DOLAR 16,6848 -0.01%
EURO 17,5311 -0.17%
ALTIN 974,77-0,12
BITCOIN 334319-3,83%
İstanbul
24°

HAFİF YAĞMUR

ERDOĞAN’I DEVİRECEKLER (4)

Garip ama inanılmaz bir saldırı ile içeride bunlar yapılırken vaad ve söylemleri kargaları güldürecek türden ifadeler olsada insanlarımızdan inananlar var gibi... Türkiye cumhuriyeti Devletinin Cumhurbaşkanlığı sarayını Erdoğan'ın kendi saltanatı için yaptığına inananların olduğu gibi. Dünya bankalarında milyarlarca dolarları olduğuna inandığı gibi. Bütün AK Partililerin hırsız, servetlerinin milyon dolarları geçtiğine inandığı gibi. Devletin bütün taşınmazlarını diğer ülke vatandaşlarına sattığı, peşkeş çektiği gibi. Çocukları ve eşinin neredeyse ülkedeki bütün marka şirketlerin sahibi olduğuna inandığı gibi. Açık sularda yüzen gemilerin neredeyse tamamının Bilal Erdoğan'a ait olduğuna inandığı gibi.

Garip ama inanılmaz bir saldırı ile içeride bunlar yapılırken vaad ve söylemleri kargaları güldürecek türden ifadeler olsada insanlarımızdan inananlar var gibi…

Türkiye cumhuriyeti Devletinin Cumhurbaşkanlığı sarayını Erdoğan’ın kendi saltanatı için yaptığına inananların olduğu gibi.

Dünya bankalarında milyarlarca dolarları olduğuna inandığı gibi.

Bütün AK Partililerin hırsız, servetlerinin milyon dolarları geçtiğine inandığı gibi.

Devletin bütün taşınmazlarını diğer ülke vatandaşlarına sattığı, peşkeş çektiği gibi.

Çocukları ve eşinin neredeyse ülkedeki bütün marka şirketlerin sahibi olduğuna inandığı gibi.

Açık sularda yüzen gemilerin neredeyse tamamının Bilal Erdoğan’a ait olduğuna inandığı gibi.

Yapılan hastanelerin, parkların, yolların, hava alanlarının, okulların, şehir parklarının, hastanelerin, özelleştirilen kamu kurum ve kuruluşların Erdoğan tarafından yandaşlarına peşkeş çekildiğine inandığı gibi.

Bütün Suriye’liere oy vermeleri için ücretsiz sağlık hizmeti, maaş hatta toplu vatandaşlık verildiğine inanıldığı gibi.

Kaçak Afgan’lardan kendisini devirmeye çalışanlara gizli ordu kurduğuna inandığı gibi.

SADAT denilen ticari bir şirketi özel Polis ve Asker teşkilatı olarak kurdurttuğu, seçimi kaybettiğinde ise  Türk Ordusunu ve Türk Polisini bastırmak için sahaya süreceğine inandıkları gibi..

Adalet’in AK Partililere farklı diğer partililere farklı olduğuna inandıkları gibi.

Hakim ve savcıların CHP liderine açılan tüm mahkemeleri Erdoğan lehine kazandırıp Kılıçdaroğlu’nun parasını alarak siyaset yapmasına sekte vurulduğuna inandıkları gibi,

Atatürk’e düşman, Silah arkadaşlarından nefret ettiğine dair yapılan haberlere kandıkları gibi.

Devletin 128 Milyar dolarını yandaşlarına Merkez bankası vasıtasıyla değerinin altında sattığına inandığı gibi benzeri saçma sapan  argümanları tekrarlayarak Erdoğan’dan kurtuluşun reçetesi olarak dillendirdikleri bu ifadelerle kuracakları koalisyonla (6) birbirine benzemez partinin mutabakatı ile bu ülkeyi huzur, refah ve daha iyi yöneteceklerini ifade edenlere inanan milletimiz, bunun bedelini ödemeye başladığında iş işten çoktan geçmiş olacaktır.

Türkiye içerisinde böyle verilen bir iktidar mücadelesi ile dışarıda yapılan akıl almaz ayak oyunlarına ve baskılara ve dayatmalara karşılık verebilmek bile ülke yönetimini elinde tutan bir kişinin harcayacağı efor hesaplandığında dahi gerçek ortaya çıkmaktadır.

Söylenen ve konuşulan her şeyin yalan olduğunu düşündüğümüzde dahi  bir kişinin, bir tek adamın elektronik bir beyne sahip olduğunu, yeme ve içmesinin olmadığını, beyninin yapay zeka destekli bilgisayarlarla beslendiğini düşünecek olursak dahi bir tek kişinin böyle bir saldırıyla başa çıkmasının mümkün olmadığı görülür.

Yapılan ve anlatılan her propaganda ince elenip sık dokunarak değerlendirilmelidir.
Erdoğan ebedi kalıcı değildir, o’ bir fanidir, her fani gibi bir gün mutlaka hakka yürüyecektir.

Devlet ebed’tir ve geleceğimiz olan çocuklarımızın sahiplenerek ilelebet yaşatmalarını sağlayacakları, onlarda kendilerinden sonraki nesillere daha iyi, daha güzel bir vatan bırakmanın çabası içerisinde olacakları son kale son yurdumuzdur TÜRKİYE.
Şimdi düşünme zamanıdır….

ABD Başkanı bidon kafalı Biden bütün dünyanın gözünün içine baka baka “Erdoğan’ı devireceğiz ama savaşla değil, savaşla değil, savaşla değil onu devirmek için ona muhalif olan partileri destekleyerek Erdoğan’dan kurtulacağız” ifadesini kullandığını hepimiz biliyoruz.

Peki bu ABD Başkanı bidon kafa hangi muhalif parti ve partilere destek verdi?
Hangi ajanlar ülkenin hangi köşe başlarında sürekli erdoğan karşıtı hamleler yapıyor, yaptırıyorlar?

Medya’da okkalı maaşlarla köşeleri kapan yarın aldıkları bu paralar meydana çıktığında daha önceleri olduğu gibi kaç kişi soluğu yurt dışına kaçarak nefes alacak?

Bu ülke bizim…
Bu Vatan bizim..
Bu Devlet bizim…

Hataları olsa-da, yaptıkları eksik olsa-da , Tek adam olarak lanse edilse-de Erdoğan Ülkemizin Halkı tarafından seçilmiş Cumhurbaşkanıdır.

Putin Ülkesini dünya Rus kızları ile fuhuş bataklığında tanırken 20 yılda dünyanın gıpta ile baktığı bir ülke haline getirdiği için AB, ABD bizimle savaşa sokamayıp Ukrayna ile şeytani tuzaklar sonucu savaşa sürüklemiş olsa-da Rusya bütün dünyadan ambargo yemiş olsa-da halkı hala ona güveniyor ve inanıyor.

Ülkemizi 20 yılda Dünyanın şaşkınlıkla izlediği bir yapıya çeviren Erdoğan ise yapılan, kurulan, tezgahlanan her hamleyi boşa çevirerek Türk milletinin arzuladığı bir yapıya getirdiği için tezgahlar onu devirinceye kadar devam edecektir.

Etrafımızdaki söylentilere inanmamalı, ajan ve provokatif çilere kanmamalıyız. Oyun büyük, tuzak sinsi, oyun çirkin, plan büyük.

Hedefteki ülke Ülkemiz, Vatanımız, Yurdumuz Türkiye’dir.
Hedef Cumhurbaşkanı Erdoğan değildir….

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.