DOLAR 15,8769 0.2%
EURO 16,8435 -0.21%
ALTIN 945,160,54
BITCOIN 4804763,05%
İstanbul
19°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK VAKTİ

İNSAN VAKFI BURS ÖDEMELERİNE DEVAM EDİYOR

İNSAN VAKFI BURS ÖDEMELERİNE DEVAM EDİYOR

Üniversiteler Kapandı!

800 Üniversite Öğrencisine Burs Ödemelerimiz Devam Ediyor! 

Koronavirüs tehlikesi nedeniyle üniversitelerin tatil edilmesinin ardından yurtlardan ayrılan öğrencilerin bursları ödenmeye devam edecek.

Koronavirüs sebebiyle içinde bulunduğumuz karantina döneminde öğrenciler yaşadıkları maddi sorunlardan dolayı en temel ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geldiler ya işsiz kaldılar ya da can güvenliklerini tehlikeye atarak çalışıyorlar.

İnsan Vakfı olarak en önemli gücünü eğitimli bir gençlik ve aydınlık bir ülke hedefinden alan İnsan Vakfı olarak bu olağanüstü günlerde öğrencilerimizin, üniversitelerinin tatil edilmesinin ardından; yurtlardan ayrılan öğrencilerin bursları ödenmeye devam edecek.

BURS ÖDEMELERİ DEVAM EDECEK

 İnsan Vakfı Başkanı Sinan Aktaş, yurttan ayrılan öğrencilerden ücret alınmayacağını ve ülkemizde yaşanan Koronavirüs salgınından sonra Üniversitelerin kapalı olmasına rağmen İnsan Vakfı olarak  800 Üniversite öğrencisine burs ödemelerimiz devam edecektir.

BURS BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

 İnsan Vakfı, yurt içinde Üniversite öğrencilerine karşılıksız eğitim bursu vermektedir. Burslardan yararlanmak isteyen öğrencilerin belirtilen tarihleri arasında www.insanvakfi.org.tr sitesinden form doldurması istenilen belgeleri hazırlaması ve ilgili duyuruda belirtilen başvuru sürecini tamamlaması gerekmektedir.

Burs başvuruları, burs komisyonları tarafından yapılan mülakatlarla belirlenmektedir. İnsan Vakfı, maddi destek sağlamanın yanı sıra; sosyal, manevi, ahlaki ve bazı branş dersleri eğitimler vermekte, öğrencileri bir araya getiren toplantılar ve etkinlikler düzenlemektedir.

Destek Olmak İster misin?

 Siz de bir öğrencinin bursunu karşılamak ya da destek olmak ister misiniz?

İnsan Vakfı’nın çalışmalarına www.insanvakfi.org.tr adresinden dilediğiniz miktarda destek olabilir veya Burs yazıp 1471’e 10 TL tutarında bir SMS ile destek olabilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli

POPÜLER HABERLER

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.