YA SİYONİ, YA LAİK OLACAKSIN DAYATISI

Evet kardeşler maalesef çok korkunç dehşet günlerden geçiyoruz. Ve şu anda Gazze'de Gazze'de dünyanın en dehşet olayları yaşanmakta. En korkunç artık katliam veya soykırımı bile aşan ifadesi mümkün olmayan üstelik şu sözde çağdaş ilerici bir çağda, aslında çok geriye gidildi. Yerin dibine batıldı.  

Şu andaki olayın aslında arka yüzünde iblisle atamızın mücadelesi hakla batıl mücadelesi Yusuf'la Yahudanın mücadelesi Musa'yla Firavun'un Nemrut'la İbrahim Aleyhisselam'ın Ebu Cehil'le Muhammed Aleyhisselam'ın hatta İsa ve diğer Nebileri katletmeye kalkan o günün Yahudi din Adamları ve Roma'nın yerine bugün Yahudiliğin yerini Alan Siyonizm ve Roma'nın yerini alan İngiltere Amerika, Avrupa ve mazlumlar arasında geçen korkunç bir dehşet. Bugün güya Hristiyanız diye İsa'nın katledilmesini böyle scısını yaşayanlar şu anda yani Yahudilerin o Holokosttaki acısının yanında bile çok daha dehşetli, O İsa'ya yaşatılanı aslında aynı ekibin çağdaş versiyonları bugün Gazze'deki Yusuf'un çocuklarına İsa'nın çocuklarına yaşatıyorlar.  

Ve bu olayı anlayabilmek için aslında bir doğru teşhise varmak lazım. Acizane yıllardır kanser tedavi ediyorum. Ve gördüm ki kanserden daha tehlikeli kürevi bir kanser, siyonizm söz konusu. Onun için kanserle savaştan bile önce siyonizmle savaş derneklerinin cemiyetlerinin mücadelesinin yürütülmesi lazım. Yani Adem'e karşı o iblisin haset üzerinden, kendi seçkinciliği üzerinden kurulmaya çalışan, çalışılan faşizan Hegemonyayı onlar Bugün aynı şekilde İblis adına taşeronluk yapan, vekalet savaşı yapan, tetikçilik yapan. Avrupa, Amerika ve Siyonizm işletmekte hem de. Kurtuluş Savaşı'nda Çanakkale'de olduğu gibi o bir avuç toprağa, O dünya devletleri en süper güçler üşüşmüş kimi ne yamyam ve en son en ölümcül silahları kullanıyorlar. Ve kayıtsız şartsız destek veriyorlar. Hem Avrupa hem Amerika Siyonizme. Aslında biz bunu şuradan hatırlıyoruz. Hatırlar mısınız Bush ne demişti? Biz Tanrı adına savaş yapıyoruz. Ya bizim yanımızdasınız ya karşımızda. Halbuki Tanrı adına falan, ilah adına, Allah adına değil, kendi ürettikleri adeta yarattıkları Siyon Emperyal, faşizan, üsttencilikli bir emperyalist yapının oluşturduğu, Kendi ürettikleri Tanrı, o Tanrı adına, din adına, devlet adına oluşturdukları hegemonyayı istiyorlardı. Onun için ya bizim yanımızdasınız ya karşımızda. Karşımızdakileri de yaşatmayız diyorlardı.  

Aslında burada başka gizli bir plan daha var. Ya bizim yanımızdasınız. Ya yoksunuz. Bakın şu anda Siyonizm Avrupa'yı susturdu. Amerika'yı susturdu. Arapları susturdu. Ya Epstein adaları kanalıyla bir şekilde hile oluşturdular. Kumpas oluşturdular veya tehditle, ekonomik ve savaş tehditle ve dolar üzerinden dünyayı da sömürdükleri için hiçbir para sıkıntıları yok. Şu anda bile Müslüman ülkelerin, devletlerin, şirketlerin bile paraları oraya akmakta. Hem o memleketleri yıkıyorlar hem de Müslüman ülkelere onu onarttırıyorlar. Hem de orada adeta adeta diş parası dercesine 'Ben seni döverken yoruldum' dercesine bir de savaş parasını tazmin etmeye kalkıyorlar. Ve bakın aslında Siyonizmi oraya yerleştiren İngiltere. Onu büyüten devlet yapan İngiltere, şu anda da destekleyen İngiltere ve onun yeni kolluk gücü Amerika.  

Peki burada Fransa'nın rolü ne? Fransa başka bir rol üstleniyor. Bakın şu ana kadar bunu hiç kimse söylemedi. Doğru teşhis etmek lazım. Diyor ki şeytan, iblis, satanizm, siyonizm, şeytani krallığı kurarken ya benim yanımda olacaksın, yoksa karşımda olmayacaksın. Karşısındaki olan yegane sistem Allah'ın ve insanların miskinlerin, sakinlerin hakkını koruyan ilahi barış projesi İSLAM. 

Bunu İslamı hiç istemiyorlar. Bari siyonizme itirazı olmayan, hükümsüz, kişiliksiz, kimliksiz laik olacaksın diyor. Laik devletler kanalıyla halkı sindiriyorlar, oyalıyorlar. Başlarına sözde aydın akademisyen, sanatçı dikiyorlar. Pedagog köle eğitmenleri. Tüm dünya sözde entellektüellerce köleleştiriliyor. Siyonizme köleler. Şeytani dünya krallığına köleler. Hiçbir özgürlük kişilik ve kimlikleri yok, hatta cinsel kimlikleri bile unutturuluyor. Sağım makinelerine dijital olarak bağlı inekler, KÖLELER...İslam hukukunda bunlara tesettür bile gerekmez. 

Fransa tam da bunu yapıyor. Laiklik tam da bu işi görüyor. İnsanları kimliksizleştirip siyonizme, satanizme peşkeş çekiyor. Laik çığırtkanlar neyin çapulcuları...yazıklar olsun boyunuza posunuza. Ne alçakmışsınız da kendiniz de farkında değilsiniz. Farkındalık ayı ramazan size şefeat yardım etsin. Fransa’ya da laisizmine de lanet olsun, alın başınıza çalın deyin artık... 

Neredesin shalom, selam, İslam. Kurtar bizi buralardan. Ey İbrahim, Musa, İsa, Muhammed nebinin Rabbi kurtar bizi belalardan. Bela büyük, şeytan krallığını hile ve cebren gerçekleştirmiş veya ramak kalmış. Kurtar bizi Alemlerin Rabbi. 

Tek çare İSLAM. Ne mutlu hidayete tabi olanlara, imana İslam’a teba olanlara.

 

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Arslan / RABBİYATCI - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Son Saat Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Son Saat Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Son Saat Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Son Saat Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.