KATİL HIRSIZ VAR, BEKÇİ!

Ben diyorum ki gelmiş geçmiş bütün zamanların en büyük hırsızlığı yapılıyor. Önceden hırsızlık küçük çaplıydı. Tefecilikte küçük çaplıydı. Bir kişi belki üç beş kişiyi faize bağlardı. Tefecilik yapardı. Ama şu anda siyonist emperyalist şeytani krallık insanları değil bütün devletleri ülkeleri haraca bağlamış.  

Haraca bağlamış. Faiz kesiyor. Ve bunu yaparken de en ileri teknoloji kullanıyor. Yani Allah'ın teknolojisini, Allah'ın ayetini insanları soymak için kullanıyor. Halbuki bu teknolojiyi Allah niye verdi? İnsanların sıhhati için, salahı için vefa için bunlar. Allah'ın teknolojisini savaş için, bomba için, öldürmek için, yıkmak için yakmak için kullanıyorlar. Peki telif hakkı bile varken Allah'ın bu teknolojileri yaratma hakkı noldu, veriyorlar mı?  Allah Teâla bu teknolojiyi insanlara hizmet edin diye yaratmış. Üstelik ona da bütün dünyanın insanlarının hakkını koymuş. Onlar buldu diye. Aç gözlü diye. Onlar keşfetti diye bu onların olamaz. Teknoloji Allah'ın ama bunlar Allah'ın teknolojisini Allah'tan izin almadan diğerlerinin hakkını da gasp ederek dünyayı sömürerek kullanıyorlar.  

Siyonizm ve onun kolluk gücü Amerika Avrupa Amerika'daki kızıl derileri katledip mallarına kondu mu? Kondu. Avrupa sömürge dönemi Afrika'yı, Asya'yı, sömürge yapıp sömürdü ve halen şu anda çok daha sofistike bir şekilde dünyayı sömürüyorlar. Şimdi de siyonizmle her tarafı bağlamışlar. Avrupa’nın sesi çıkıyor mu? Amerika'nın sesi çıkıyor mu? Siyonist işgale karşı? Niye? Çünkü bütün köşe başlar tutmuşlar bütün devletleri haraca bağlamışlar ve suç ortağı yapmışlar.  

Bakın şu anda Arabistan'da Körfez'da çıkan petrollerde hamaslı yetimin Ğazzelı yetimin hakkı yok mu? Allah o petrolü gazı yakıtı O suud kralına o Arap emirlerine mi verdi. Orada bütün yetimlerin hakkı vardı. Ama onlar hem buna konuyor hem de siyonizme peşkeş çekiyor. Petrol ambargosu yapabilir mi?  Gazzenin gazını, elektriğini, suyunu keserken sen siyonizmi besleyen Avrupa'yı, siyonizmi besle yani. O Arap krallar biz gazı,  yakıtı petrolü kesiyoruz diyebilirler mi? Diyemedi. Niye? Çünkü o siyonist emperyalist hırsızlıklarla birlikte sömürüyorlar. Tüketimin gücü boykot ile kullanılamadığı gibi, Üretimin gücü de yaptırım yoluyla kullanılamıyor.

Orada Gazzeli'nde bizim de bütün yetimlerin de hem Batı'nın teknolojisinde hem doğunun yakıtında hakkı var. Hakkınızı isteyin. İstemezseniz sizden çaldıklarıyla size karşı bomba yaparlar. Öyle mi? O bombaların parası nereden bekliyorsunuz? Yıllarca Türkiye'yi de haraca bağladılar. IMF  kanalıyla.  Ayıkalım. Uyanalım. Bu soygunu hortumlamayı sömürüyü bilelim. Bunu bilmezsek, açız açız diye birbirleriyle uğraşıyorlar. Halbuki malı götüren siyonizm, emperyalizim sana zaten bir şey bırakmamış. Onu da almaya çalışıyor. Sen de birbirinle uğraşıyorsun. Farkında olalım. Akıllı olalım. Bu çark devam ettiği sürece insanlar soyulacak.  

Nükleer silahlarla büyük felaket, büyük haçl, siyoni ve şeytanı planları kuruluyor. Atamız ademle başlayan o mücadele, habille, kabille, Yusuf'la, Yahudayla devam eden mücadele aslında bu siyonizm Kabil taraftarı, bu siyonizm Yahudi Yahuda taraftarı ve dünyayı sömürüyorlar. Dolayısıyla biz ayıkalım. Sömürtmeyelim. Hakkımıza sahip çıkalım. Hatta en azından adam her tarafı sömürmüş ya şurada Türkiyeli üretici esnafında ufak kazancına dikmiş ve o çalıntı malları getirip satıyor sana. O malları çaldı. Senden çaldı. Sen o hırsızlık malını alırsan hırsızlık devam eder. Ama ona rağmen pahalı da olsa kalitesiz de olsa yerli malı alırsan bu defa o palazlanır. Kaliteli ve ucuz olur. Şeytani siyon değil. Tüketimin gücünü kullan. Sadece anlık düşünme. Geleceği düşün. Ahireti düşün.  

Aynı şekilde devlete de diyoruz ki incirlik kürecik kapatılsın. Çünkü bunlar Afrika'yı, Irak'ı, Suriye'yi, Afganistan'ı, Libya'yı sömürmek için bu kürecik, Incirlik, merdiven olarak kullanılıyor. Biz hırsıza merdiven olmuş oluyoruz. Hırsıza zalime yan çıkmayalım ve bütün siyasi ilişkiler bütün ticari ilişkiler bütün asgari ilişkiler bu gözle yapılsın. Onlara destek olan onları palazlandıran ticari, siyasi, askeri bütün ilişkiler gözden geçirilsin. Bakın bu canavar şu anda engellendi engellendi. Değilse çok geçmeden bizim kapımıza dayanacak.  

Dünya Şeytan Krallığı'na hayır diyoruz. Siyoni, emperyali, taşkın, ırkçı, ayrımcı, tuğyani  zulme hırsızlığa hayır diyoruz. Ve aynı zamanda bakın Arap baharını bile Arap kışına çevirdiler. Biz diyoruz ki o zalim nasıl Gazze’nin gazı kesiyor sende ona kes. Arap ülkeleri körfez ülkeler siz de bir an önce adam olun. Şu anda suç ortağısınız biliyoruz. Ama bu işin neresinden dönerseniz kardır. Siz böyle devam ettikçe suça daha batacaksınız. Hem Arap halkını hem dünya halkını mahvedeceksiniz. Bu suçun bir bedeli var. Bu suç er geç hesabı görülecek öyle değil mi? 

Ve son olarak da diyorum ki bakın şu anda dünyanın en zalimi, en canavarı, Avrupası, Amerika’sı ve onların fikir babası Satanyahu, satarist, Siyonist, çete örgütü, devlet terörü şu anda bütün Filistin'e kondu. Canlarına kondu, mallarına kondu, ülkesini çaldı. Hırsız var diyorum yalan mı? Dünyayı çaldılar. Gençlerin geleceğini çaldılar. Bunlar hırsız gençlerimize diyoruz ki bunlara özenti duymayın. Hırsız zengin diye. Çalıntılarla zengin diye. Ona sempati duyulur mu? Gençler size diyoruz ki aklınızı başarısız alın. 

Bu hırsızlığa, caniliğe dur demek üzere, BM oluruyla, güvenlik konseyi veto dışlanarak, bekçi rolünde donanma, uçak gemisi gönderilsin Gazze’ye ateşkese onay veren ülkeler,  en azından beşi onu, öncülük edebilir. Soykırımı ve soygunu önleme amaçlı, hava savunma sağlanabilir. Doğrudan insani yardım yolu olur Gazze limanına. Mazluma bekçi, işgalciye caniye, katile baskı olur. 

Katil, hırsız var, Gazze’ye bekçi donanma gönderin, Gazze’yi, Gudüsü, dünyayı kurtarın.

 

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Arslan / RABBİYATCI - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Son Saat Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Son Saat Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Son Saat Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Son Saat Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.