logo

Ankara’dan Çobanbey’e Önemli Ziyaret.

Ankara’dan Çobanbey’e Önemli Ziyaret.

Serdar Altıner

Devletimizin kararlı operasyonları ile terörden arındırılan bölgelerde hayat güzelleşmeye devam ediyor, her geçen daha da güzelleşen Türkmen Yurdu Çobanbey bugün Türkiye’den çok önemli bir misafiri ağırladı.

 

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Güvenlik İşleri Genel Müdürü Sn. Türkmen Yurdu Çobanbey ve Kilis Vali Yardımcısı Çobanbey Koordinatörü Sn. Fehmi Sinan Niyazi Fırat kalkanı harekatı ile terörden temizlenen Türkmen Yurdu Çobanbey’e ziyarette bulundular.

Son dönemlerde bölgeye yapılan hizmetler ve planlanan projelerin hayata geçmesi için hızla devam edilirken Ankara’dan gelen heyet hizmetleri yerinde inceledi.

Türkiye’den gelen Heyeti Çobanbey Medeni Meclis Başkanı, İsmet Abbas, Çobanbey Sanayii ve Ticaret Odası Başkanı Hüseyin İsa ve Ticaret odasına kayıtlı iş adamları karşıladı, Hüseyin İsa, Çobanbey bölgesine, bölge halkının ekonomik olarak kalkınmasına yönelik yakında inşaatına başlanacak olan Organize Sanayi Sitesi Projesi ile ilgili bilgi verirken, daha sonra yapılan hizmetleri yerinde inceleyerek, yapılması planlanan projeler hakkında bilgi alan Sn. Yusuf Karaloğlu bölgeye yapılan hizmetler için duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Çobanbey Medeni Meclis’ne yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti. son olarak işbirliği ve istişarenin bundan sonra da fedakarlık ve Dayanışma ile devam edeceğini söyleyen Karaloğlu ve beraberindeki heyet Çobanbey’den ayrıldı.

 

 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ