DOLAR 15,5471 0.41%
EURO 16,2216 0.61%
ALTIN 906,710,56
BITCOIN 462508-0,98%
İstanbul
22°

AÇIK

02:00

İMSAK VAKTİ

İstanbul Aydın Üniversitesi 11 öğretim görevlisi alacak

İstanbul Aydın Üniversitesi 11 öğretim görevlisi alacak

21.03.2020 11:03


İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğüne ilan başvurusu için tıklayın

Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak, Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimlerine öğretim üyesi alınacaktır.

İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Prof. Dr., Doç. Dr. ve Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (5 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmî Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde Profesör ve Doçent kadroları için İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na, Dr. Öğr. Üyesi kadroları için ilgili birimlerin Dekanlık / Müdürlüklerine şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir.

Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Duyurulur.

Fakülte / Meslek YüksekokuluBölüm / ProgramAnabilim DalıKadro UnvanıAdetAranan Nitelikler
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriKadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim DalıProf. Dr.1Doçentliğini Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda almış olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Dâhili Tıp BilimleriRuh Sağlığı ve HastalıklarıProf. Dr.1Doçentliğini Erişkin Psikiyatrisi Anabilim Dalı’nda almış olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Temel Tıp BilimleriTıbbi BiyokimyaProf. Dr.1Doçentliğini Biyokimya Anabilim Dalı’nda almış olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Dâhili Tıp BilimleriKardiyolojiProf. Dr.1Doçentliğini Kardiyoloji Anabilim Dalı’nda almış olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
İç HastalıklarıDoç. Dr.1Doçentliğini İç Hastalıkları (Hematoloji) Anabilim Dalı’nda almış olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Mühendislik Fakültesiİnşaat Mühendisliği
(İngilizce)
Yapı Anabilim DalıProf. Dr.1Doçentliğini Yapı Anabilim Dalı’nda almış olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek YüksekokuluTıbbi Laboratuvar TeknikleriProf. Dr.1Doçentliğini Kimya Anabilim Dalı’nda almış olmak ve Çeşitli ortamlarda elementlerin zenginleştirme, ayırma ve tayin yöntemleri üzerine çalışmalar yapmış olmak.
OptisyenlikDr. Öğr.
Üyesi
1Doktorasını Fizik Anabilim Dalı’nda yapmış olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Eğitim FakültesiYabancı Diller EğitimiArap Dili EğitimiDr. Öğr. Üyesi1Doktorasını Arap Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı’nda yapmış olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
İletişim FakültesiRadyo, Televizyon ve SinemaRadyo TelevizyonDr. Öğr. Üyesi1Doktorasını Radyo, Televizyon ve Sinema Anabilim Dalı’nda yapmış olmak ve Televizyon Teknolojileri, Televizyon Haberciliği alanlarında çalışmalar yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri FakültesiSağlık YönetimiSağlık YönetimiDr. Öğr. Üyesi1Doktorasını Sağlık Yönetimi Anabilim Dalı’nda almış olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmakEn az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

POPÜLER HABERLER

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.