YAHUDİLİĞİN TEMEL DOKTRİNLERİ!

1.Dünya savaşında tüm İslam ülkeleri esir halinde idi. Hiç biri bağımsız değildi. Sadece Türkiye bağımsız görünüyordu ama o da gizli işgal altında idi. Bugün işgalden kurtuldu ama bu sefer de yerli hain, işgalcilerin esaretine girdi. Ak Parti gelene kadar da bu böyle devam etti.

Kapital güç kendi adamları sayesinde her Müslüman ülkede kendilerine bağlı, itaat eden Müslüman görünümlü yöneticiler türettiler.

Bu yöneticiler, ya seçim destekleri ile ya da darbelerle görevlerine geldiler. Örneğin; Afganistan’ın iki dönem Cumhurbaşkanlığına seçilen ABD petrol şirketlerinin başdanışmanlarından birisidir. Diğer yandan Kabil’deki Amerikan Büyükelçisi petrol konularında Kafkas ülkelerinde görev yapmış, bu konularda son derece tecrübeli birisidir. Gene Afganistan’ın bir dönem enerjiden sorumlu bakanı IMF’de 15 yıl çalışmış alanında uzman birisidir. Ayrıca Barzani ailesinin Yahudi olduğu ve Kudüs’te bir sokağa bir Yahudi Kürt militanı olan Moşe Barzani’nin adı verildiği söylenmektedir.

Yani Katil Amerika, hedef bir bölge seçtiğinde öncelikli olarak o bölgeyi zayıflatıp sonrasında kendine bağlı yöneticiler getirerek rahat bir sömürü ortamı yapmayı hedefler.

Bugün İslam Devletlerinin genel durumu bundan ibarettir.

İnsanlığın yok edildiği, Müslüman kıyımının yapılan Filistin’de İslam Devletlerinin sukut halinde olmasının tek ve temel sebebi budur.

Bu kıyım ve işgal girişimi ‘’Arz-ı Mevut’’ hedeflerine ulana kadar devam edecektir. Yani Lübnan, Suriye, Irak, İran, Mısır ve Türkiye bu hedef bölgenin içerisindedir. Hatta son yaptıkları çalışmalarda bu topraklara Kıbrıs’ta dâhil edilmiştir.

Çünkü Kıbrıs’a hâkim olunması demek; Ak Deniz havzasının ve orta doğunun büyük bir bölümüne hakim olmak demektir. Bu sayede giriş çıkışlar kontrol edilerek gerekli güvenlik tedbirleri de alınmış olacaktır.

Gelelim Filistin’deki Müslüman kıyımının sebebine!

Madem İsrail’in BOP hedefi var; bunun için Filistinlileri öldürmese, bunu yerine tahliye etse olmaz mı?

BOP’un temel gerekçesi dini temeller ve emirler üzerinedir. Yani Tevrat’ta Fırat ve Nil arasındaki bölgenin Arz-ı Mevut olarak tarif edilmektedir. Bu tarif ile beraber bu mücadeleyi yaparken mevcut insanların tahliyesini değil ‘’ yok edilmesini’’ emreder, buna inanırlar.

Bugün özellikle katliam yapmalarının, öldürmelerinin gerekçesi toplu Müslüman temizliği yapmaktır. Yani bu bölgede kendi milletlerinden başka bir milletin varlığını dini gerekçeler üzerinde istemeleridir.

Filistin’de bir devlet kurulsa bile Yahudi ne yapıp edecek yine onları kendi istedikleri şekle sokacaklardır. Filistin’in devlet olması onların hedeflerinin durmasını sağlamayacaktır.

***

Yahudi milleti dünyanın en fazla sürünen, insanlık dışı yaşamı olan, adam sınıfına bile konulmamış bir millettir.

Bulundukları hiçbir ülkede hainliklerinden dolayı, kişiliksiz ve kalitesizliklerinden dolayı askere bile alınmadıkları gibi hiçbir devlet kurumunda dahi çalıştırılmamışlardır.

Yüzyıllar boyu yersiz, yurtsuz, vatansız; bir asalak ve korkak bir sürüngen olarak yaşamışlardır.

Bu hin millet kendilerini Âdem Aleyhisselam’ın soyundan kabul etmezler. Onlar Âdem Aleyhisselam’ın soyuna ‘’GOYİM’’ derler. Bu insanların malı, canı, namusu onlara helaldir.

Kendilerini de Havva anamızla Şeytan’ın münasebetinden meydana geldiklerini söylerler. Onlar Şeytan’a Nuri Ziya derler. Taksimde bir sokağın adı da Nuri Ziya sokağıdır.

1700’lü yıllardan bu yana çeşitli hile ve entrikalarla elde ettikleri ekonomik güç ile geçmiş dönem aşağılanmalarına son vererek itibarlarını ve onurlarını kurtararak dünyayı yönetmeye başlamışlardır. Lakin onurları ve itibarları kurtulmasa da dünyayı yönettikleri gerçeği ortadır.

Bu güçlenmelerinde bilinçsiz ve zayıf karakterli Müslümanların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Maddi güç ve şehvet dolu bir dünya için kendilerini satarak, bu hainlerin emrine girerek büyümelerini sağlayan bu ‘’süslümanların’’ hesabı ağır ve çetin olacaktır.

Selam ve dua ile Allah’a emanet olun.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Bülent Sarıdiken - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Son Saat Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Son Saat Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Son Saat Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Son Saat Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.