TATİL PARALARI ĞAZZEYE

Haktan hakikatten yana mazlumdan, mağdurdan yana saf tutamayanlar en basit haliyle şunu derler, işte camiye yardım yapacağına, eğitim yurduna. Zaten cami eğitim yurdudur. Konferans salonudur. Seminer salonudur. Ve panel müzakere salonudur. Eğitimin toplanılan eğitim için toplanılan yeridir. Ama bilmezler. Ve şunu da derler. Hacca gideceğin parayı fakire fukaraya ver. Bilmez ki o uluslararası çözüm kongresi.

İyi tamam da biz şu anda diyoruz ki hepsinden daha önemlisi, daha doğrusu bu seneki seneki tatil paranız Ğazzeye, Ğazzenin kurtuluşuna. Böyle hacca gitme şuna buna ver diyenler, o sosyeteler efendim keyfi yerinde ona buna laf atanlara diyoruz ki, bu seneki tatil parası Ğazze'ye oradaki yetimlere, oradaki mağdurlara, bizim farkında olmadan sebep olduğumuz susarak engellemeyerek belki bizzat sebep olduğumuz siyoni vahşet yüzünden onlar bugün mağdur durumdalar. Bizim susmamız yüzünden, tepki koymamamız yüzünden oradaki bebekler tekrar tekrar öldürülüyor. Ölmeyenler açlıktan öldürülüyor, yakılıyor, arazileri yakılıyor. Dolayısıyla benim neyime? Ğazze benim neyime? Şurası benim neyime diyenler bu dünyada bile bunun faturasını görecekler. Yarın o felaket o yılan dönüp onları da sokacak. 

Bu dünyada sokmuyorsa bile yarın bunların hesabını Allah'a, adalete vermek zorundalar. Dolayısıyla safı belli olmayanlar, safsız olanlar veya klasik ritüelleri devam ettirip asla sıradanın dışına çıkamayanlar zulme karşı duramayanlar, er geç bunun faturasını ödeyecek. Lütfen diyoruz. Lütfen ses verelim. O Ğazze'deki mağdurların yetimlerin sesine ses olalım. Bu sene tatil paramız karınca kaderince özellikle tatilden tatile koşan ona buna laf atan o azgın azınlık cephe keyfi yerinde zengin azınlık, seçkinci tayfaya diyoruz ki adamsanız insansanız, onurluysanız sebep olduğunuz, su satan veya siyonizme destek vererek ve sebep olduğumuz şu vahşeti susturmak en azından zulmü hafifletmek için var gücünüzle, sözünüzle, paranızla, halinizle, duruşunuzla destek olun. 

Siyoni ürünleri tüketerek, onları meşru görerek, dolar kullanarak siyonileri sömürtüp semirttiniz. Onların azgınlaşmasına bir şekilde destek oldunuz. Çoğu halk ve devletlerin bu zulümde paydaşlığı var. Özellikle güçlüden yana tavır takınan, zulme karşı duruşu olmayan seçkinci tayfanın bunda ciddi payı var. Üstelik keyfinizin Rabbi, mağdurların da Rabbi. Onların onurlu yaşam hakkına karşı, zalimden yana tutumunuz, keyfinizin de Rabbinin ğazabına sebep olacak, keyfiniz kaçacak. Bu seneki tatil paranızı Siyoni destekçi Yunana ve Batıya değil, Ğazzeye, Ğazze kurtuluşuna göndererek, durumu düzeltin. Yoksa keyfiniz ciddi kaçacak. 

Ve bakın şu anda orada canlar yakıldı, öldürüldü. Her yer yakıldı, yıkıldı. Araziler yakıldı. Arabalar yakıldı. Hatta toprak kirletildi. Ağaçlar kesildi. Biz orayı imar etmiştik. Ama bu Siyoniler yıktı. Şu anda tekrar imar etsek yine yıkacaklar. Onun için kalıcı tedbir olarak siyonizme karşı ayık olalım. Gur'an ayında, furkan ayında farkındalık ayında, Kadir gecesinde, Kader gecesinde bu olayın kadrini bilelim ve siyoni ürünler tüketerek siyonilerle halk olarak devlet olarak ticaret yaparak siyoni eli güçlendirmeyelim. Kadir gecesi, Gur'an bayramı, fıtrat bayramı, bu olaylar bir milat olsun.

O, bu şekilde sömürerek semirdiği zaman yarın yine savaş çıkartacak. Yine tahribat oluşturacak. Biz yeniden yapacağız. Onlar yeniden yıkacak. Kalıcı bir tedbir için Gur'an Furkan farkındalık ayında şu hakikati bilelim. Bütün ülkeleri sömüren sömüreceğim diyen, zenginlikleri çalan. Bizi de sömüren siyonizme ayık olalım. Türkiye'de biz kazan dibi kavgası yapıyoruz. Asıl zenginlikleri gasp eden Batı'nın kapitalizm ve emperyalizm siyonizm. Biz kazanın dibinde kalanın kavgasını yapıyoruz. Açız diye birbirimize kızıyoruz. Biz saf mıyız. Allah akıl vermiş. Siyonizme karşı tavır takınmazsak, bize ne dersek, aç kalmaya devam edeceğiz. Asıl açlığı bu, bugün Ğazzedeki açlığı, sebep olduğunuz ve onlara mazlumlara destek olmadığımız için açlık neymiş? Ahirette göreceğiz. Yeni dünya düzeninde göreceğiz. Onun için Allah akıl vermiş. Yetmedi ayet vermiş. Şu mübarek geced, ayda indirmeye başlamış. Bunların kıymetini bilirim. Allah bizi uyarmak için bize akıl fikir vermek için bu kitabı bu kadir, gader geceyi bu ayı yarattı. 

Ve biz özellikle siyoni ve o batılı ürünleri tüketerek destek olmayalım. O tefecilere, o sömürücülere meze olmayalım. Bütün devletleri, bütün şirketleri haraca bağlamışlar. Bunlar küresel tefeci. Bunlara karşı halk ve devlet olarak uyanalım. Aklımızı başımıza alalım. Allah'ı dinleyelim. Orada ki ayetlerini dinleyelim. Ğazzeden ders alalım. Ğazze Istanbul'un kardeşidir. Orası bizim yabancımız değil. Gazze'de Gazze’liler, Kudüs'ün gazileri muhafızlarını bekçilerini görelim. Onlara destek olmazsak o yüz tekrar düşecek ve İstanbul düşecek. Gudüs kurtarılmadıkça dünya huzur yüzü görmeyecek. O kanser belasından kurtulamayacak. Onun için özellikle siyasilerin bile söylemediğini söylüyoruz. Diyoruz ki bu siyoni kanseri asıl besleyen dolardır dolar. Dolar tamamen onlara çalışıyor. Bütün devletleri haraca bağlamışlar. Siyasilere deyin. Kendiniz de yapın. Doları cebinizde bulundurmayın. 

O bir f kodluları FeTÖ örgütünün deliliyse, bütün doları taşıyanlar Israil terör örgütünün üyesi demektir. Bu dünyada mahkeme olmasa bile ki olacak, vallahi diyoruz ki, Ahirette asıl üst mahkemede hesap vereceklerdir. Devletti milletti zaten bu dünyada sömürecekler ve aç kalacağız. Allah'ı dinlemeyenler ayetini kitabını dinlemeyenler kader gecesinin kıymetini bilmeyenler, kadr edemeyenler, bu dünyada da sürünecek, daha çok ta ahirette. Aklımızı başımıza alalım. Devlet millet olarak doları asla taşımayalım. Doları def edelim. Yerli malı kullanalım. Onların ürünlerini kullanmayalım? Onlara destek olmayalım. 

Bir taraftan maddi destek yapalım Ğazzelilere, diğer taraftan siyoni böyle bu şekilde tekrar yapıyor olmasın diye siyonizmin belini kırmak için bilinçli bir şekilde hep ayakta iri ve diri olarak duralım. Gur'anın aydınlatmasıyla yarınlara inşallah daha ümitle daha münevver bakalım. Neslimizi, cemiyetimizi, halkımızı, ülkemizi bu hakikate davet ediyoruz ve bizim şahsımızda bütün dünyayı insafa, vicdana, izana, ahlaka ve İslam'a davet ediyoruz. 

Ceminiz mübarek olsun. Şehadetiniz mübarek olsun. Şu en kıymetli ibadetiniz mübarek olsun. Bu Allah katında inanın birçok nüsuk denen klasik ibadetlerden çok daha kıymetlidir. Gur'an hakikatleriyle aydınlanmak ve hakka şahitlik etmek. Nebi Aleyhisselam diğerlerini henüz yapmıyorken daha diğerleri emredilmemişken, salaa dediğimiz hak uğruna dayanışma, yardımlaşma, hakkı hakim kılma ve tüğyani emperyal sistemlere, siyona, satana karşı dik durma, dayanışmayı nebi aleyhisselam Mekke meydanlarında yapıyordu, biz de ondan mütevellit biz de bu şekilde Mekke Meydanı neyse, Eminönü imanönü meydanında, gazete köşelerinde bunu yapmaya çalışıyoruz. 

Her cuma saat ikide Eminönü meydana ve her pazartesi bu gazete köşesine davet ediyoruz. Şehadetiniz mübarek olsun. İbadetiniz kabul olsun. İnşallah Ğazze dua davalarımızla hem biz öğrenelim, gayretimizden  imanımız güçlensin, hem de inşallah bu dualarımızla Rabbim onlara yardım etsin diyoruz. Ve bu ibadetimiz salamız, dayanışmamız yarın kıyamette ilahi mahkemede bizim şefaatçimiz olsun, yardımcımız olsun. Allah'a emanet olun.

 

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Arslan / RABBİYATCI - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Son Saat Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Son Saat Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Son Saat Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Son Saat Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.