logo

HİLELER VE HAİNLER !

BÜLENT SARIDİKEN

BÜLENT SARIDİKEN
bulent.saridiken@sonsaat.com.tr

Dünyada başka bir ülke yoktur ki bizim ülkemiz kadar ihanete uğrasın, bizim ülkemiz kadar hain barındırsın. Tarihin her döneminde bolca bu kalıptaki insanları barındırmış, beslemiş ve büyütmüşüz.

Daha bugün bile içimizdeki hainlerin, ajanların haddi hesabı belli değil.

7 yıl önce ağaçları bahane ederek Türkiye’nin tüm değerlerine saldıran vandallar ve bu kaosu kullanan terör örgütlerinin ekonomiye verdiği zarar Gezi olaylarından sonraki 3 aylık dönemde 100 milyar dolarları aştı.

Borsa, faizler, enflasyon ve işsizlik rakamları ile Türk Lirası zarar gördü. Bunun yanında ülkeye parayla ölçülemeyen zararlar da verdiler. Üstelik bu saldırılar 7 yıldır sürüyor. Bütün bu tahribat tamir ediliyor, gerekli cevaplar veriliyor.

Onlar bizlerle uğraştıkça, bu millet de hem siyasi hem de askeri olarak gerekli cevabı verecektir. Bu zamana kadar böyle oldu bundan sonra da böyle olacaktır.

Bu süreç içerisinde batı ve Siyonist Emperyaller, yukarıda saydıklarımızın dışında; daha evvel yapılanlarının üzerine bire bin ekleyerek ve şiddetini artırarak örf, adet, gelenek ve dini yapımızı bozmak için  çalışmalarını artırmaya başladılar.

Bu devşirme çalışmalara daha evvel olduğu gibi  hala devam ediyorlar fakat bu sefer işin dozunu ve rezilliğini artırarak devem etmeye çalışıyorlar.

Netflix denen bu rezil yayın organı, dünya çapında ‘’MİNNOŞLAR’’ adlı Fransız yapımı bir dizi ile bu savaşına farklı bir aşağılık, farklı bir rezillik kattı.

Müslüman bir ailenin 11 yaşındaki kız çocuğuna özgürlük senin de hakkın fikri ile Müslüman aile yapısına konmaya çalışılan bir bombadan farkı yoktur.

Bu rezil yayına dünyanın birçok Hristiyan ülkesinden tepkiler gelmesine rağmen, bizde daha adam gibi ses getirecek bir tepki yok.

Müslüman ve Türk toplumunun temellerini oluşturan aile yapısını bozup, istedikleri gibi kumanda edecekleri bir imansız kukla yapı oluşturmak istiyorlar. Bu konuda uyanık olalım, çocuklarımızı uyaralım.

Her taraftan, her koldan saldırıyorlar. Bu saldırılar bitmeyecek. Lakin Allah’ın takdirinin de önüne geçemeyecekler. Bu ülke, bu millet şahlanışa geçti.

Ağaç bahanesiyle vandallık yapanlar küstahça isteklerini de o zaman sıralamışlardı. Zaten bu listeye bakıldığında hedeflerinin ne olduğu, kimler tarafından yönetildikleri de ortaya çıkmıştı…

Üçüncü havalimanı yapılmasın, üçüncü köprü yapılmasın, Nükleer santraller yapılmasın, Osmangazi Köprüsü İzmir otoyolu durdurulsun, tüneller yapılmasın, Kanal İstanbul durdurulsun…

Ama olmayacak, yapamayacaklar.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • MUHAMMED PARİSA HZ.

  23 Ekim 2020 Köşe Yazıları

  Evliyânın büyüklerinden. İsmi, Muhammed, lakabı Hâfız-ı Buhârî ve Pârisâ'dır. 1355 (H.756) senesindeBuhârâ'da doğdu. 1419 (H.822) senesinde Medîne-i münevverede vefât etti. İlim öğrenmek için medrese tahsîline başlayıp, zamânının âlimlerinden ders alarak, hadîs ve fıkıh ilmini öğrendi. Bu ilimlerde yetişip âlim olduktan sonra, tasavvuf ilmini öğrenip, büyük bir velî olarak yetişti. Muhammed Pârisâ hazretlerinin tasavvufta hocası, evliyânın en büyüklerinden olan meşhûr İslâm âlimi Şâh-ı Nakşîbend Behâeddîn-i Buhârî'dir. Ona talebe olduktan so...
 • ŞÜKÜR ETMEK

  23 Ekim 2020 Köşe Yazıları

  Günümüz şartlarında konfor içinde yaşayan yediği önünde yemediği ardında olan biz insanlar ne kadar şükür ediyoruz? Etrafıma  bakıyorumda  hepimiz şükürden çok şikayet ediyoruz. Eşimizden çocuğumuzdan işimizden dostumuzdan hayatımızdan hastalığımızdan şikayet. Yağmur yağıyor şikayet ,hava sıcak olur şikayet soğuk olur yine bir şikayet. Şikayet ettiğimiz  nedenleri say say bitiremiyoruz. Her şeyden ve herkesten şikayetçiyiz, gardımızı almış savaşa hazır pozisyonda bekliyoruz. Kimsenin kimseye tahammülü kalmamış bahane arar duru...
 • UBEYDULLAH-I AHRAR HZ.

  22 Ekim 2020 Köşe Yazıları

  İnsanların i’tikâd, ibâdet ve ahlâk husûsunda doğruyu öğrenip yapmalarını sağlayan ve Allahü teâlânın rızâsına kavuşturmak için rehberlik eden ve kendilerine “Silsile-i âliyye” denilen İslâm âlimlerinin onsekizincisidir. İsmi, Ubeydullah bin Mahmûd bin Şihâbüddîn’dir. 806 (m. 1403)’da Taşkend’de doğdu. 895 (m. 1490) senesinde Semerkand’da vefât etti. Babası, o zamanın büyük âlimlerinden evliyâ bir zât idi. Annesi ise Hazreti Ömer’in soyundandır. Ubeydüllah-i Ahrâr hazretleri doğduğunda, kırk gün annesini emmemiştir. Annesi nifasdan temizlend...
 • Karabağ’a adım adım yürüyorlar

  22 Ekim 2020 Köşe Yazıları

  Azerbaycan topraklarını işgal eden ve tarihi utanç vesikalarıyla dolu Ermenistan bugün Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri’nin harp sahasında güçlü ve teknolojik üstünlüğünün altında ezildikçe çıldırıyor. Çıldırdıkça yine katilliğini gösterip Azerbaycanlı sivillere saldırıyor. Masun siviller evlerinde uykuda iken üzerlerine füzeler yağdırıyor, Gece uykuda iken sivil halkın evlerini başlarına yıkıyor. Can kardeşler çoluk çocuk kan kusan katil bir milletin attığı bombalarla şehit düşüyor. Ermenistan savaş suçu işliyor. Bir hayvanın ölümünden sokaklara ...