DOLAR 15,7391 -0.94%
EURO 16,7778 -0.2%
ALTIN 940,56-0,19
BITCOIN 476234-0,22%
İstanbul
20°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK VAKTİ

AMERİKA’DA TRUMP İLE İLLUMİNATİ KAVGASI YAŞANIYOR

Amerika bir yandan Covid 19 Salgını ile uğraşırken, bir ırkçı polisin fitilini ateşlediği olay yüzünden ülke karıştı. Bu olayların perde arkasında ABD Başkanlığını 2016 da kazanması yatıyor. İlluminatinin adayı olan Hillary Clinton 3 Milyon önde iken son 10 günde bu farkı kapatıp 800 Bin oy alıp başkan seçilen Trump, şeytana tapanların planlarını bozdu. Bu seçimde ona en büyük desteği Kilise verdi. Hıristiyanlık ABD de büyük bir güce sahiptir. Evanjelistlerin sayısının 60 Milyon olduğunu söyleyelim.

Hillary Clinton seçimi kaybetti. ABD Ekonomik olarak düzeldi. Hataları, konuşmaları ve gaflarıyla her gün olay olan Trump’ın Kasım da yapılacak seçimleri kazanma ihtimali ortaya çıkınca Çin deki salgın için düğmeye basıldı. Corona’nın laboratuar da geliştirilip atmosfere ve dolaysıyla dünya ya yayıldığı dünya medyasında ve ABD Hükümeti tarafından kabul ediliyor.

Sonuç olarak ABD Ekonomisi krize girdi. Tam normalleşme başlarken, bir polisin Zenci Gerge Flyod’u öldürmesiyle ülke yangın yerine döndü. Bunda hedefin başkan Trump olduğu görülüyor. Senelerdir ırkçılığın bitmediği ülkede Trump’ın dediği gibi Küreselcilerle kilise destekli Trump arasındaki savaşın sonun da ne olacağı bilinmiyor.

ABD Ekonomisinin en önemli kenti New York’ta salgın var, ortalık karışık, yağma var. Bu şehre dünya dan her yıl milyonlar geliyordu bunlar gelmiyorlar. Can güvenliği yok. Salgın var. Bu noktada Trump’ ın eline İncil alarak kilise önüne gitmesinin temelinde bu olayları durdurmak ve Küreselcilere mesaj vermek olduğu görülüyor. Bu ortamda 22 Milyon işsizin çıktığı ülkede birçok fabrika üretim yapamıyorlar. Çin ile aradaki ekonomik kavgada var. ABD’nin düzelmesi Dünya Ticareti için büyük önem taşıyor. Trump’ ın ne yapacağını göreceğiz.

Amerika Dünya Jandarmalığı yaparken ülkesindeki yoksul insanları düşünmez. 300 Milyondan fazla bir nüfus koca kıta üzerinde yaşarken, 40 milyon kişi aş evlerinden her gün karnını doyurmak için yemek alırlar. 44 Milyonun ise sağlık güvencesi yoktur. 1990’lı yıllarda Clinton başkanlık yaparken seçim sözü vermişti. Bu konuda eşi Hillary’i görevlendirdi ama Hillary bunu yapamadı.

Beyaz Saray’ın Hollywood bürosu 1940 yılında açıldı. 2. Dünya Savaşı sırasında çekilen filmler ile savaşan askerlere moraller verildi. Film Yıldızları cephelere koşarak Amerikan Askerlerini sevindirdiler. Soğuk Savaş döneminde ise çekilen tüm savaş filmlerine destek olan ve her türlü yardımı yapan Amerikan Ordusu böylece dünyanın en güçlü ordusu imajını yaydı. Ta ki 1975 yılına kadar. O sene Vietnam Savaşının bitme anlaşmasını imzaladı. Böylece 57 Bin ölü ve kayıpla yenilgiyi kabul etti. Harcadığı milyarlarca dolar da batmış oldu. Amerika’yı kuran kurucu babalar Mason’ dur. Masonluk simgeleri bugünde açıkça Amerikan Kentlerinde görülmektedir.

1978 yılında Washington Anlaşması ile Dünyaya Küreselleşme dayatılmaya başlandı. Böylece Dünyanın 500 dev şirketinin ekonomi payları arttı. Bugüne Dünya Ekonomisinin Yüzde 70’lik bölümüne sahiptir. Amerikan halkının üçte birlik bölümünden fazlası yoksulluk sınırı içinde yaşarken tahminen bu rakam 130 Milyon’dur ve Potansiyel tehlikedir.

İlluminati ABD Sinemasına, Müzik Endüstrisi’ne ve TV Dizilerine hakimdir. Son 50 yıldır da mesajlarını bu filmler aracılığıyla dünyadaki milyarlarca insana sunar.

Hollywood Sinemasına giren Kabala geleneksel inanca meydan okudu ve kitlelere heyecan getirdi. Yılda 33 Milyar Dolar dan fazla para Amerika ya girmektedir. Hollywood da ayrıca devlet politikalarını destekleyen çok film yapılır. Pentagon destekli bu filmleri CIA kontrol eder. CIA ise kendi bürosunu ancak 1996 da kurdu. O yüzden çekilen birçok filmde onların istediği konular işlenir.

Başkan Trump ile İlluminati arasındaki kavga artık bir komplo teorisi değildir. Gerçektir. ABD deki haberleri bu gözle okuduğunuz da rahatça çözebilirsiniz.

Kaynaklar: İLLUMİNATİNİN HEDEFİ İSLAM (Bilge Karınca Yayınları)  BİYOLOJİK SİLAHLAR: CORONA VİRÜSÜ (Bilge Karınca Yayınları)

 

 

 

En az 10 karakter gerekli

POPÜLER HABERLER

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.