzeyde aydınlatma ve efektler oluşturarak yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.
Sabit videoda yeni dönem
Serinin bir diğer modeli olan Reno3, yeni çift görüntü sabitleme işlevini yerine getirmek için ultra geniş açılı lensi kullanarak video sabitleme özelliğinde farkını ortaya koyuyor. İster günlük kullanımda isterse yoğun aktivite sırasında olsun, yapılan video çekimlerinde birinci sınıf video kalitesi sağlıyor.
Sosyal medyada fark oluşturun
OPPO’nun Soloop uygulaması ile çektiğiniz videolara farklı bir görünüm katabilmeniz mümkün. Seçilen müziğin ritmine uyacak şekilde videoyu otomatik olarak düzenleyen uygulama, çekilen videoların geçişlerinde de otomatik olarak efekt ekliyor. Soloop sayesinde sosyal medyanızda fark yapacak videolar oluşturabilirsiniz.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ