DOLAR 16,6535 0.03%
EURO 17,4275 0.13%
ALTIN 970,58-0,23
BITCOIN 322987-3,80%
İstanbul
24°

PARÇALI AZ BULUTLU

ERDOĞAN’I DEVİRECEKLER (3)

Dünyanın en büyük coğrafyasının sahibi olan Rusya'nın Bağımsız devletler içerisindeki Türk Cumhuriyetlerinin geleceğini gözeterek Rusya'ya diz çöktürmek adına neredeyse bütün dünyanın akıl almaz ambargolarına " Biz bu ambargoya uymayacağız " dediği için Erdoğan'ı devirecekler.

Dünyanın en büyük coğrafyasının sahibi olan Rusya’nın Bağımsız devletler içerisindeki Türk Cumhuriyetlerinin geleceğini gözeterek Rusya’ya diz çöktürmek adına neredeyse bütün dünyanın akıl almaz ambargolarına ” Biz bu ambargoya uymayacağız ” dediği için Erdoğan’ı devirecekler.

Erdoğan’ın bütün dünyanın gözünün içine bakarak kurulan sinsi tuzağı bozarak savaşı durdurmak için yaptığı hamleler ortadayken, Rusya’ya açık destek vermekten çekinip, destek olduğunu cılız bir dille ifade eden Dünya ekonomisinde söz sahibi olan ÇİN’i dahi şaşkına çevirip Dünyanın neredeyse ambargo uygulamayan ülkesinin kalmadığı ülkelerin aksine hava sahasını kapatmayıp her iki ülkeyle ticareti sürdürdüğü bu hamleleri ile AB ve ABD yi çıldırttığı için Erdoğanı devirecekler.

Havada, Karada, Denizde her zaman ve her yerde savaşmaya değil kazanmaya yönelik iç ve dış ajanlardan temizlenmiş alanında parmakla gösterilen bir Peygamber ocağı olan Ordumuzu muazzam bir yapıya dönüştürdüğü için Erdoğanı devirecekler.

Sadakatlerinden asla tereddüt etmediği halde Başbakanını, üç büyükşehir belediye başkanını FETÖ terör örgütü liderine zamanında gereğinden fazla imtiyaz tanıdığı söylemlerini boşa çıkarmak için görevden el çektirip FETÖ denen alçağın yeni yapabileceği hamleleri boşa çıkardığı için Erdoğan’ı devirecekler.

Dünyanın yarısından fazlasının bağlı olduğu ABD ve AB bu nedenle dış güçler olarak Erdoğan’ın düşürülmesi için inanılmaz bir koalisyon oluşturmuş durumda.

Bunu hiç gizleme gereği duymadan ABD başkanı denen Bidon henüz seçim kampanyasında “Erdoğan’dan mutlaka kurtulacağız, kimse merak etmesin, onu savaşla değil ekonomik olarak diz çöktürüp ülkede ona karşı olan muhalefeti destekleyerek bunu mutlaka başaracağız” ifadelerini kullanan Bidon’un ifadelerini balık hafızalı olsakta unutmamalıyız.

Dünya’nın neredeyse yarısından fazlasının açık bir şekilde ambargo uyguladığı Rusya’ya dünya ticaretini elinde tutan dev şirketlerin, bankaların dahi faaliyetlerini durdurarak ambargo uyguladığı Rusya eğer bu ekonomik baskıya kafa tutuyorsa, özellikle enerji ticaretinin AB ve ABD ye vereceği zarar bilinerek ve istenerek sürüyorsa örtülü olarak Türkiye üzerine uygulanan ekonomik oyunlarla domates ve patatesin kilosunu Türk Lirası olarak 200 hatta 500 liraya yemiyorsak bu Erdoğan hükümetinin verdiği mücadelenin başarısıdır.

Bugün dünya sanayi devi olarak gösterilen Almanların dün balkonlarında saksılarda yetiştirdikleri patateslerle ekonomik krizlerinden çıkışının belgeselini izlemek gerek. Türkiye’nin Marşal yardımı olarak aldığı süt tozundan dünyadaki mazlum milletler devletler dışında yaşanan pandemi Corona virüste sarsılmaz denen AB ülkelerine ilaç, maske yardımı yapması unutulmamalıdır.

İstihbarat savaşlarında ülkemiz büyük şehirlerinde lüks otelleri karargah olarak kullanan örgütlerin ABD denen kahpe ülke başta olmak üzere onun taşeron olarak kullandığı AB ülkelerinin ajanları bu şatafatlı otel lobilerinde sokaklara inmiş durumdalar, neredeyse mahalle ve köy kahvelerine çöreklenmiş durumda olup  “Erdoğan gitmelidir, Erdoğan devrilmelidir” nutuklarını akla zarar örnekler vererek ikna kabiliyeti yüksek seçkin elemanları ile  anlatmaktadırlar.

Türk milleti olarak bu Lavrens’lere kanmamalı, aldanmamalı, inanmamalı ve bu tuzağa düşmemeliyiz.

Evet Erdoğan Gitmelidir…

Peki neden?

Türkiye’de 6 ayaklı masa diyor-ki biz geleceğiz.

Pahalılık bitecek.

Ekonomi düzelecek.

Her şey güzel olacak” Ülkeyi ancak biz refaha çıkarabiliriz.
Erdoğan güç sarhoşu oldu.
Erdoğan tek adamlık rejimi ile ülkeyi yönetiyor.
Erdoğan’ın hakimleri adaleti düzgün dağıtmıyor.
Erdoğan’ın öğretmenleri eğitmiyor, Polisi çalışmıyor, savcısı görev yapmıyor, TBMM yasa çıkaramıyor vs. argümanları öne sürerken Erdoğan’ın Adaleti düzgün dağıtmayan hakimden Odacılığını yaptığı kurumun müstahdemine kadar sorumlu tutuyor.

Neden?

Çünkü Erdoğan tek adam olarak ülkeyi yönetiyormuş!!!
Kimseyle istişare etmeyi sevmiyor, göstermelik bakanlar kurulunu toplayarak sözde istişare ettiğini desinler diye yapıyormuş…

Hatta Erdoğan için ne Türkmüş ne-de Müslüman, hatta diploması dahi olmayan sahte diplomalı bir Cumhurbaşkanı deme cüreti dahi gösterilmekte.

Türkiye’yi batırıp Türk’lerden intikam alacak diye akla zarar söylemlere, söylentilere halkı adeta inandırmak için canla, başla çalışılıyor olması bile ortada.

Buna inanan artık ciddi bir kesim oluşturulmaya çalışılıyor ve inandırılıyor.
Toplum olarak CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Devleti yönetmek CHP’yi yönetmekten daha kolay” ifadesine inandığı gibi inanıyor.

(devam edecek)

 

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.