DOLAR 17,9501 0.06%
EURO 18,4092 0.83%
ALTIN 1.033,941,63
BITCOIN 405274-4,04%
İstanbul
26°

AZ BULUTLU

Ak parti Camiasının İmamoğlu’na önyargısı var ve İmamoğlu yaptıklarıyla bu önyargıyı haklı çıkarıyor. İmamoğlu aslında AK parti için bulunmaz Hint kumaşı, tabi ki doğru yaptıkları pek olmasa da yapmadığı şeyleri abartan bir yapısı var. Mesela 20 rekâtlı teravihi 40 rekâta çıkararak, her akşam 50-60 iftar açarak, genelde her gün cumaya giderek, her geçen gün yalanlarını da ilave yaparak algı yönetmeye çalışan bir belediye başkanı, halka üzülüyorum ama demekten başka diyebilecek sözü yok. Yalanları saymaz isek tabi.

AK parti önyargılı bakıyor dedim ya bunuda şundan söyledim İmamoğlu da Müezzinoğlu da gelse bu CHP ye dahil olunca zihniyet bozukluğu yaşıyorlar. Beddualımı bilmem ama şunu biliyorum yapılan her şeyi yıkmaya yapılması gerekeni de temel atmamaya tören yaparak kendilerini adamışlar. Çünkü onlar da biliyorlar ki dürüst olurlar hizmet ederler yalan konuşmazlarsa halka inerlerse iktidara falan geliriz diye korkudan tir tir titriyorlar bu insanlarla mı uğraşacağız diye…

AK partili dostlarımda kızıyorlar, yahu neye kızıyorsunuz bunlar doğru olsa iktidarı kaybederiz, onun için böyle muhalefete can kurban.

Vatandaş Mehmet olarak tarafsız şunu isterdim iyi bir muhalefet olsa hükümete şunlar yanlış bunlar yanlış bunlar doğru dese hükümeti de doğrularda desteklese kösteklemese daha fazla hizmet alacağımızdan şüphem yok ve ayrıca yanlış yapanı da uyarıp halka şikâyet etmesini denetlemesini isterdim.

Hep şunu söylerim; Ülkede iktidar sorunu yok olsa yıllardır halk AK partiyi desteklemezdi, muhalefet sorunu var. Çünkü halk iktidara getirmiyor bir sorun var. Hatta muhalefet oy kaybettikçe AK parti içerisinde ki çürük elmaları ayıklayınca direk CHP’nin bahçesine düşüyorlar bu halde bile iktidar kadar oy alamıyorlar. Bu sefer iktidara kızıyorlar bayrağı övse bayraktan, vatanı övse vatandan uzak kaçıyorlar. Hiçbir gün kendilerinden uzak kaçmadılar, kendilerini sorgulamadılar, uzak kaçmadılar, iktidara diş geçiremeyince biz halka saldırdılar.

Bize koyun dediler yahu sizin koyunlar çobanlarına güvenmiyor bize niye kızıyorsunuz, siz koyunu değil kendinizi kurda kaptırdınız. Siz solcuyuz sosyal demokratız derken sahip çıktığınız deniz gezmişe bile ters düştünüz Amerika’dan medet uman destekler peşindesiniz. O zaman siz solcu da değilsiniz .Vatancısınız desek atalarımızın vatanına giden askerimize orda ne işiniz var diyorsunuz .bayrakcısınız desem İzmir’e ayrı bayrak diyen belediye başkanı sizden , ve en önemlisi ; Vatan , bayrak ,din ,devlet düşmanı ile gizliden nikahsız berabersiniz ve bundan gayri meşrularınız var biliniyor .

Ya sahi siz kimsiniz!

Açıklasanızda bari bir defa mert olsanız. İlk doğrunuzu görsek te gam yemesek.

Vesselam

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.