ARD U MUGADDESİ ALLAH YÖNETSİN

Şu anda Gudüs'ü Ğazzeyi işgal eden telavivde çöreklenen siyonist, satanist, yapı ve onun terörist örgütü, eşkıyaları diyorlar ki Ğazzeyi bizim yönetmemiz lazım. Orada başkasına müsaade etmeyiz diyorlar. Ve o zulümatı oralara da yaymak istiyorlar.  

Halbuki hamasın direnişi, onlar Mescid-i Aksa'ya kirli postalarıyla girdikleri içindi. Ve Hamaslılar bunun mücadelesini verdiler. Bizim adımıza verdiler. Insanlık için verdiler. O bebekler Gudüsü korumak için ölüyor. O ümmetin yetimleri orada sadece aç, susuz, üşümekle kalmıyor. Adeta ölümle cedelleşiyor. On yedi bin on sekiz bin yirmi bine dayanmış durumda. Biz onlara buradan bir destek olalım. Yalnız değilsiniz diyelim. Ve o siyoni çetelere diyelim ki telavivi bile perişan ettiniz. Kudüsu kirlettiniz. Filistin'i kirlettiniz, yetmedı, dünyada bir faşist hegemonya kurdunuz, daha ne istersiniz? Dünyanın belası, başına bela oldunuz. Siz ne Nebi gatilisiniz. Zekeriyyayı Yahyayı katlettiniz. Isa'yı katletmeye kalktınız. Siz ne yönetiminden bahsediyorsunuz. Siz dünyada aforoz edilmiş, terk edilmiş, tehcir efilmişsiniz. Tevbe etmeniz gerekiyor. Kalkıp bir daha Ğazzeyi yöneteceğiz diyorlar.  

Bakın ne diyor Hamas Amerika'ya ve onun ağa babası siyanistlere, Ğazzeyi ancak Ğazzeliler, Filistin'i Filistinliler yönetir, oranın halkı yönetir, o mülkün Rabbi olan Allah'ın hakkın doğrultusunda o halk burayı yönetir. Ya biz de buna destek veriyoruz. Güya bunlar ülkelere demokrasi getireceklerdi. Demokrasi de bir aldatmacadır. O mülkü ancak Allah yönetir. Bu işi demokrasi beceremez. Ilahi taraf ayrı, insani taraf ayrı. Ilahi tarafı Allah'a bırakmak gerekir. Biz daha ilerisini söylüyoruz. Dolayısıyla halk, hakkın nazarında orayı razıyla halk yönetebilir. Biz bunu siyoniste asla bırakmayacağımızı tekrar ediyoruz. Hamas'ın o söylemlerine katılıyoruz. Destek veriyoruz. Demokrasi deyip duruyordunuz. Bu sizin için bir put, hani halk yönetecekti. O Ğazzeye Hamas, oraya seçimle geldi seçimle. Amerika siyonizm bunu kabul etmedi. Bunların demokrasi putu da yalan. Hepsi yalan yalan. Biz bunlara kanmayalım.  

Biz daha ilerisini söylüyoruz. Ne diyoruz? O Ğazze'yi Filistin'i ardı mev'udu, ardı mukaddesi Allah yönetsin. Çünkü o mülkün sahibi Allah'tır. Bütün dünyanın sahibi Allah'tır. Allah yönetmezse bu çetelere kalırsa ne bu savaş biter, ne bu katliam biter, ahiretiyse daha berbat olur. Biz buraların yönetimini gerçek, Rabb olan oraların sahibi olan Allah'a bırakalım. Siyonist Amerika'yı yönetiyor mu? Yönetiyor. Avrupa'yı yönetiyor mu? Yönetiyor. Arapları yönetiyor mu? Yönetiyor, yeter. Allah'ın mülkünde bu kadar eskiyalık yeter bari Ğazzeyi, Gudüsu, arzı mukaddesi Allah'a bırakın. Orası meşruiyetle yönetilsin. Bütün dünyayı sömürdünüz, paspettiniz. Biz bu davayı güdelim. En azından arzı mev'ud siyanistlere değil salihleredir. Hak davayı güden Müslim leredir. Orayı bari. Batı şeriyayı. Doğuşeriyayı. Güney şeriyayı. Mekkeyi, Medine'yi Allah yönetsin. Biz buraları, özellikle Gudüsu,  Kuzey Şaria'yı, Lübna'nı Suriyeyi diyoruz ki Allah'a bırakalım. Allah'ın kitabı yönetsin. Allah'ın anayasası yönetsin. Bu bütün dünyaya örnek olsun. Şu bebeklerin o kadar canlarını, mallarını ortaya koyarak koydukları bu mücadele hürmetine saygı duyun, vicdanlara, batı halkının, bu doğu halkının, bu orta bölge halkının vicdanın sesine kulak verilsin oraya bari bu kadar azgıllık atmayın. Dünyayı helaka sürüp damayın. Dünyayı nükleer silahlara tehlikeye atmayın. Bu yetimlerin bu bebeklerin yakasından düşün, bu kanlar içmekten vazgeçin, canavarlar bu sizin de helakiniz olacak diyoruz.  

Hülasa biz döne döne bütün dünyaya, doğuya, batıya, kuzeye, güneye bize de örnek olsun diye en azından arzı mukaddes de Allah'ın kitabı cari olsun. Bugünkü Gur'ana, Gur'ani anayasaya çağırıyoruz, o yönetsin. Tevrat Kur'an'dadır. Incil Kur'an'dadır. Süleyman Aleyhisselâm Kur'ân'dadır. Musa Aleyhisselâm Kur'ân'dadır. Isa Aleyhisselâm Kur'ân'dadır. Dolayısıyla Kur'an Allah'ın yasasıdır. Bu siyonizmin Tevrat'la alakası yok. Süleyman Nebi'yle alakası yok. Isa'yla Batı'nın alakası yok. Hepsi Kur'an'dadır. Kur'an Anayasasıyla bu bölgeyi en azından arzı mev'udu, Arzı mukaddesi Allah yönetsin. Bu yetimler, bu çocuklar, bu kadınlar bakın profesyonellere taş çıkartırcasına, imanlarını ortaya koyan o yetimler hürmetine onların bu akan kanları hürmetine onların canı hürmetine, en azından arzı mukaddesi bırakın. Allah size dünyayı vermiş. Onu helak etmişsiniz. Berbat etmişsiniz. Gazzeye Gudüse gözünüzü dikmışsınız. Barış Islam yerine savaş iletmişsiniz. Çekin gidin. Ey siyonistler. Tel Aviv bile size bırakılamaz. Tel avivi terörizmin odağı haline getirdiniz. Oradan dünyayı perişan ettiniz. Çekilin o mukaddes beldelerden, Kudüs'ten, Ğazzeden, Mekke'den, Medine'den elinizi çekin ve gidip tövbe edin. Yahudiler bize size bunu hatırlatıyor. Anlamaz mısınız?  

Şeytan adına vekalet savaşı yürüten siyonizm. Siyonizm şeytan adına vekalet savaşı yürütüyor. Bu bütün dünyanın helakıdır. Biz bunu biliyoruz. Bunu söyleriz. Işte buradaki bir avuç, yüreği yiğit insanlar, gerçekten sala eden insanlar buna şahitlik ediyorlar. Bu şahitliğe de Rabbin memelekleri şahittir. Buna iman ediyorum. Burda sayının önemi yok. Aza bakmayın. Isa aleyhi Selam kaç kişiydi? Musa as kaç kişiydi? Muhammed Aleyhisselam kaç kişiydi? Dolayısıyla önemli olan hak hakikattir. Biz bunun temsilcisi olarak burdan bunu beyan ediyorsunuz. O yetimlerin yannda saf tutuyoruz. Zalimlerin karşısında bir kıyam ediyoruz. Bunu yapmayanın salasının kıyamı yoktur. Salası eksiktir. Namazı eksiktir. Cuması eksiktir. Dini eksiktir. İmani eksiktir. Biz buna davet ediyoruz. 

 Ve inşallah bakın siz bu yüce duygularla o oradaki hürlerin, bebeklerin, Ğazzenin yanındayuz. Bütün dünya esir, şeytanın satanizmin siyonizmin kölesi. Milleti tek Hür belde o Ğazzeli yetimlerin beldesi. Tek Hür belde siyonizme itiraz eden vicdanın konuştuğu hakkın hakikatin konuştuğu tek belde orası. Biz de karınca misali o yetimlerin yanındayız. Onların canlarının, kanlarının yanındayız. Onların safındayız.  

Ya Rabbi bizi onlarla haşret Yarabbi. O Musa'nın kuzularıyla, Isa'nın kuzularıyla, Muhammed'in aleyhisselâm kuzularıyla bizi haşret, topla. Bu dünya çok kirlendi. Biz arınmak istiyoruz ya Rabbi. Bizim şu niyazımızı zalim gönüllere ulaştır. Onlar da akıllansın, Islam olsun dünyanın yakasından düşsünler, o yetimlerin bebeklerin yakasından düşsünler. Def olup gitsinler, kendi pisliklerinde boğulsunlar veya hidayet bulsunlar diyoruz. Rabbimizden bunu niyaz ediyoruz.

 

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Arslan / RABBİYATCI - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Son Saat Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Son Saat Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Son Saat Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Son Saat Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.