DOLAR 16,8853 -2.7%
EURO 17,8334 -2.47%
ALTIN 991,58-2,31
BITCOIN 359923-1,75%
İstanbul
23°

AZ BULUTLU

Geleceğin teknolojisi WIN Eurasia 2022’de endüstri ile buluşuyor

Geleceğin teknolojisi WIN Eurasia 2022’de endüstri ile buluşuyor

 

Hannover Fairs Turkey tarafından düzenlenen Avrasya’nın lider sanayi fuarı WIN EURASIA, yeni tarihinde ve yeni yerinde endüstri profesyonellerini 24 bin metrekarelik alanda bir araya getirdi. Yenilenen İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuar, “Endüstriyel Dönüşüm” teması etrafında şekillenen etkinliklerle farkını bir kez daha ortaya koyuyor.

Lojistik, tedarik zinciri yönetimi, kaynak ve robotik kaynak teknolojileri, otomasyon ve akışkan gücü sistemleri, endüstriyel üretim makinaları alanlarında saç işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon teknolojilerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara, hidrolik ve pnömatik sistemlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistemi sektör profesyonelleri ve ziyaretçileri ile buluşturan WIN EURASIA, ilklerin fuarı olmaya devam ediyor.

 

“WIN EURASIA, sektörlerin önünü açacak”

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcıları M. Fatih Kacır ve Hasan Büyükdede, Deutsche Messe Denetleme Kurulu Başkanı ve Hannover Belediye Başkanı Belit Onay, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, Türkiye Makina Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Dalgakıran ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşegül Arıcan Şeker’in katılımlarıyla gerçekleşen fuarın açılış töreninde bir konuşma yapan Hannover Fairs Turkey Genel Müdürü Annika Klar, WIN EURASIA’nın sektörlerin önünü açacağını belirterek “Vizyoner bakış açıları, insan ve makine iş birliği, yaratıcılık ve girişimcilik temel ruhuna uygun gelişmeleri fuarımızda buluşturuyoruz. Sektör profesyonellerinin sahip olduğu tecrübe ve vizyoner düşüncelerini de ilk ağızdan dinleme şansını fuarımızda bulacağız. WIN EURASIA 2022 için bir başka önemli konu ise endüstriyel kullanıma sunulması planlanan 5G teknolojisinin Türkiye’de ilk kez bir fuarda tanıtılacak olmasıdır. 5G Arena adını verdiğimiz alanda bu teknolojinin faydalarını görme şansına ulaşacağız.” dedi.

 

Klar, sözlerine şöyle devam etti:

“75 yıllık tecrübesiyle çeşitlilik, güncellik, pazar bilgisi, müşteri odaklılık ve birinci sınıf hizmet açısından öne çıkan Deutsche Messe, çok sayıda küçük işletmenin dünya pazarında lider olmasına yardımcı olurken aynı zamanda daha fazla genişleme yolunda büyük ölçekli işletmeleri de destekleyerek katılımcılarına dünya çapında yeni müşteriler kazandırma potansiyeli sunmaktadır. Bu anlayış, Hannover Fairs Turkey olarak bizim de temel felsefemizdir. Bu doğrultuda geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm ürün gruplarının yakından incelenme fırsatının sunulacağı WIN EURASIA Fuarı, sektörlerin önünü açacaktır.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER HABERLER

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.