logo

Ronaldo koronavirüsten korunmak için ada satın aldı!

Ronaldo koronavirüsten korunmak için ada satın aldı!

Juventusformasınıgiyen CristianoRonaldo‘nuntakım arkadaşı Rugani‘ninkoronavirüstestinin pozitifçıkması bomba etkisiyaratmıştı. Dün dePortekiz yıldızla ilgiliçok flaş bir habergündemi sarstı. İtalya‘dakisalgın nedeniylePortekiz‘dendönmeyeceğini açıklayanCristiano Ronaldo‘nunailesiylebirlikte yaşamak içinada satın aldığı önesürülüyor.

SALGININ BİTMESİNİ BEKLEYECEK
İddialaragöre RonaldoPortekizsahilinde yeralan ufak bir adaolan ‘Ilha de fuzeta‘yısatın aldı. Tecrübeliyıldızın salgınetkisini kaybedenekadar burada yaşayacağıbelirtiliyor.

ÇOK UFAK BİR YÜZÖLÇÜMÜ VAR
Fuseta Islandolarak da anılan ada0,36 kilometre karelikbir alana sahip.Adada çok az insanınyaşadığı biliniyor.Ronaldo‘nun cebindenne kadar paraçıktığıyla ilgili ayrıntıise verilmedi.

ŞU AN MADEİRA’DA EVLERİNDE
Ronaldo‘nun eşi Georgina Rodriguez dün sosyal medyadan Madeira‘daki evlerinden bir paylaşım yaptı. Ronaldo ailesinin dış dünyadan izole bir evde olanları takip ettiği gözlendi.

RÖPORTAJ TALEPLERİNİ REDDEDİYOR
Ailesiyle beraber Madeira‘da bulunan Cristiano Ronaldo, Portekiz basınından gelen röportaj tekliflerini geri çeviriyor. Yıldız futbolcunun İtalya’ya de zaman döneceği belirsiz.

İŞTE O ADA
Ilha de fuzeta adasının yaklaşık 0,36 kilometre karelik yüzölçümü bulunuyor.

Adada yaşayan insanlar balıkçılık ve turizm ile geçiniyor.

Adanın 1572 yılında keşfedildiği belirtiliyor.

Ronaldo ve ailesi koronavirüs salgını nedeniyle dış dünyadan izole bir yaşam sürüyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ