logo

LANETLİ KAVİM HORTLADI

NURTEN LÖKBAŞ

NURTEN LÖKBAŞ
nurten.lokbas@sonsaat.com.tr

Helak olan Lut kavminin günümüzde yaşayan mensupları her platformda pis kokularını yayıyorlar. Dünyayı kirletmeye devam ediyorlar.

Günümüzde pedofili ile bağlantılarının olduğu bilinen bu lanetli kavim, demokrasinin kendilerine tanıdığı ifade özgürlüğü çerçevesinde; ahlaksız, hadsiz ve edepsizce kutsallarımıza saldırıyorlar.

Türkiye imzaladığı garabet bir sözleşme ile bunlara bu fırsatı vermiştir.

İmzalandığı günden itibaren aile yapısını bozmayı hedefleyen bu İstanbul Sözleşmesi’ni de arkasına alan lanetli kavim, İslama ve canımızı, malımızı, evlatlarımızı hiç gözümüzü kırpmadan uğruna feda edebileceğimiz Sevgili Peygamber Efendimize (sav) dil uzatma cesaretinde bulunabiliyor.

Bu sapkınların paylaştığı, kutsallarımıza hakaret içeren karikatürden sonra “pislik şahıs gözaltına alındı” haberi Müslümanları rahatlatabilir mi? Sadece göz altına alınması yeterli midir? Bu bataklık kurutulmadan, bu sesler kısılmadan, bu sözleşme iptal edilmeden, bu hadsizlikler devam edecektir.

Bu olay yeni değildir. Batılılar asırlarca sanat adı altında değerlerimize hakaret ettiler. Meşhur olmak, gündeme gelmek için kullandıkları ilk adım, Peygamberimize (sav) ve İslam dinine dil uzatmak olmuştur.

Bornier; ”Muhammet” isimli, Peygamberimize (sav) hakaret içeren bir oyun yazarak,  Comedie Français’de provalar başlattı. Sultan Abdulhamid Han gazetelerden oyunu öğrenince diplomatlarına emir vererek oyunun yasaklanması için girişimlerde bulundu.

Halife Abdulhamid tarafından Fransa uyarılarak, oyunun sahnelenmesi engellendi.

Henri de Bornier oyununu Fransa’da sahnelemeyeceğini anladı. Bu kez İngiltere’de, İtalya’da ve ABD de sergilemek için girişimlerde bulundu.

Sultan Abduhamit Han diplomatik yolla gönderdiği fermanla “bu oyunu oynatırsanız ben Cihad-ı Muazzamayı başlatıyorum” diyerek küffarın kalbine korku saldı ve oyun hiçbir ülkede oynatılamadı.

Oyunun yasaklanması bütün dünya Müslümanları arasında sevinçle karşılandı. Liverpool İslam Cemiyeti ikinci başkanı Rafiuddin Ahmet, Sultan Abdulhamid Han’a mektup göndererek oyunun yasaklanması sebebi ile Halife’ye şükranlarını arz etti. Müslümanların incinmesi bu şekilde önlendi.

Osmanlı son demlerinde bile, bir dünya gücü olarak, dönemin süper devletlerine ultimatom vererek, bir çok oyun ve operayı yasaklatması, Müslümanların izzetlerini korumaktan başka bir şey değildi.

Bugün lanetli sapkınların kutsallarımıza yaptıkları edepsizlik, bir kişinin alınması ile kapatılacak bir durum değildir. Bataklığın kurutulması, derneklerinin kapatılması ve her türlü faaliyetlerinin engellenmesi gerekir.

Allah’ım, içimizdeki sapıklar ve beyinsizler yüzünden bizi helak etme…! Amin…

Fi Emanillah

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

LANETLİ KAVİM HORTLADI” için 1 yorum

 1. H Ahmet Temiz : diyor ki:

  Bu sapkınlıkların önlenebilmesi için; islamiyeti benimsemiş insanların birlik olmasi , güç birliği yapması gerekir. Islamiyeti benimsemiş insanların yaşadığı devletlerin birlikte hareket etmesi zarurettir.Ancak şimdilerde bu mümkün görülmemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • YUNANİSTAN 116 YIL ÖNCE DE ANADOLU’YU İŞGAL ETMEK İSTİYORDU

  22 Eylül 2020 Köşe Yazıları

  1.Dünya Savaşı başlar başlamaz Yunanistan İngiltere ve Fransa yanında Türklere karşı savaşa girmek istiyordu. İngilizler onları kullanmak istiyordu ki, her zaman yabancı askerleri kendi menfaatleri için savaşlarda kullanırlardı. Dönemin Yunan Başbakanı Venizelos 1914 Yazında Osmanlı halen savaşa girmemişken bile Türklerle savaşmak arzusu ile yanıp tutuşuyordu. Churchill 1914 Yazında Boğazları aşıp İstanbul’u işgal etme planlarını yaptırmıştı. Bu konuda da Yunan Askerlerine güveniyordu. Venizelos’ un savaşa girmesine Tarafsızlıktan yana olan ...
 • HİLELER VE HAİNLER !

  22 Eylül 2020 Köşe Yazıları

  Dünyada başka bir ülke yoktur ki bizim ülkemiz kadar ihanete uğrasın, bizim ülkemiz kadar hain barındırsın. Tarihin her döneminde bolca bu kalıptaki insanları barındırmış, beslemiş ve büyütmüşüz. Daha bugün bile içimizdeki hainlerin, ajanların haddi hesabı belli değil. 7 yıl önce ağaçları bahane ederek Türkiye'nin tüm değerlerine saldıran vandallar ve bu kaosu kullanan terör örgütlerinin ekonomiye verdiği zarar Gezi olaylarından sonraki 3 aylık dönemde 100 milyar dolarları aştı. Borsa, faizler, enflasyon ve işsizlik rakamları ile Türk ...
 • HER DERDİN DERMANI SABIR

  21 Eylül 2020 Köşe Yazıları

  Günlük hayatımızda monoton bir yaşam şeklini benimseyen bizlerin en çok sabra ihtiyacı var. Sabır beklemektir ,teslimiyettir ,nefsimizi törpülemektir. Her birimizin mücadele ettiği zorluklar var. Kimi hastalık ile kimi evladı ile kimi eşi kimi yokluk ile sınanır. İmtihana tabi tutulduğumuz, dünya hayatında en büyük sınavı sabrımız ile vereceğiz. Bizim zor dediğimiz ve bize karanlık görünen her şeyin aslında aydınlık olacağı aklımıza bile gelmez. Başımıza gelen her musibette yüreğimize bir acı çöreklenir, sanki dünya başımıza yıkılmış sanırız za...
 • GIDA ENFLASYONU

  21 Eylül 2020 Köşe Yazıları

  Gıda enflasyonunun önü ancak tarımda döviz ile üretip TL ile satıştan vazgeçilince kesilir. (TÜİK) Türkiye İstatistik Kurumu Ağustos ayına ilişkin Tarım ÜFE verilerini açıkladı. Ağustos'ta bir önceki aya göre yüzde 0,22 artışla 179,91 değerine ulaşan Tarım ÜFE, geçen yılın aralık ayına göre yüzde 9,25, geçen yılın aynı ayına göre yüzde 17,36 ve 12 aylık ortalamalara göre yüzde 13,74 yükseldiğini görüyoruz. Hemen buradan hareketle, geçtiğimiz günlerde bir TV programında Ekonomi Bakanımız Berat Albayrak program sunucusuna Siz maaşınızı dolarla...