logo

11 Ağustos 2020

Mini Bluetooth hoparlör ile müzik her yerde yanınızda

Mini Bluetooth  hoparlör ile müzik her yerde yanınızda

Emre Altıner

Tchibo’nun hayatı kolaylaştıran Mini Bluetooth® Hoparlörü radyo görünümlü şık tasarımı ve pratik kullanımı ile her yerde ve her koşulda müzik keyfini yaşamanızı sağlıyor. 5 saate kadar kesintisiz müzik keyfi sunan, handsfree özelliği ile telefon görüşmelerini de yapabileceğiniz hoparlör, silikon ayakları sayesinde kaygan yüzeylerde dahi sabit kalabiliyor.

 

Tchibo’nun radyo görünümüyle Retro tasarıma sahip Mini Bluetooth® hoparlörü, her çantaya sığarak, 5 saate kadar müzik yayını yapabiliyor. Hoparlör üzerindeki tuşlarla ses ayarı ve şarkı seçimi yapabilir, handsfree özelliğini kullanarak telefon görüşmelerinizi de hoparlörle gerçekleştirebilirsiniz. Tüm yaygın Bluetooth® destekli akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu olan mini hoparlör, yanında gelen mikro USB kablo ile kolayca şarj oluyor ve 3,5 mm’lik jakı ile diğer cihazlara da kolaylıkla bağlanabiliyor.

Tchibo Mini Bluetooth® Hoparlör, Tchibo mağazalarında,  www.tchibo.com.tr  internet mağazasında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor.

Mini Bluetooth® Hoparlör fiyatı: 109,95 TL

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ