DOLAR 16,8853 -2.7%
EURO 17,8334 -2.47%
ALTIN 991,58-2,31
BITCOIN 3605450,21%
İstanbul
24°

PARÇALI AZ BULUTLU

ERDOĞAN’I DEVİRECEKLER (2)

Dünyayı yöneten beşli çeteye "Dünya beşten büyüktür " diyerek, Türk Cumhuriyetleri ile dilde bir olma, özel ordu oluşturma, Ekonomik birliktelik sağlama yolunda attığı ustaca adımlar için Erdoğan'ı devirecekler.

Dünyayı yöneten beşli çeteye “Dünya beşten büyüktür ” diyerek, Türk Cumhuriyetleri ile dilde bir olma, özel ordu oluşturma, Ekonomik birliktelik sağlama yolunda attığı ustaca adımlar için Erdoğan’ı devirecekler.

Bunu hazmedemeyen AB ve ABD Yunanistan’ın adeta açlığa sürüklendiği, hergün gösterilerin, protestoların dünya televizyonlarında gösterildiği bir dönemde adeta (İMC) yardımlaşması  yaparak yaşanan ekonomik krizden çıkarılmaya çalışıldığı dönemde Adaların silahlanmasını satranç oynar gibi her hamleye karşı koymayı başarıp “Savaşsa Savaş ” demediği için Erdoğan’ı devirecekler.

Suriye ve Türkiye ilişkilerinin neredeyse sınırlarının kalkmaya kalkışıldığı dönemde Suriye’yi uyararak küresel güçlerin hedefinde olduğunu vurguladığı dönemde bunu anlamayan kalın kafa Esad’ın Rusya’nın hamiliğini tercih etmesi üzerine kendi içerisinde AB ve ABD piyonları tarafından parçalanarak Rusya’nın dahi çıkarları için girdiği Suriye’de yine AB, ABD ve Rusya’nın oyununu Fırat kalkanı operasyonu ile bozduğu için Erdoğan’ı devirecekler.

Libya’da ne işimiz var” diyen ve şimdi ülkeyi yönetmeye talip olan muhalefete anlayamayacağı için açıklama gereği dahi duymadan ABD denen adeta Kahpe bir ülke olan sürekli ekonomik kazanımlarını İslam coğrafyası ve zayıf ülkelerin yeraltı kaynaklarına bağlayan, yıllarca ülkesinde eğitip plan, proje yaptığı  beslemesi General Hafter’in Libya’da oyununu bozduğu için Erdoğan’ı devirecekler.

Adları İslam olan Suudi kabilesi İslam coğrafyası ve dünya müslümanlarını sömürüp, Petrol kazanımlarını ABD bankalarında tutan, adeta ABD’nin kucağında büyüyen Suudi Arabistan’ın Suriye, Katar, Mısır, Libya oyununu bozduğu için Erdoğan’ı devirecekler.

ABD, AB ve İngiltere’nin Kuzey Kıbrıs Cumhuriyeti üzerinde uygulamaya  çalıştıkları “Annan planı” denen plan dahil her tuzağı görerek adım atıp Kıbrıs üzerine kurulu bütün tuzakları tersine döndürdüğü için Erdoğanı devirecekler.
.
Türk Milli İstihbarat Teşkilatını Dünyanın sayılı İstihbarat teşkilatlarını geride bırakacak bilgi birikim, eğitim ve donanım ile Araç, Gereç, Teknolojik ve lojistik destek, Akıllı binalar ve hızlı hareket ve kabiliyete getirerek istihbarat yarışında ipi  önde göğüsleyen bir yapıya getirip ülkemize içeriden ve dışarıdan yapılacak eylem ve saldırıları önleme, istihbarata karşı koyma konusunda ABD ve diğer ülkelere bağımlı olmaktan kurtardığı için Erdoğan’ı devirecekler.

Başta iç ve dış mihraklar olmak üzere MİT’in operasyonlarını deşifre ederek görevdeki personele yapılan operasyonu, MİT başkanına kurulan tuzağı, MİT Başkanını anlaşılamayan bir gerekçeyle istifa ettirerek Millet vekilliği adaylığına sürükleyen iradenin tuzak ve oyununu bozduğu için Erdoğan’ı devirecekler.

Hain FETÖ Kalkışmasını Başaramayan içteki ajanların ordudan ayıklanmasını sağladığı, ABD’nin  açık ekonomik saldırılarını sürekli boşa çıkardığı için Erdoğanı devirecekler.

Ülkenin neredeyse her bölgesinde bir (HES) Hidro Elektrik santrali açma teşebbüsünde dahi önüne çeşitli aktivistleri ayağa kaldıran dış ve iç güçlerin “Yeşil katili, Orman ve Zeytin ağaçları katlediliyor” söylemleri ile halkı ayaklanmaya zorlayan ajan ve provakatifçilerinin başarısız olmasını sağladığı için Erdoğan’ı devirecekler.

Rusya’nın Kırım üzerinde oynadığı oyunu görmezden gelip, Kıçı kırık Yunanistan’ın arada bir havlamasına aldırış etmediği ve işgal edilmiş adlar diye gündeme sürekli getirilmeye çalışılan Yunanistan’ın adalardaki faaliyetini sessizce fakat gereğince izleyip tuzağa düşmediği için Erdoğan’ı devirecekler.

Başta AB ve ABD olmak üzere bölgede Türkiye ile Rusya’yı bir savaşa sürükleme çabalarına Fetö’yü De alet ederek Rusya uçağını düşürme, Rus Elçisini katıldığı açılışta polis tarafından katledilmesi dahil, savaşa sürüklemeye çalıştıkları birçok hamleyi siyasi manevralarla yok etmeyi başaran bir Erdoğan’a tahammülleri olmadığı için Erdoğanı devirecekler.

Dağılan SSCB topluluğunun Gorbaçov ve Yeltsin iktidarında açlığa , yokluğa mahkum olduğu, okumuş ve ülkelerinde Doktor, Öğretmen, Mimar gibi mesleklere haiz kadın ve kızlarının dünya devletlerinde “Nataşa” diye adlandırılıp adeta Fuhuş ile anıldığı Ülkemizde dahi Türk erkeklerinin kendilerince bayram yaptıkları isimlerine “Nataşa” diyerek türkülerin yapıldığı Revü kızlarının bar pavyonlarda gösteriler yaparak para kazanmaya çalıştığı bir ülkeden Ülkeyi kurtarıp bir Millet oluşturan ve artık ülkemizde baş üstünde tutulup Turist olarak gelmelerini sağlayıp, adeta dünyanın Rusya’ya muhtaç olmasını başaran Putin’i hazmedemeyen AB ve ABD bu yükselişi durdurmak için Ukrayna Rusya savaşını şeytanın aklına gelmeyecek oyunlarla başardığı bir ortamda Erdoğan’ın  “Biz Türkiye olarak ne Rusya’dan ne Ukrayna’dan vaz geçmeyiz” dediği için Erdoğanı devirecekler.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.