logo

7 Şubat 2020 Günlük burç yorumu

7 Şubat 2020 Günlük burç yorumu

Astrogündem: Güneş-Neptün iletişimi, göç dalgasının dünyanın yarası olduğunu gösterecek. 28 Eylül 1961 tarihinde bağımsızlığını ilan eden, Satürn’ü ve Jüpiter’i Oğlak olan Suriye’nin kaderi yazılırken, sınırlarımız da konuşulabilir. Eş zamanlı ABD sınırlarında da büyük kaoslar yaşandığına dair görüntüler dünya basınında yer edebilir.

Koç: Kendine yeni hedefler belirleyip ona göre plan yapmak seni oldukça motive edebilir. Yeni bir iş konusunda güzel gelişmeler alabilirsin. Bu bağlamda maddi anlamda da yüzün gülebilir. Kronik rahatsızlığın varsa, sağlığına daha da özen göstermen gerekebilir.


Boğa:
 Gerçekleşmesini istediğin dileklerin için beklemekten vazgeçip bir adım atmaya başlayabilirsin. İşini değiştirmeyi planlayan bir Boğa burcuysan, özgeçmişini yolladığın şirketten olumlu geri dönüş alabilirsin. Maddi anlamda tutumlu olmanın meyvelerini alabilirsin.

İkizler: Yüzleşemediğin ve seni mental anlamda aşağıya çeken duygu ve düşünceleri zihninin tozlu raflarına kaldırıyorsun. Mücadele etmeye başlıyor hayatındaki güzelliklerin önemini daha iyi anlayacaksın. Aile içerisinde miras konuları yeniden gündeme gelebilir. Ailene karşı daha da korumacı davranabilirsin.

Yengeç: İletişim konusunda oldukça yoğun bir gün seni bekliyor. Ailenle alakalı önemli gelişmeler gününün tamamını etkileyebilir. Yakın bir arkadaşın bir sorunu hakkında senin yardımını isteyebilir, onun derdini dinleyerek gününün büyük bir bölümünü harcayabilirsin.

Aslan: Sevdiğin insanların değerini daha iyi anladığın bir gündesin. Uzun zamandır beklediğin maddi yardımı bugün görebilirsin. Bu durum seni hem maddi hem de manevi açıdan motive edebilir. Belli bir süredir aranızda soğukluk olan bir arkadaşın ile bir araya gelebilirsin.

Başak: Karşılaşacağın yeni durumlar ve girişeceğin yeni atılımlar gününü daha hareketli bir hale getirebilir. Bugün önünü daha net görme açısından belli kararlar gündeminde… Eğitim hayatına devam eden ve akademik kariyer üzerine çalışmalarını devam ettiren bir Başak burcuysan bugün senin için çok verimli geçebilir.

Terazi: Sevdiğin insanlar ile arandaki ilişkiyi pekiştirip daha üst seviyelere çıkardığın bir gündesin. Ailen bazı konularda fikrine önem verebilir, onlara fikir verip yol göstererek aranızdaki güven bağını güçlendirebilirsin. Maddi anlamda eski alışkanlıklarını geride bırakıyor, kendine bambaşka bir yol çiziyorsun.

Akrep: İçinde yeni başlangıçların olduğu dileklerinin gerçekleşmesi isteği ile güne başlıyorsun. Sevdiğin insanlar ile vakit geçirmek istiyorsun. Onların gün içerisinde yaşadığı sorunlara koşarak onlar için önemini kat ve kat arttırıyorsun.

Yay: Her zamanki çalışma ortamında birdenbire gelişen değişmeler seni üzebilir. Çok iyi anlaştığınız iş arkadaşınla işyeriniz arasında ayrılık durumları olabilir. Gün boyu aklında, eski ve güzel dostlukların gelebilir. Onları arayıp sormak sana kendini iyi hissettirecek.

Oğlak: Düşünceli tavrın, maddi açıdan kontrolsüz harcamalar yapmana sebebiyet verebilir. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan bugün çok özel birisi ile tanışabilirsin. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysan da sevgilin tarafından son zamanlardaki ilgisizliğin hakkında konuşmalar duyabilirsin.

Kova: Üzerine düşündüğün ve oldukça kafa yorduğun şeyler hakkında bugün daha fazla bilgi alabilir, derin detaylar öğrenebilirsin. Aklında, bir an önce hayata geçirmeyi planladığın hakkında derin düşünceler olabilir. Planlı tavırların ve kendinden emin konuşmaların arkadaş ortamından beklenmedik birinin dikkatini çekebilir.

Balık: Bugün elinde olan işleri erken bitirmek ve arkadaşlarınla rahatça sohbet etmek için çaba sarf edebilirsin. İletişimin önemini daha iyi anlıyorsun. Kendi işini kurmak isteyen bir Balık burcuysan, edindiğin çevrenin katkısını görebilirsin.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ