DOLAR 17,9593 0.23%
EURO 18,3817 0.56%
ALTIN 1.032,780,98
BITCOIN 4303104,10%
İstanbul
29°

AZ BULUTLU

Hacamat Nedir? Hacamat Nasıl Yapılır

Hacamat Nedir? Hacamat Nasıl Yapılır

Vücudumuz; Karaciğer, Böbrek, Dalak, Akciğer, Lenf sistemi vasıtasıyla temizleyemediği toksinleri, ağır metalleri vb atıkları bağ dokusunda biriktirir.

Hacamat bağ dokusunda birikmiş bu atıkların vakumlanıp sonrasında indtradermal çizikler vasıtası ile temizleme sanatıdır.

HACAMAT NEDİR?

Kelime aslı Arapça Hicame (t) olup, ’emmek’anlamındaki ‘hacm’ kökünden gelir.

HACAMAT SANATININ İNCELİKLERİ

Hacamat mesleğini en verimli ve faydalı bir şekilde uygulayabilmek bir sanattır!

Hacamat yapmayı herkes iki vveya üç günde öğrenebilir. Fakat herkes aynı seviyede bu sanatı icra edemez. Başarılı bir hacamat uygulamasında iyi bir pritik uygulamanın yanında, seans aralığını belirleyen kişi veya uzman; hacamat yanında, mizaçlar, akupunktur, fitoterapi, (Bitkilerle Tedavi) bioenerji, homoepati, naturapati gibi doğal tedavi yöntemlerini de bilirse hacamat seanslarından maksimum fayda elde edilir.

HACAMATIN FAYDALARI NELERDİR?

Hacamat kan ile alakalı bütün hastalıkların tedavisinde çok faydalıdır. Kan ile alakası olmayan hastalık ise hemen hemen yoktur.

Başta migren olmak üzere, yüksek tansiyon, bel ve boyun ağrıları, romatizma, fibromiyaliji, unutkanlık, dikkat dağınıklığı, beyin damar tıkanıklığı, (MS) kalp damar tıkanıklığı, karaciğer yağlanması, böbrek rahatsızlıkları, adet düzensizlikleri, depresyon olmak üzere her türlü kanla alakalı rahatsızlıkların tedavisinde en mükemmel yardımcı tedavi yöntemidir.

En az 10 karakter gerekli

POPÜLER HABERLER

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.