HALİFE HÜKÜMET, ĞAZZEYE ASKER GÖNDER

Şu anda Gazze'de dördüncü ay bitti. Beşinci aya girildi. Zulüm devam ediyor. Şeytanın çocukları, satanizmin çocukları Yahudiliğin piçleri ipne siyonizm, o çocukları katletmeye devam ediyor.

Hani ben battım batarken batıracağım diyenler vardır ya. Siyonizm bu netanyahu Satan Yahu Şeytan Yahu kendisi batarken bütün dünyayı gazzeli yetimlerı de batırma düşüncesinde. Ama biz buna müdahale etmesek vallahi de billahi de suça ortağız. Ama Allah bizden çok bir şey istemiyor. En azından safımız belli olsun. Safımız belli olsun. Bakın o insanlar bebek demeden, kadın demeden, çoluk çocuk demeden, direniyor. İki üç kelimeyle şurada saf tutup sizin yanınızdayız diyemeyeceksek bizim insanlığımız da batsın. İnsanlığımız da batsın. Burada İslamlığı bırak insanlık bile kalmamış demektir.

Batıdakiler bile bakın. Batıdaki vicdanını muhafaza edenler. Müslüman değilse bile insanlığını muhafaza edenler, İslamlık'ta da bizim önümüze geçerlerse, O zaman kına yakarız. Avucumuzu yalanız. Ama şu anda güç bizdeyken hak bizdeyken Gur'an bizdeyken sahip çıkalım. Sahip çıkalım. O bebekler öldürülüyor. Acımadan on beş bini geçti öldürülen bebekler. Yetim kalan. Öksüz kalan. Sakat kalan, kayıp, yıkımın altında kalan, onları saymayın. Yıllardır öldürülenleri saymayın. Hapislerde hapislerde hasta edilenleri saymayın. On yıllardır yüz yıldır.

Bakın onlar da bizim gibi başladılar kurtuluş mücadelesine.  Ğazze de hala devam ettiriyor. Kuvayi milliyetçi. Afganlı bile Hindistanlı Müslüman bile Kurtuluş Savaşı'nda bize yardım ediyorken bize ne oldu da Osmanlı paşasının torunları Gassamlara hamasa en azından bir sesimizle destek olmayacağız. Yok olsun o zaman. Yok olsun deriz. Ve o insanlar evleri başlarına yıkıldı. Evleri yakıldı. Şu anda ot diyorlar ot. Yağmur suyu içmek için yarışıyorlar. Biz de bunları zamanında yaşadık. Şu anda Allah'tan tüketiyoruz. Allah'ın hazır suyunu bile belediyeciler bazen evine getiremiyor. Allah o suyu indirmese ne yapacaksın? Allah'a şükür taat edin de en azından bu gariplere sahip çıkın. İblisin hırs edasını yükselten siyonizme, satanizme karşı, emperyalizme, faşizme karşı dünyanın tek direnen topluluğuna en azından Türkiye’den bir selam çakalım. Diyelim ki İstanbul'dan Ğazzeye direnişe selam olsun. Selam olsun.

En azından bakın şu anda kaydediliyoruz. Belki siyoniler de kaydediyordur. Ama onlar yokken Allah'ın melekleri vardı. Halen var. Vallahi o zalimleri de kaydediyor. Onlara direnen bebekleri de ve yetimleri de bizi de, Nebilerin kuzularını da kaybediyordur. Ve bizim acizane şurada. En azından selami sedamız da kaydediliyor. En azından. Ve bakın ne yiyecek ne içecek de barınacak. Karda, kışta, yazıktır günahtır. Ama siyoniden merhamet beklenmez. Bunlar İsa'ya merhamet ettiler mi? Meryem valideye. Valide'ye merhamet ettiler mi? Bunlar Zekeriya, Yahya’ya merhamet ettiler mi? Hatemi Nebi aleyhisselamı da rahat ettirmediler. Şu anda da aslında bizi de rahat ettirmemeye çalışıyorlar. Bunlardan merhamet olmaz. Merhamet beklenmez. Hakka davet ederiz. Neyse mazlumun yanında.

Ve diyoruz ki en azından zalime destek olmayalım. Dolar taşımak, doğrudan destek olmak. Dolara son, dolara son. Ve bakın Azerbaycan'dan Türkiye kanalıyla hala yakıt gidiyor. Biz Arap sultanlara kızıyoruz da Türklere ne oluyor. Arapı da Türk'ü de İslamlığını bilsin. O siyona destek olmasın. Ve bir daha destek olmayacaksın. İki onu engelleyeceksin. İlla savaş şart değil. Biz dedik ki Amerika, İngiltere şeytanın uçakları askerleri oraya düşmeden biz gidelim, donanmamız doğrudan Ğazzeye gitsin. Bana da sisi zaten Istanbul düşmanı. Onun eline mi avucuna mı bakacağız? Ğazze'ye, Kıbrıs'tan Ğazzeye Akdeniz yol olsun. Musa Aleyhisselam'a Kızıldeniz yol olduğu gibi Allah bize bunun yolunu gösterdi. Barışçıl bir şekilde. Yardım için. Ve oradaki katliamı önlemek için, önlemek için bu yapılsın, gerekirse Müslüman ülkelerden de ortak alınsın. Sosyalist ülkelerden de ortak alınsın. Venezuelası, Küba'sı, Kolombiyası, Kamboçya'sı, Yemeni, Güney Afrika’sı.

Bakın yıllardır deniyor ki hilafet kaldırırdı. Hayır ben tekrar dönüp o metni okudum. O metinde şöyle yazıyor. Hilafet hükümet merciinde makamında zaten mündemic olduğundan dolayı hilafet makamı ilga edilmiştir. Yani ilğa değil bak. ilğa atmak. İlga ise ilga bir yerden bir yere ilintilendirme. Yani makam hükümet makamına tevdi edilmiştir. Biz bunu bakın açık ediyoruz. Aslında diyoruz ki bu milleti hükümeti böyle bir temsiliyet kurtaracaktır. Hilafet gitti. İngiliz Hindistan'ı işgal etti. Hilafet gitti. Gudüs işgal edildi.

Ve biz diyoriz ki hilafet hükümettir. Hükümet hikmetli iş yapmaktır. Allah'la danışıklı iş yapmaktır. Allah'a göre iş yapmaktır. Öyleyse hükümete bu durumda siyonilere yardım etmek yakıt taşımak yakışmaz? Elin sosyalist ülkelisi Kübas'ı, Kolombiya'sı, Venezuela'sı, Güney Afrika'sı ona mazluma destek çıkıyorken, Yemen şu anda İsrail’e giden gemileri engelledi. Şu Yemen Yemen bizim eski sancak hani şu yemen bize ne oluyor? Savaşın demiyoruz. Hükümet donanmayı Kıbrıs'tan Ğazzeye indirsin. Doğrudan Kuzey Ğazze'ye yardımlaşsın.

Dört ay oldu. Kuzey Ğazzeye su da gitmedi. Ekmek te gitmedi. Bu insanlar dayanıyor, direniyor. Ama biz Türk demek zalimi terk eden mazlumun yanında saf tutan demektir. Bize bu yakışmaz. Savaş değil ama barış için oraya gidelim. Orada donanmamız olsun, alnımızın akıyla hem yardımı kuzey gaziye ulaştırsın, hem de ağırlığını koyup soykırımı önleyici tedbir alsın. Savaşa girmeye gerek yok. Bunu hükümet yapabilir. Hilafet hükümettir. Hükümet görevini yapsın diyoruz. Hükümet görevini yapsın. Hikmetli iş yapsın. Olmaz bunlara bebeklere sahip çıksın.

İmanın gereği yapılsın diyoruz ve biz bunun bu davanın en azından takipçisi olacağız. Rabbim kıyamımızı, duruşumuzu, şahitliğimizi kabul buyursun. İnşallah bu durum yarın yevmü kıyamette şefaatçimiz olsun. Gerçek sefaatçi budur. Sizin gayretiniz. Duruşunuz. Allah'a emanet olun inşallah.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Arslan / RABBİYATCI - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Son Saat Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Son Saat Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Son Saat Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Son Saat Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

01

Fatma Yıldız Arslan - En azından İsrail'e destek olan firmaları boykot etmek, gereğinde sesimizi yükselterek tepkimizi göstermek boynumuzun borcu?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 19 Şubat 09:32