DOLAR 16,6708 -0.1%
EURO 17,5173 -0.26%
ALTIN 976,150,02
BITCOIN 335814-2,71%
İstanbul
24°

HAFİF YAĞMUR

Norm Holding’e Sürdürülebilirlik Ödülü

Norm Holding’e Sürdürülebilirlik Ödülü

 

Ege Bölgesi ve Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan Norm Holding, Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER)’in bu yıl beşinci kez düzenlediği Kuzey Yıldızı Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik Programı Ödül Töreni’nde “Kuzey Yıldızı Ödülü”nün sahibi oldu. 

 

Benimsediği “Ailede birlik, işletmede sürdürülebilirlik” yaklaşımıyla aile şirketlerinin sürdürülebilir iş modelleri geliştirmelerine katkı sağlamak ve program dahilindeki aile şirketlerinin sürdürülebilirlik yolculuğundaki gelişimini sağlama yönünde itici güç oluşturma amacıyla TAİDER tarafından sürdürülebilirlik alanında; kurumsal yönetim, toplum, çalışanlar ve çevre kategorilerinde gerçekleştirilen ödül töreni programında bir konuşma yapan Norm Holding Sürdürülebilirlik Komitesi Başkanı Duygu Uysal Simrooğlu “Norm Holding olarak paydaşlarına değer yaratma misyonu ve çalışanlarımız ile birlikte mükemmeliğe odaklanma vizyonumuz doğrultusunda çalışanlarımızın mutluluğuna, dünyamızın ve kurumumuzun geleceğine odaklanarak sürdürülebilir bir gelecek için ortak bir değer yaratma amacıyla hep birlikte çalışmaktayız. Benimsemiş olduğumuz bu ilkelerin getirisiyle böyle bir ödüle layık görülmek bizim için büyük onur ve mutluluk verici.” dedi.

 

Tekfen Tower İstanbul’da düzenlenen ödül töreninde “Kurumlarda Sürdürülebilirlik” ve “Kuzey Yıldızı Yolcuları” konulu panellerde ise TEB Kurumsal Firmalar Satış Grup Direktörü Berna Özay Düzcü, Borusan Holding İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Grup Başkanı Nursel Ölmez Ateş,  Kaplanlar Soğutma Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Nazlı Kaplan ve HKTM Yönetim Kurulu üyeleri de deneyimlerini aktardı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER HABERLER

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.