logo

Siz buraya koronavirüs mü getiriyorsunuz?

Siz buraya koronavirüs mü getiriyorsunuz?

Konya’nın Köprübaşı mevkisinde U.G. isimli sahış ‘Siz buraya koronavirüs mü getiriyorsunuz?’ diyerek tartıştığı Afgan uyruklu Habibullah’ı bıçakla yaraladı.

Türkiye’de ilk koronavirüs vakasının açıklanmasının ardından vatandaşlar tedirginlik yaşarken Konya’da ilginç bir olay yaşandı.

Alınan bilgiye göre, Köprübaşı mevkisinde, Afgan uyruklu Habibullah, arkadaşı ile birlikte göl kenarında balık tuttuğu sırada yanına yaklaşan U.G. ile iddiaya göre ‘Siz buraya koronavirüs mü getiriyorsunuz?’ diye tartışmaya başladı.

Tartışmanın ardından U.G, cebinden çıkardığı bıçakla, Afgan uyruklu Habibullah’a saldırarak vücudunun çeşitli yerlerinden yaraladı.

PSİKOLOJİK SORUNLARI OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Durumu ağır olan Habibullah, Beyşehir Devlet Hastanesine kaldırıldı. Acil serviste ilk müdahalesinin ardından Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildiği bildirildi.

Polis ekiplerince gözaltına alınan U.G.’nin psikolojik sorunları olduğu iddia edildi.

Habibullah’ın yanındaki ismi öğrenilmeyen arkadaşı da emniyetteki ifadesinde, “U.G.’nin arkadaşına ‘Siz buraya koronavirüs mü getiriyorsunuz?’ diye bağırarak bıçakla saldırdığını beyan ettiği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ