FİLİSTİN SAVUNMA HAKKI ENGELLENEMEZ

Muhteremler yalana dolana yanlışa aldanmayın. Hakikate kulak verin. Ne olup bitti bakın şeytan nasıl atamız ibrahimi aldatmışsa bizi ve diğer tüm insanları aldatarak kandırarak onları yeniyor. Onları oyuna getiriyor. Onları tuzağa getiriyor.  

Bakın şu anda bile esir değişimi var güya. Güya. Peki diyor ki Hamas iki yüz kadar rehine aldı. Peki sen yetmiş beş yıldır esir alıyorsun, rehine alıyorsun. Istediklerini Batı Şeria'da Yaka Paça edip, suçsuz çocukları, kadınları esir diyorsun, rehin ağlıyorsun. Şu anda Israil hapishanelerinde on binlerce rehine var. Üçünü bıraksa beşini tekrar alıyor. Peki buna misilleme olarak bunu bitirmek durdurmak için Hamas kalkıp yetmiş beş yılda iki yüz tane rehine almış. Bu çok mudur? Mazlumun hakkını duyurmak için bu suç mudur? Biz duymuyorsak mazlumun hakkını. Mazlum ne yapsın? Bakın tamamen yanlış anlatılıyor. Yanlış propaganda bu şeytani Siyonist Propaganda bunlara karşı ayık olalım, ayık. 

Ne dediler bakın. Hamas dediler, çocuk kesiyor dediler. Kadınları deşiyor dediler. Şimdi ne diyorlar? Daha çocuk kesiyor olayına Biden bile inandı sonradan da yalan olduğu ortaya çıkınca gazetelerde yazıyor. Kendisi yazdı yalanı, kendi inanıyor. Kendi yazdırdığını delil gösteriyor. Şu anda da o festivaldeki öldürülen sivil halk siyonist helikopterden ateş açılarak öldürüldüğü ortaya çıktı. Hamas sivile müdahale etmedi. Ancak kendi rehinelerini kurtarmak için, siyonist eşkiyalığı durdurmak için iki yüz kadar sivil veya resmi Israil, siyonist askeri rehin aldı ve sivil olan birkaç tane, onları da bıraktı. Doylayısıyla muhteremler biz dahi kanmayalım. Hakikat bu. Hak bu doğrusu bu. Yani bunlar zaten bir fiziki gerçeklik, bir de manevi ilahi gerçeklik var. Bunlar siyonizm, satanizmin, şeytanizmin uşağı. Dünyada şeytani krallık kurmak istiyorlar. Bir oranda bunu gerçekleştirdiler. Eğer buna ayıkmazsak bu kanser, bu şeytani krallık hem neslimizi hem ülkemizi çakacak, Filistin'de çaldığı gibi toprakları çaldığı gibi aynı şeyi yaoacak, geleceğimizi de çalacak.  

Oradaki batı Şeria'daki çocukların ne suçu var. Hem onları da yine alıyor hem de dönüp evlerini yıkıyor.  Var mı böyle bir zulüm, var. Bakın şu anda peşinden, ben rehine alırım. Ben çocukları hapsederim. Onlara her türlü insanlık dışı muamele yaparım ama sen yapamazsın diyor. İki yüz tane askeri esir alınınca ne yaptı bu defa? Bu defa karizması çizildi haydut çetenin.  Tepeden bombaya yağdırmaya başladı. Yani oradaki daracık bir karada bakın elli bin tona yakın. Dünyanın şu anda en gelişmiş en güçlü bombalarını attılar. Halk şu anda silahla direnmiyor, silahı da yok. Onların direnişi ülkelerini terk etmeyişleri, insanlıktan, vicdanlılardan bir şey bekliyorlar. Biz de bunu böyle dinlendirmesek sürekli bir şekilde cumalarda buna bile ses vermezsek, bu zulümü ortak olmuş oluruz. Sensiz şeytan olmuş oluruz. Biz en azından bu zulüme ortak olmadığımızı bu şekilde beyan edelim inşallah.  

Bakın yetmediği okulları, medreseleri, üniversiteleri, sığınma kamplarını hastaneleri mabedleri bombaladılar. Hastaneleri karargah yapıyor dedi. Yapan aslında kendi. Hastanesini savunmayacak mı Hamas? Bizim hastanelerde güvenlik yok mu? Peki Siyonist hastanelerde güvenlik yok mu? Ama girdiler güvenlik bile bulamadılar. Hamas dediler karargah yaptı dediler. Yalan, yalan, yalanın karesi, küpü, üç beş defa üç beş kat yalan ama bütün insanlığı bu yalana inandırıyorlar. Kendi yazdıkları yalana kendileri kullanıyorlar. Öyleyse biz sesimizi yükseltmemiz lazım. Asıl şu anda hastanedeki doktoru öldürdü. Sivili öldürdü. Hastayı öldürdü. Yaralıyı öldürdü. Utanmadan geçti, hastaneyi kendisi karargah yaptı. Görüyor musunuz? Hastaneyi Filistin hastanesini, öldürdüğü insanların son ümidi hastaneyi bile şimdi kendisi karargah yaptı. Bu kadar, eğer bu denli bir hadsizliğe bu denli bir hukuksuzluğa en azından bir duruşla karşı koymazsak, safımızı belli etmezsek bu zulüm yaygınlaşır. Bu kanser bütün dünyayı tutar. Korkunç bir şey.  

Bakın şu anda öyle tutmuş tüm bedeni kanser, körfez ülkelerine ne dediler? Susun dediler. Susturdular. Susturdular. Çünkü o yönetimler Allah'ın seçtiği yönetim değil. Hakkın seçtiği değil, halkın seçtiği de değil. Onlar tamamen darbeyle hileyle getirilmiş darbeci krallıklar dolayısıyla onlara mahkumlar. Arap halkı da Türk halkı da herkes en azından kendi fıtratına, vicdanına, aklına sahip çıksın. Hakka hukuka sahip çıksın. Hatta şu anda bakın Gazze'nin yakıtını kesen siyonizmin yakıtını kesemediler. Hep tüketim dediler. Tüketimin gücünü kullanamadık. Boykotu tam yapamadık. Yıllarca safımız belli olmadı. Önemli olan üretim dediler. Hadi yakıt üretiyorsun. Üretim gücünü niye kullanmıyorsun? Aslında küçümsemeyin. Tüketim gücü de önemli. Boykot gücü önemli. Üretim gücü de kullansınlar. Yaptırım da önemli. Hem Körfez ülkeleri Hem Türk ülkeleri, islam ülkeleri, vicdanlı ülkeler. Hem bakın şu anda Siyonizmin Yakıtı Kazakistan ve Azerbaycan'dan gidiyor. Türkiye kanalıyla gidiyor. Sadece Araplar değil, Türklere de dönerek bunu diyeceğiz. Biraz vicdanlı olun, biraz insaflı olun, Mert olun, Türk gibi Türk olun siz de nebi aleyhisselam'a sadakatli olun. Onun kavminden olan Araplar şahsiyetinize izzetinize sahip çıkın. Kendinizi satmayın. Türkiye’ye de diyoruz. Bakın geç olmadan oraya donanmayı gönderin. Oraya sahip çıkın, mecliste israil terör örgütüdür diye karar çıkartın. Israil'e ilk tanıyan ülke Müslüman ülkelerden sözde, Türkiye, 1949 da bu yanlış yapıldı,  bir an önce düzeltelim. Bütün vatandaşlar buna itiraz etmediği sürece onlar da bu yanlışa ortak olacak demektir. Oraya da donanma gönderilmesini istiyoruz. 

Ve bakın deniyor ki Batı'ya sizin borcunuz var. Siz suçlusunuz. Aslında Batı, Nazi Almanya, siyoniste borcunu defeatle ödedi. Ama bu siyonizm onu bile kullanıyor. Aslında işin hakikatinde, O nazinin o Yahudileri ölmesini isteyen de siyonisit kafa. Çünkü oradan kaçsınlar Filistin'de devlet olsunlar istediler. Ve biz diyoruz ki evet Avrupa borçlu, ödedi de borcu. Ama bu siyonizme yetmez. Peki Avrupa'nın, borcunu, niye Filistinli ödesin. Avrupa'nın borcunu niye Mazlum Filistinli ödesin. Var mı böyle bir dünya? Var mı böyle bir akıl? Var mı böyle bir hak hukuk? Ve Avrupa'nın Almanya'nın, İspanya'nın suçunu Filistinliye ödetemezsiniz.  

Savunma hakkı mazlumundur. Savunma hakkı mazlumundur. Ve hamasın ülkesini savunma hakkı engellenemez. Buna destek olmak mecburiyetindeyiz. Bu bir haktır. Bu bir hukuktur. Ve yetmedi bunca canları, bunca yıkılan binaları, bunca türap edilen binaları, malı, mülkü asıl Israil ödemek zorundadır. Fatura onlara kesilmelidir. Bu ödettirilmelidir. Gerekli bu. Uluslararası mekanizmalar kullanılarak. Biz bunun takipçisi olmazsak bu ödetilemez ve bu şer odağı şeytani odak daha da güçlenir yaygınlaşır. Onun için diyoruz ki tekrar tekrar diyoruz, en azından haklının mazlumun yanında bir duruşumuz olsun ve suç ortağı olmadığımızı şu şekilde ortaya koyalım diyorum Allah şahitliğinizi kabul etsin.

 

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Arslan / RABBİYATCI - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Son Saat Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Son Saat Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Son Saat Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Son Saat Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.