DOLAR %
EURO %
ALTIN 1.019,60-0,17
BITCOIN 411939-2,33%
İstanbul
28°

AÇIK

Yeşil Vadi Arsa Ofisi, BizDevAllStars ile şirket cirosunu yüzde 300 artırdı

Yeşil Vadi Arsa Ofisi, BizDevAllStars ile şirket cirosunu yüzde 300 artırdı

Sarpaş Danışmanlık kurucusu Berke Sarpaş, BizDevAllStars danışmanlık hizmetleriyle markaların büyümelerini oldukça zorlu geçen pandemi döneminde bile 3 katına çıkardıklarını ve hizmet verdikleri markaları sağlam adımlarla büyüttüklerini açıkladı.

Sarpaş Danışmanlık Anonim Şirketi’nin tescilli markası olan ve 2014 yılında kurulan BizDevAllStars’ın kurucusu Berke Sarpaş, “İşimiz, markaları büyütmek. Büyürken de her adımda destek vermek, yol göstermek, bazen sıfırdan güçlü bir marka inşa etmek, bazen de güçlü markaları yarınlara hazırlamak.” dedi.

Şirketin cirosunu yüzde 300 artırdık

Sarpaş, “Çalıştığımız şirketlerde çok önemli bir başarı elde ettik. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizden Yeşil Vadi Arsa Ofisi’nin şirket cirosunu Şubat-Aralık 2021 dönemi içerisinde 3 katına çıkardık. Yüzde 300’lük bir artış sağladık. Yeşil Vadi Arsa Ofisi’ ile toplamda 1,5 yıldır çalışıyoruz. Şirketin operasyonundan pazarlamasına kadar çok sayıda birimi uzmanlarımızca özenle ele alındı. “Nasıl başardık” sorusunun karşılığı ise; şirketi her açıdan analiz etmek ve markayla bir arada işe, işin uzmanlarıyla birlikte yön vermek. Hiçbir büyüme tek bir nedenden olmuyor. Marka, hem cirosal, hem müşteri memnuniyeti, hem de imaj bakımından büyük katkılar aldı. Şirket yapılanmalarına holistik bakmak lazım. Benzersiz değer teklifi, bunu düzgün pazarlayabilmek, ürünü düzgün sevk edilebilmek, iş akışlarında finansı düzgün yönetebilmek en önemli kriterler arasında yer alıyor.” dedi.

Yeşil Vadi Arsa Ofisi yetkilisi Aslı Orhan Demiral: “Sürecin başlangıcında markamıza özel bir ihtiyaç analizi çalışması yürütülerek büyümeye ilişkin ihtiyaçlar analiz edildi. Ardından marka tarafında web sitesi içerikleri yenilendi, slogan ve manifesto yazıldı ve sosyal medya yönetimi ele alındı. Markamızın dijital reklam kampanyaları kuruldu ve etkin şekilde yönetildi. Bir yandan da markanın operasyonel maliyetlerinin düşürülmesi maksadıyla iş süreçlerimize otomasyon altyapısı kazandırıldı. Düzenli pazar araştırmaları ile piyasanın nabzını tuttuk ve düzenli reklam kampanyaları ile şirketin sunduğu benzersiz değer teklifini müşterilere doğru şekilde izah ettik. Tüm süreçlerde markamıza 10 ayrı uzman isim hizmet veriyor ve her adımda bizlerle istişare ediliyor” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER HABERLER

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.